נכנעתי ל-Spamming ב-ICQ... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נכנעתי ל-Spamming ב-ICQ...

Milford Cubicle

Recommended Posts

:s05:

בדיוק...

זה בגלל שאתה ועוד כמה ממנהלי הפורומים פה מתנגדים באופן נחרץ (ומוזר) לגירסה 2001b של ה-ICQ. אם משתמשים ב-BUILD האחרון (שהוא 3659) אז אין בעיות תאימות ל-, אין בעיות עם העברית ועוד כל מיני דברים אחרים ש"אפיינו" את הגירסאות הראשונות של ICQ2001. זאת גירסה שגם פועלת טוב יותר מאחורי FIREWALL.

את יתרונות האבטחה שלה גיליתי בגלל תרד אחר שפורסם כאן שאנשים התלוננו על ה-SPAM וכל ה"הצעות המגונות" שמגיעות כל הזמן למי שמחובר הרבה. נכנסתי לפילטרים של ה-ICQ ושיחקתי שם עם אפשרויות שונות שאין ב-2000b . זה עצר לגמרי את ה-SPAMMING אבל זה לא מונע ממשתמשים "רגילים" לשלוח לי הודעות או לדעת שאני ONLINE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פתגם שהוא תקף בריבוע בעולם המחשבים - במיוחד עד שהגענו לסוף של גאולה באיסיקיו:

if it's aint borken don't fix it!

but it is broken !

אם עינקודר הגיע למצב שהוא חייב לחסום כל גישה אליו ממשתמשים שלא ברשימה שלו בגלל ה-SPAM המגעיל, ובאיי סי קיו 2001 יש דרכים טובות יותר לסנן את הזבל אז כנראה שגירסה 2000b כן מקולקלת.

אבל כמו שאני כותב פה תמיד, כל אחד יעשה איך שהוא מבין ומה שנראה לו הכי טוב וזהו. חוץ מלהסביר דברים שאני יודע ולתת נימוקים אני לא יכול לעשות מעבר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

יש פתגם שהוא תקף בריבוע בעולם המחשבים - במיוחד עד שהגענו לסוף של גאולה באיסיקיו:

if it's aint borken don't fix it!

but it is broken !

אם עינקודר הגיע למצב שהוא חייב לחסום כל גישה אליו ממשתמשים שלא ברשימה שלו בגלל ה-SPAM המגעיל, ובאיי סי קיו 2001 יש דרכים טובות יותר לסנן את הזבל אז כנראה שגירסה 2000b כן מקולקלת.

אבל כמו שאני כותב פה תמיד, כל אחד יעשה איך שהוא מבין ומה שנראה לו הכי טוב וזהו. חוץ מלהסביר דברים שאני יודע ולתת נימוקים אני לא יכול לעשות מעבר לזה.

אתה יכול אולי להסביר בפירוט מה עשית בהגדרות שם שחסם את ההודעות האלה?

ואני הצלחתי לחסום את ההודעות גם באייסיקיו 2000B, ואני עדיין יכול לקבל הודעות ממשתמשים שלא ברשימה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את יתרונות האבטחה שלה גיליתי בגלל תרד אחר שפורסם כאן שאנשים התלוננו על ה-SPAM וכל ה"הצעות המגונות" שמגיעות כל הזמן למי שמחובר הרבה. נכנסתי לפילטרים של ה-ICQ ושיחקתי שם עם אפשרויות שונות שאין ב-2000b . זה עצר לגמרי את ה-SPAMMING אבל זה לא מונע ממשתמשים "רגילים" לשלוח לי הודעות או לדעת שאני ONLINE.

פרט נמק והסבר. אני לא מצאתי אפשרות. אם ניתן לחסום מספרים שמתחילים ב14 וב15 זה מאד יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי וגם עשיתי נסיונות כדי לראות שבאמת אפשר לקבל מסרים מאנשים שלא ברשימה שלי ואני לא ברשימה שלהם וזה עובד.

רק שאלה : איך אני מעלה שלוש ? (JPG, בין 55K ל-75 כל קובץ)

בינתיים שמתי תמונה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...