מחפש המלצות וחו"ד למכונת כביסה - פתח עליון עד 2500 ש"ח - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצות וחו"ד למכונת כביסה - פתח עליון עד 2500 ש"ח

Ironside

Recommended Posts

שלום חברים !!

1. אני מחפש מכונת כביסה - פתח עליון עד 2500 ש"ח. אין לי שום רקע במכונות וגם אין נסיון עם שום חברה ואני לא מכיר פורומים מתאימים בעניין. :nixweiss:

2. האם כדאי ללכת על יד שניה ?

3. אנא השאירו את "חווית מכונת כביסה" משלכם, אולי זה יעזור להחליט.

4. כל תגובה תתקבל בברכה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנינו לפני 3 חודשים את המכונה הזאת (אינדזיט מאיטליה): http://www.zap.co.il/compModels.aspx?modelid=521143 והיא בסדר גמור ולא צריך יותר מזה. אל תתפתה לקנות מכונות יקרות כי בלאו הכי כדאי להחליף כל 3 שנים מאשר לקנות משהו "טוב" שיתיישן ויצבור אבנית.

אני חושב שעדיין יש לנו במחסן את המכונה הישנה (תוצרת גרמניה) שהיא בסדר גמור, רק שנשבר לה הסוגר של הפתח העליון וצריך לשים משהו כבד על זה בשביל שהיא תעבוד או לתקן אותה אבל זה כבר עולה כמעט חצי ממכונה חדשה ולכן החלטנו לקנות חדשה. אם תרצה אתה מוזמן לבוא ולקחת אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אני חושב שזה לא משנה.

הייתה לנו מכונה של AEG (חברה דיי יקרה, המכונה הייתה "מייד אין ג'רמני"). היא התקלקלה אחרי איזה 3 שנים וכמה חודשים.

התיקון עלה כמעט כמו מכונה חדשה.

באופן כללי, התיקון כמעט תמיד עולה כמו מכונה חדשה. לכן אני חושב עדיף לקנות מכונות זולות יחסית (לא הזבל, אלא משהו סביר).

בפעם האחרונה קנינו מכונה של HAIER (זולה, אבל יש הרבה יותר זולות).

יש עליה 3 שנות אחריות של ניופאן (ידועה כנותנת שירות טובה) והיא חברת ענק. אז היא סינית...WHO CARES?

כמובן שרק הזמן יגיד עד כמה הקניה הייתה חכמה.

אני מעריך שבגדול רוב המכשירים שעולים 2000 שח, לדוגמה, יהיו +- באותה רמה.

גם האירופאיות במחיר הזה לא שוות יותר מדי. האירופאיות הבאמת איכותיות הן מכונות שעולות הון תועפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין היום מכונות מכאניות. גם אם הכפתורי שליטה (בוררי תוכניות\טמפ' וגו') הם מכאנים, בסופו של דבר המכונות דיגיטליות.

כדי לעמוד בתנאי האנרגיה והאיכות הקיימים היום אין ברירה אלא לייצר מכונות דיגיטליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו כן...

החכמתי.

שמעתי שה"אירופיות" יותר אמינות. האם זה נכון או שזה איזה מיתוס עתיק, כי כמעט הכל היום מיוצר בסין ??

אחי תבין, אין לך גמד בתוך המכונה שמשפשף את הבגדים. זה בסה"כ מוצר פרימיטיבי שמסובב מים עם סבון. אל תשכח שמה שקובע זה לא רק המכונה אלא גם האבקה שמשתמשים. קנה משהו זול. בלאו הכי את הדברים החשובים באמת מכבסים ביד או בניקוי יבש. לא צריך מכונה יקרה בשביל גרביים ומצעים
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...