צריך רעיון ל 24 שעות הקרובות!{העברת סאב וופר במכס} - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך רעיון ל 24 שעות הקרובות!{העברת סאב וופר במכס}

DaMn18

Recommended Posts

ברגע שהחנות פותחת את הרמקולים היא לא תוכל למכור אותם הרי זה ברור!

הם חיבים "להקריב" זוג אחד של למען הדגמה.

אתה הית רוצה לקנות שבדקו אותם כבר כי משהו רצה לבדוק, הוא התחרט ועכשיו הם שלך.

זה מבאס.

זה בערך ההבדל ביננו לחולף שם אתה מקבל בחנות הדגמה של הלוחות נותנים לך ממש לעבןד עם כל חלק, תמיכה דריברים הכל קומפלט.

אצלנו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם הוא טס בחברה אירופית נורמאלית, ולא באלעל/סנדור/ארקיע, שזה בסה"כ אותה חברה של יוצאי חייל האוויר והאבטחה בכל המטוסים האלה מנוהלים ע"י יוצאי שב"כ והמוסד הפרנואידי שלנו, אין סיכוי שיתפסו אותו במכס או יעשו לו צרות. שייתן את המזווה עם הסאב לדיילת, שתעלה את זה למטוס, אם יקחו אותו לתשאול בשדה התעופה בלונדון, שיגיד שהוא מוציא את הרמקולים האלה לחו"ל וייספר את האמת, אל תדאג את המאבטחים בלונדון לא מעניין מה הוא ייעשה או לא ייעשה עם המכשיר הזה במכס של המדינה שאליה הוא נוסע, כל עוד לא מדובר בפצצה. כשהוא מגיע לארץ, שיקח את המזוודה מהפס הנוסע ויעבור במסלול הירוק, ויתפלל שלא יבקשו ממנו לעשות את הסריקה האקראית שהם עושים לאנשים. אגב, רק שתדע, האנשים בשדה התעופה בן-גוריון, שמורידים את המזוודות למסוע בשדה התעופה עושים את זה בצורה ברוטאלית מאוד, הם מעיפים פשוט את התיקים על המסילה בכזה זלזל, שאפילו שכל דבר בתיק מתעקם לך או חוטף זעזוע, לדעתי זה יותר צריך להדאיג אותך. הבהמות האלה "שברו" לי ספרים עם כריכה קשה, וכל התכולה של התיקים שלי נדפקה פעם אחרונה שטסתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם קוראים לנו israhell

אני דוקא לא חושב שזאת הסיבה.. יש דברים "טיפה" יותר חמורים ורציניים מקניה של מוצרי מותרות והנאה לשעות הפנאי (פיגועים, מלחמות, אבטלה, חרדים שע-ושקים את המדינה ועוד ועוד ועוד)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...