צורב חדש!צריך קצת עזרה... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב חדש!צריך קצת עזרה...

demonshlomo

Recommended Posts

לפני חודשיים קניתי צורב של במהירות 48X24X48 ב250+50 משלוח!

ב50 צריבות הראשונות הוא באמת סיים דיסק ב48 ואחרי זה הוא "אמר" שהוא צורב ב48 אבל סיים דיסק ב6~8 דקות!!! :o

כוס אמא שלהם!צרבתי כבר 250~ דיסקים איתו (בערך 170 מלאים! כל השאר על בערך 500 מגה!)!

ועכשיו הוא מורב דיסק מלא ב10 דקות!!!!

אני צריך צורב חדש והבעייה היא שיש לי 200!ועוד 20 בשביל משלוח!

אני רוצה צורב שבאמת צורב במהירות שלו, ולא אכפת לי שיהייה גם במהירות 40 העיקר שבאמת יצרוב על 40!

ניסיתי למצוא אבל לא הלך!

תודה לכל העוזרים!

אם לא הבנתם מה אני רוצה אז זה שתעזרו לי לחפש צורב....

נ.ב

אם יש צורב שאפשר לבחור שיהייה שחור אז אני יעדיף אותו על כל האחרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ולא חבוב, מה שאתה צריך זה

ASUS 52/24/52

לא שום LITE ולא שום חברה אחרת, אם שיש לו אותו , אין שום בעייה, והוא מתפקד בדיוק כמו הסי די רום שלהם שהוא מצויין . שום חברה לא יותר טובה חוץ מ YAMAHA אבל הם פשוט יותר מדי יקרים.

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ולא חבוב, מה שאתה צריך זה

ASUS 52/24/52

לא שום LITE ולא שום חברה אחרת, אם שיש לו אותו , אין שום בעייה, והוא מתפקד בדיוק כמו הסי די רום שלהם שהוא מצויין . שום חברה לא יותר טובה חוץ מ YAMAHA אבל הם פשוט יותר מדי יקרים.

8)

דיי לקשקש. הצורב של לייטאון מצויין וזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הצורב שלך בן חודשיים וכבר נדפק, למה שלא תנצל את העובדה שיש לך עדיין אחריות? אתה לא צריך לספר להם שאתה צורב בכמויות של מפעל (250 דיסקים בחודשיים???)

בכל מקרה, הlite-on עולה 280 שקל (הגירסה הלבנה, הגירסה השחורה תמיד עולה 10-15% יותר ולפי התקציב שלך אתה לא במצב להיות בררן... ) בpchardware , זה קצת משונה - הX52X24X52 עולה רק עשר אגורות (!!) יותר מהX48X24X48...

ולפי כל הביקורות (והניסיון שלי) הם סוסי עבודה.

אולי כדאי שתחכה קצת, כי יצאה גירסה חדשה של הצורב (X52 אבל משכתב X32) ויש סיכוי שהגרסאות (המעולות) הישנות יותר יעלו פחות תוך כמה זמן.

צורב טוב, שלא יגמר לך כ"כ מהר לא תמצא במחיר יותר נמוך.

תזכור - כמעט בכל המקרים במחשבים - אם זה זול מידי, יש סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מוצא את החנות, פנה ישר ליבואן (צריכה להיות מדבקה של לפחות אחד מהם על הצורב).

אני הצלחתי בצורה מאד מתוחכמת לדפוק לעצמי את הDVD יומיים אחרי שקניתי אותו (כתבתי על זה כאן בפורום לפני כמה שעות), פניתי ישר ליבואן, תוך 10 דקות מהרגע שהגעתי לדלת שלהם יצאתי עם אחד חדש בקופסא, בלי שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעיף מבט על הביקורת על הצורב של ASUS:

http://www.cdrlabs.com/reviews/index.php?reviewid=161

תקרא ותסיק מסקנות. אני הפנמתי שכמה שאני אוהב את , וכמה שה-CD-ROMים שלהם הם הכי טובים בשוק, מה לעשות, בתחום הצורבים הם צריכים שיפור, ופה מה לעשות ש-TEAC ו-Lite-On הם הכי טובים. אני לא אומר שהצורב של הוא לא טוב, להפך, הוא טוב מאוד, אבל יש בו כמה דברים שזקוקים לשיפור(תחום הכתיבה ותמיכה במדיות שונות לדוגמא). היתרון של Lite-On על TEAC הוא ש-Lite-on זול יותר באיזה 20 שקל ויש לו שנתיים אחריות לעומת שנה אחת בלבד אצל TEAC. אם כבר הזכירו פה את ה-52\32\52 החדש של Lite-On, אז הנה אני אומר לך שקניתי אותו לפני שבוע ביום שני והוא עובד מעולה. דרך אגב, למה אתה צריך משלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...