Full HD gaming - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Full HD gaming

thrioue

Recommended Posts

שלום לכוולם!

קניתי מחשב חדש, עכשיו אחרי שהתקנתי בו ULTIMATE 7 x64 bit ואת כל הדרייברים הרלוונטיים פניתי למשחקים!

אני משתמש במסך מחשב T220p 22"..

רציתי לדעת איך אני יודע אם אני יכול לשים את ההגדרות הכי גבוהות מבחינת גרפיקה (HIGH וגם רזולוציה טבעית של מסך המחשב 1920x1200)..

זה משתנה ממשחק למשחק? זה משפיע על המחשב באיזושהי צורה?

בקיצור, איך אני מגיע לחווית משחק אופטימאלית :)

מפרט המחשב בפרופיל.

תודה מראש!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה של המסך שלך היא לא "Full HD" , אלא היא 1680X1050 כדי לשחק ברמה גבוהה תשאר על הרזולוציה הטבעית ותעלה את כל ההגדרות למקסימום.

במקרה והמחשב מקרטע לאט לאט תוריד דברים כמו איכות צל או AA עד שהמשחק יהיה שחיק אבל הייתי מנסה להשאר על הרזולוציה הטבעית כדי למנוע עיוותים בתמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש במסך מחשב Samsung T220p 22"..

הרזולוציה של המסך שלך היא לא "Full HD" , אלא היא 1680X1050 כדי לשחק ברמה גבוהה תשאר על הרזולוציה הטבעית ותעלה את כל ההגדרות למקסימום.

אתה בטוח במה שאתה אומר? FULL HD ועוד איך.

http://www.samsung.com/hk_en/consumer/detail/detail.do?group=computersperipherals&type=monitors&subtype=artseries&model_cd=LS22TWPSUV/XK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FPS=Frames Per Second וככל שיש יותר התנועה נראת חלקה יותר, מתחת ל30 התנועה לא תהיה חלקה ואתה תשים לב לקירטועים שדיי מפריעים במהלך משחק.

במקרה כזה לאט לאט תוריד הגדרות עד שזה יהיה חלק מספיק לטעמך, אבל בכל מקרה רצוי להשאר עם הרזולוציה הטבעית של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי!

עוד שאלה, לגבי ה Anti Aliasing, קראתי קצת והבנתי שאם יש אותו אז זה טוב, אבל יש שם כל מיני רמות שונות 4 4Q , וגם 8 8Q וכן הלאה..

גם כאן מה שיותר גבוה יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...