X-Men Origins: Wolverine - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X-Men Origins: Wolverine - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

מצד שמאל לגשר יש לפיד כזה, שבעזרת הפסל שאתה נמצא לידו, אתה מבעיר אותו ומשם אתה תדע מה לעשות..

זה מה שאני עושה אני מבעיר את עצמי אבל זה לא מדליק שם :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימתי את המשחק ביום שישי האחרון

בעיקרון נהניתי מאוד מהמשחק.המשחק ארוך כמו שצריך,יש הרבה אוייבים ולא חסר מה לעשות שם

מה שלא אהבתי זה שאין נשקים,זה פרימיטיבי מידי בשנת 2009 לעשות משחק ללא נשקים,שבעצם מראה על חוסר התפתחות הטכנולוגיה

אולי התוכן של המשחק שזה אקסמן וזה אז בסדר אפשר להבין שזה בלי נשקים אבל בעיקרון משחק בלי נשקים הוא לא שווה(למשל ASSAIN CREED) בכלל לא אהבתי

עוד משהו שלא אהבתי זה הבוסים:כל הזמן העיניין של הבוסים חוזר על עצמו,אותם בוסים כל הזמן.זה לא כמו במשחקים אחרים שיש בוס שונה כל פעם ויש "טריק" שבעזרתו הורגים את הבוס

בעיקרון משחק טוב,שווה לשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש "טריק" בשביל להרוג את הבוסים, הבעיה היא שזה תמיד לקפוץ לעליהם ולהרביץ להם בראש :kopfpatsch:

בקשר לזה שאין נשקים, RAVEN חשבו להוסיף אבל אמרו שלדעתם WOLVERINE הוא הנשק הכי טוב וכל הוספה של אחר רק הייתה פוגעת. תאמת, יש בזה משהוא, רוב הנשקים לא היו נותנים את אותו אפקט וגם אם היה לך נשקים כניראה שלא היו מספיקים לפגוע בך (לפחות לא מספיק בשביל שיראו את הצלעות וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לדעתי כל אחר היה מיותר פה פשוט... כל הרעיון של המשחק זה WOLVERINE עצמו.

המשחק דווקא ממש מהנה.הוא ממש לא ארוך,אבל עשו את זה בחכמה, כי למרות שהמשחק מהנה והאפקטים והתרגילים וכל השטויות האלה ממש מושקעים לדעתי במשחק ואני מאוד נהנה מזה, יש גבול לכמה אתה יכול לחרוש על זה. זה כמו BURNOUT , בהתחלה אתה מתלהב רצח מהמשחק , אחרי כמה שעות של אותו הדבר כבר נמאס לך מהמשחק לחלוטין...

כך שוולברין לדעתי משחק מהנה, לא ארוך, מה שנקרא קצר ולעניין. נחמד להעביר איתו את הזמן, לדעתי אחד המשחקים הטובים מהסוג/ג'אנר הזה , ואחד המשחקים הטובים המבוססים על סרט(אם לא הכי טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה שמישהו ישלח לי SAVEGAME מיד אחרי שהוא מנצח את גמביט בפעם השניה על האותיות של הקזינו.

יש לי שם באג ואני לא מצליח להמשיך לשחק.

XMAN כל הזמן נופל ביחד עם האות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי במקום כזה מסובך..יש שם גלגל אחד שאפשר לסובב ושלושה פסלים שיוצאים מהקירות בצדדים וכל אחד מגש גדול מאבן..הנחתי שאני צריך לקפוץ ממגש למגש אבל איך שאני עוזב את הגלגל יש לי זמן בלתי אפשרי בכלל להגיע לראשון וממנו לקפוץ לשני.. מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה אומר לשבור את העצים שמחזיקים את הפסלים(למרות שע"פ ההסבר אני מניח שכבר עשית את זה..),אחר כך אתה אמור לסובב את הגלגל עד הסוף,כי אם אתה עוזב באמצע הפסלים מיידית חוזרים אחורה מן הסתם..

אם עשית את אלו אין סיבה שלא תצליח..יש די והותר זמן לקפוץ בין ה"מגשים" שלהם..תשתמש בקפיצה כפולה,אגב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...