קורס טיס - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס טיס

Invisible person

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה שאלת הרגע ברצינות איך פיזיקה קשורה לטיסה? עזוב, אחי, נראה לי כבר הכשלת במיון...

האמת שמעולם לא קיבלתי זימון לטיס (האמת היא שבכלל קיבלתי פטור מצה''ל).

לא מבין כלום בטיסה ובפיזיקה..גם במתמטיקה אני לא הכי טוב (בונה את עצמי לקראת מדעי המחשב).

פשוט זה מסקרן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה צחוק?

אתה לא טוב במתמטיקה אבל רוצה ללמוד מדעי המחשב? אני מציע להסתכל על הקורסים שעושים במדעי המחשב ולהפנים שאפשר באותה המידה לקרוא לזה מתמטיקה מוגברת.

ולמה צריך פיזיקה ומתמטיקה לקורס טיס... כי אתה טס, כי אתה צריך להבין למה אתה טס כדי שתוכל להיות טוב בזה ולמרבה הפלא זה קשור ל(ניחשתם נכון)פיסיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמשהו שעבר את המיונים (גם את הגיבוש)

ויודע הרבה על הקורס..

הם בסה"כ בודקים כמה דברים, זה ממש לא קשור (בנתיים)

אני נגיד, 4 יח' מתמטיקה ולא למדתי פיסיקה, ואני מתחיל את הקורס ביולי,

עכשיו, איפה קאץ' ? בקורס עצמו, יש חודשיים של למידה, ששם לומדים מתמטיקה ופיסיקה (אתה צריך לראות איזה חוברת קיבלו של למידה לפני הקורס של מתמטיקה ופיסיקה X_X )

שזה קשה, למי שלא למד ולא יודע כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה צחוק?

אתה לא טוב במתמטיקה אבל רוצה ללמוד מדעי המחשב? אני מציע להסתכל על הקורסים שעושים במדעי המחשב ולהפנים שאפשר באותה המידה לקרוא לזה מתמטיקה מוגברת.

ולמה צריך פיזיקה ומתמטיקה לקורס טיס... כי אתה טס, כי אתה צריך להבין למה אתה טס כדי שתוכל להיות טוב בזה ולמרבה הפלא זה קשור ל(ניחשתם נכון)פיסיקה.

לגבי מדעי המחשב, אני עושה מכינה במתמטיקה שאחריה אני אוכל לאמוד את כישוריי המתמטיים. וכרגע אני די מצליח במכינה שהיא ברמה של אקדמיה.

וזה שאני טס, לא ממש נותן סיבה מספיק משכנעת כדי לדעת פיזיקה, כמו שלא צריך לדעת פיזיקה כשנוהגים ברכב או משיטים ספינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב להבין פיסיקה כדי להבין את המגבלות שלך

יש תמרונים שאם תעשה אותם בצורה לא מושלמת או בתנאים לא מושלמים הכוחות שיפעלו על המטוס יוכלו לגרום למטוס להתרסק פשוט

מספיק מובן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין לטוס ולנהוג באוטו...

האמת שאין, אם היו בנוסף לתאוריה דורשים לעבור בחינה בסיסית בפיזיקה כדי שאנשים יפנימו את המושג תנע וחיכוך והתנגשות אולי היו לנו קצת פחות תאונות דרכים, אם ורק שהיו מסננים את כל הערסוואתים עם ההונדה סיביק שנת 97 ששליש מהמשקל שלה מורכב מסאבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב להבין פיסיקה כדי להבין את המגבלות שלך

יש תמרונים שאם תעשה אותם בצורה לא מושלמת או בתנאים לא מושלמים הכוחות שיפעלו על המטוס יוכלו לגרום למטוס להתרסק פשוט

מספיק מובן ?

זה עדיין לא משהו שקשור לפיזיקה, זה מזכיר יותר נהיגה בתנאי דרך קשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאין, אם היו בנוסף לתאוריה דורשים לעבור בחינה בסיסית בפיזיקה כדי שאנשים יפנימו את המושג תנע וחיכוך והתנגשות אולי היו לנו קצת פחות תאונות דרכים, אם ורק שהיו מסננים את כל הערסוואתים עם ההונדה סיביק שנת 97 ששליש מהמשקל שלה מורכב מסאבים...

והיו לנו יותר אנשים שמבינים איפה הגבול עובר (לפעמים זה אחרי המהירות המותרת כן?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...