ויסטה 64 ביט, איזה גרסה הכי מומלצת למשחקים?? (home premium, ultimate,...) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ויסטה 64 ביט, איזה גרסה הכי מומלצת למשחקים?? (home premium, ultimate,...)

AvIAToR

Recommended Posts

אולטימייט הכי טוב בכל מקרה...כי הוא מכיל את התכונות של הום ופרימיום. חוצמזה, רק לאולטימייט יש ממשק AERO.

ואם הממשק הזה כבד למחשב שלך ביחד עם המשחקים, יש פונצקיה שהוא הופך לBASIC ברגע שאתה פותח שמשתמשת בכרטיס הגראפי.

בכל אופן, כמו שאמרתי, לך רק על ULTIMATE, לא שום דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מיועד רק למשחקים אז אפשר ללכת על Home Premium, כי האולטימייט לא מכיל שום דבר רלוונטי למשחקים. אני בכלל הייתי הולך על Home Basic (אם בכלל הייתי מרשה לעצמי להתקרב לויסטה), או לפחות מבטל את ממשק ה-Aero בכלל בגרסאות היותר מתקדמות, כי לפי מיטב המסורת של , ה"פיצ'ר" שמכבה ומדליק את ממשק ה-Aero מעכב מאוד את הפעלת המשחק כי המערכת נאלצת לטעון ממשק גראפי אחר בהפעלת כל משחק, וביציאה מהמשחק (ואולי אפילו אחרי מזעור) היא נאלצת לטעון מחדש את ה-Aero במקום הממשק הפשוט. עדיף כבר היה להשאיר את ה-Aero בשקט גם תוך כדי משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה אתה סתם מחרטט בלי לנסות בעצמך.

הממשק לא כזה כבד, וההחלפה בין הממשקים לוקחת פחות מ-5 שניות.

למען האמת, מעלה משחקים יותר מהר מWINDOWS 7. גם עם הפונצקיה של ביטול הממשק הגראפי.

ואני מדבר מניסיון. , אחרי שנה של שימוש, כשהדיסק הקשיח היה מלא בבולשיט, העלתה משחקים תוך 3-15 שניות. גם עם הפונקציה של ביטול הממשק.

עכשיו אני משתמש בווינדוס 7, שאמור להיות טובה בהרבה, וללא ביטול הממשק, העלאת משחק לוקחת זמנים מכאיבים בהרבה מקרים. את MIRRORS EDGE לדוגמא, לוקח בין 40 שניות לדקה וחצי [!] להעלות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...