שאלה על מחשב חדש - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על מחשב חדש

freesoul23

Recommended Posts

כרגע לפי פורום מפרטים המחשב הכי משתלם מבוסס על מעבד E8400, שזה מעבד כבר ישן(יחסית) מתי אתם צופים שיתחיל להיות משתלם לקנות מעבדי מרובע ליבות(מבחינות עלות-תועלת), נגיד עוד חצי שנה,שנה,שנה וחצי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני חושב שכבר היום עדיף לקנות מעבד מרובע...

אומנם במשחקים אין עדיין יתרון גדול למעבדים המרובעים על פני הכפולים, אך משחקי מחשב הם רק פן אחד במחשבים (ולא לכולם הוא החשוב ביותר).

כבר היום קיימות תוכנות שמנצלות את כל הליבות הקיימות ובהן רואים שיפור (לעיתים ניכר) בשימוש במעבד מרובע (ואפילו משולש - AMD)...

מצד שני, הן אינטל והן נמצאות בשלב מעבר בין משפחות מעבדים (אינטל עם ה- i7 וה- i5 ואילו עם ה- phenom II), כך שנכנס שיקול נוסף למשוואה - האם לרכוש מחשב עכשיו או לחכות?

אם לרכוש עכשיו - האם להשקיע סכום גדול יותר במעבדים החדשים, או לא?

אישית - אם לקנות עכשיו הייתי הולך על phenom II X3 720BE ממס' סיבות:

1. מעבד בעל ביצועים טובים, מצויין ל- OC.

2. מחיר זהה ל- e8400 (עם ביצועים מקבילים או טובים יותר - תלוי בתוכנה/משחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

איזו גרסת firmware צרובה לך? כי שלי עושה בעיות בזמן האחרון....

מצד שני... כמה כבר אפשר לצפות לקבל מכדור בדולח שנמכר בשוק הפישפשים? :s05:

נפש חופשייה #23 - אל תחכה ל- i7...

מלא באתר את השאלון לגבי מפרט מחשב (תקציב, שימושים וכו') ותן לחברים למצוא לך פיתרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנייה, אני אתיעץ עם כדור הבדולח שלי.

ומה עם תשובות בלי סרקזם?

כשטכנולוגיות חדשות יותר יצאות אז המחירים של הטכנולוגיות יותר ישנות יורדים, אז האם קיים צפי לטכנולוגיה חדשה באופק?

נ.ב, אני לא מחפש לקנות מחשב חדש, לפחות לא בחודשים הקרובים, השאלה היא, עוד כמה זמן E8400 ימשיך להיות המעבד המועדף על אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צפי לטכנולוגיה חדשה, משום שהיא כבר כאן - core i7 / core i5 (על ה- 5 רק הכריזו) מצד אינטל וה- phenom II מצד .

מה שכן, ה- e8400 עדיין נותן מענה לרוב המשחקים הקיימים...

מתי הוא יפנה את הבמה לטובת מעבד אחר - אי אפשר לדעת משום שכל הזמן יוצאים משחקים חדשים...

לכן השאלה שלך איננה רלוונטית. אם אתה מתעניין במחשב חדש - דיינו, אחרת - תעזוב אותך.. ה- e8400 מספק ת'סחורה היום וכנראה שימשיך לספק אותה גם בעוד חצי שנה ואולי גם בעוד שנה (ראה ערך q6600 האלמותי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...