אני מאמין שזה יעזור להרבה אנשים, בדיקה של הרבה דפדפנים שעשיתי. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מאמין שזה יעזור להרבה אנשים, בדיקה של הרבה דפדפנים שעשיתי.

Class889

Recommended Posts

אני לא זוכר איפה זה היה

אבל קראתי מאמר שטען שהבדיקה הזו היא בגדר "בדיחה" כלומר שלא צריך לה חשיבות כלשהי

כי היא לא שווה הרבה .

טוב נפלה עליי שיכחה קלה,לא זוכר איפה קראתי את זה .. :s05: - כנראה מעייפות

בכל אופן זה לא רציני להשוות דפדפנים כי מן הסתם מי שמשתמש בFIREFOX עם מלא תוספים

אז הציון יהיה נמוך למדי כי הדף עובר הרבה "עיבודים" לפני שהוא מוצג בפועל... ואי אפשר להביא

את כל הדפדפנים למצב שכולם ירוצו עם אותם תוספות. המצב היחידי בו זה אפשרי

זה בדפדפן ריק...נטול תוספים וזה פשוט לא שווה כלום...

עדיף "איטי" יחסית אבל פרקטי מאשר מהיר שאת כל הפרש הזמנים ואף יותר תשרפו על ביצוע דברים שבדפדפן ה"איטי" התוספות היו עושים בשבילכם..

זו דעתי הצנועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר איפה זה היה

אבל קראתי מאמר שטען שהבדיקה הזו היא בגדר "בדיחה" כלומר שלא צריך לה חשיבות כלשהי

כי היא לא שווה הרבה .

טוב נפלה עליי שיכחה קלה,לא זוכר איפה קראתי את זה .. :s05: - כנראה מעייפות

בכל אופן זה לא רציני להשוות דפדפנים כי מן הסתם מי שמשתמש בFIREFOX עם מלא תוספים

אז הציון יהיה נמוך למדי כי הדף עובר הרבה "עיבודים" לפני שהוא מוצג בפועל... ואי אפשר להביא

את כל הדפדפנים למצב שכולם ירוצו עם אותם תוספות. המצב היחידי בו זה אפשרי

זה בדפדפן ריק...נטול תוספים וזה פשוט לא שווה כלום...

עדיף "איטי" יחסית אבל פרקטי מאשר מהיר שאת כל הפרש הזמנים ואף יותר תשרפו על ביצוע דברים שבדפדפן ה"איטי" התוספות היו עושים בשבילכם..

זו דעתי הצנועה

בדיוק. ההבדלים הם במאיות שנייה, למי זה אכפת חוץ מלמשווקים?

חוץ מזה, אתה לא יכול להשוות אף לפיירפוקס. יש בו תוספים שמאטים אותו ומצד שני, אני לא רואה את עצמי עובר לשום אחר... פשוט גן עדן לגלישה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחירת הדפדפן , נגזרת לפי מטרות השימוש בו.

בפיירפוקס קיימים תוספים, שבדפדפנים אחרים דורשים התקנת תוכנה נפרדת. כמו התוסף video downloadhelper , שמאוד שימושי בהורדת קבצים ב- FF .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי בתקופה האחרונה להשתמש בארבעת הדפדפנים המובילים (IE,FF,SAFARI,CHROME) ומצאתי שהשתקעתי ב-. למה? בגלל שמצעתי אותו הכי נוח בשבילי, מבחינת דף הבית (שקיים גם בספארי) אופציית השימוש במנוע בשורת הכתובות והפשטות הגראפית. FF יותר טובה מבחינת תוספים, אולם מצאתי שאיני משתמש בהם. IE8-בהחלט שיפור ניכר מהגרסא הקודמת הן מבחינת ממשק והן מבחינת מהירות.

סיכום: כל הדפדפנים מהירים וטובים ואין "הכי טוב". כל אחד שיוריד את כולם (למעט משתמשים כבדים ב-FF שמשתמשים הרבה בתוספים) ינסה ויחליט מה בשבילו הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק על דעתכם שהבדיקה אינה מציגה דבר.

אני כרגע משתמש בCHORME ולפני כן השתמשתי בIE 8 וגם במקסטון שזה IE7 ואני יוכל להגיד שברגע שירדתי בחזרה לאחד מהקספלוררים, היה הבדל עצום.

עם הCHROME שאני חוזר דף אחורה וגם 10 דפים, פשוט בשניה אחת הוא מעלה את הדף, הן אם זה להעלות אתר הCHROME הרבה יותר מהיר מאשר האקספלוררים. הוא עולה נורא מהר ממש בשניה.

לגבי הבדיקה שעשיתי הייתה שכל הדפדפנים ללא שום תוספת.

ומה ששמתי לב שהבדיקה ממש מציאותית. הרגשתי שהFF מהיר יותר מהIE אך לא מהיר כמו הCHROME בכל פן שהסתכלתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנצ'מארק הזה בודק רק JAVASCRIPT

תיקון קטן, הבאנצ'מארק הזה בודק Bullshitscript, בדיקות הJS שהוא מריץ בודקות את הביצועים של הדפדפן באפליקציות JS וכאן זה בערך נגמר, בין האפליקציות שנבדקות הן של הצפנת PKI, דחיסה, ואפילו Ray Tracing, אמרתי את זה ואומר שוב, ברגע שהדפדפן שלי יצתרך לבצע Ray Tracing הנינים שלי מדור תשיעי לא יידעו איפה אני קבור אפילו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...