אנשים מי משחק counter strike? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים מי משחק counter strike?

tazok

Recommended Posts

אני לפעמים..

זוכרים שלפני איזה חודש חודשיים היה כאן ת'רד בקשר לסרברים ומישהו העלה את ה favsrvs.dat שלו? אקיצר הוא היה חמוד אבל לא היו בו את כל הישראלים, יש למישהו רשימה של סרברים שמכילה את כל הסרברים הישראליים הטובים ומוכן להעלות את זה לכאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

דוב, אני אפרט על כל הבעיות שיש לי עם המשחק הזה... כנראה המנוע הגרפי ה"מאוד מתקדם" של HL הוא הגורם להן. :'(

דבר ראשון איך שהתקנתי את HL (כןןןןןן המקורי!!!! 100 שקלים שאני מצטער שבכלל השקעתי, Q3A היה עדיף הרבה יותר וגם היה עובד)...

הגרפיקה התנדנדה בין בינונית למחרידה, גם ב OpenGL וגם ב Direct 3D... הביצועים לא מדהימים במיוחד ולפעמים כאשר אני מנסה לטעון שלבים ששמרתי הכל מופיע בצורה מקושקשת ונמרחת ולא ניתן לעשות כלום בנידון. גם לא אחרי שסוגרים את המשחק ומריצים אותו מחדש...

ניסיתי להריץ את המשחק על שלוש מע' הפעלה (Me/98Se/Xp) חוץ מאיכות הגרפיקה המזוויעה, ההבדל העיקרי היה כשכאשר אני יוצא מהמשחק ב (לאחר זמן משחק די ממושך...), המחשב פשוט נתקע לחלוטין ואין שום דבר שאני יכול לעשות חוץ מללחוץ על הכפתור האדום ואילו במע' ההפעלה (Win9x), זה לא קורה.

עד כה... זה בעניין הגרפיקה, המפרט של המחשב שלי יגיע בסוף.

בעיה מוזרה נוספת שהתרחשה במשחק חוץ מהבאגים שקשורים למנוע הגרפי היא הפינגים... אמנם יש לי ADSL אבל הפליא אותי לראות כשכאשר אני לוחץ על TAB ה Latency (פינג) שלי מתנדנד אף הוא.. אבל בצורה ממש מוגזמת. בין 50 - 800 וזה לא הגיוני... בשרתים בארץ לא ייתכן כזה מצב ועוד ניסיתי בשעות הבוקר המוקדמות יחד עם שני שחקנים, גם בשרתים של Vgames וגם של Gamer... לא מבין את הגורם לכך.

במשחק כל 3 שניות כל הדמויות נתקעות בו-זמנית... זה לא שאני רואה משתמש 56k שרק הדמות שלו מקפצת על המסך והאחרת של משתמש כבלים לא מוגבל עם פינג של 30 שהולכת ממש כמו דמות ברחוב המציאותי...

ממש מאכזב וניסיתי כל דבר אפשרי, גם לפרמט...

להלן המפרט, אולי מישהו כבר נתקל בשתי התופעות שציינתי...

Intel III 733 Mhz

Asus Cusl2-C

512Mb Sdram (Kingston Original KVR) 133 Mhz

Hercules Prophet II Mx 32Mb DDV

Sb Live !Value

מע' ההפעלה הנוכחית היא חלונות , לכרטיס מסך וקול עדכניים ביותר. DX 8.1 לא מראה שום קושי עם שני הכרטיסים...

ממש מוזר... לפי דעתי זו בעיה ספציפית בכרטיס ויכולת התמיכה שלו במנוע המשחק.

Any Suggestions?

איפה הVoodoo איפה!!!!!!!!! :veryangry:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...