מה זה DLC? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה DLC?

KingYes

Recommended Posts

downloadable content - תוכן נוסף למשחק שניתן להורדה (דרך שירותים כמו XBOXLIVE/PSN או כל דרך אחרת). בדרך כלל מדובר בתוכן שבתשלום.

רוב התכנים האלה הם תוספות קטנות ונחמדות אבל יש משחקים כמו FALLOUT 3 (עם THE PITT ועוד כמה)ו GTA4 (כרגע יש תוספות רק ל XBOX360) שיצאו להם DLC שהיו כמו משחק נוסף/תוספת של כמה שלבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשפה העממית-זאת ההמצאה החדשנית של חברות המשחקים והדרך החדשה לקבל מחיר מופקע מהקונים:

מוציאים משחק עם תוכן רבע עוף במחיר מלא-60 דולר,אבל מבטיחים כי למשחק יצאו מלאאאאאאאאאא DLC בעתיד שיוסיפו המוווווווווון תוכן ובגלל נוראאאאאאאא שווה לקנות את המשחק..והשחקנים לרוב אכן מאמינים וקונים..ואז החברה עושה ג'סטה ומוציאה איזה DLC עלוב אחד (בכל זאת,צריך להימנע איכשהו מתביעות או משהו)-והקונים נשארים עירומים ומאוכזבים,אבל עדיין נופלים בתרמית בכל פעם מחדש..

הדבר לא נוגע אמנם לכל החברות ולכל המשחקים-אבל בהחלט בהחלט לרובם..משחקים שלהם יצאו DLCים משמעותיים ואיכותיים אפשר לספור על יד אחת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

uppermc הרבה מהDLC היום הם בתשלום ככה שקונים לא צריכים לקנות משחק כי יצאו לו DLC בעתיד

ובעניין DLC לפעמים זה טוב ולפעמים כמו שאתה אומר זה רע

סתם דוגמה למשהו כן טוב -לקנות שירים למשחק

או יש גם את הDLC של GTA4 שזה פחות או יותר כמו חבילת הרחבה למשחק

יש סיפור ודמות עיקרית אחרת ועוד כל מיני דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו סחיטת כסף מקהל הקונסולות (OBLIVION למחשב הוא יוצא דופן בעניין הזה).

רוב הדברים האלה משתחררים בחינם למחשב (אם המשחק יצא גם למחשב כמובן).

KingYes , אתה שואל לא מעט דברים בסיסיים ביותר (למשל: "מה זה MELEE WEAPON ?" בדיון על הסנדק 2 ושאלת גם מה זה RPG)

אתה יודע אנגלית בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשפה העממית-זאת ההמצאה החדשנית של חברות המשחקים והדרך החדשה לקבל מחיר מופקע מהקונים:

מוציאים משחק עם תוכן רבע עוף במחיר מלא-60 דולר,אבל מבטיחים כי למשחק יצאו מלאאאאאאאאאא DLC בעתיד שיוסיפו המוווווווווון תוכן ובגלל נוראאאאאאאא שווה לקנות את המשחק..והשחקנים לרוב אכן מאמינים וקונים..ואז החברה עושה ג'סטה ומוציאה איזה DLC עלוב אחד (בכל זאת,צריך להימנע איכשהו מתביעות או משהו)-והקונים נשארים עירומים ומאוכזבים,אבל עדיין נופלים בתרמית בכל פעם מחדש..

הדבר לא נוגע אמנם לכל החברות ולכל המשחקים-אבל בהחלט בהחלט לרובם..משחקים שלהם יצאו DLCים משמעותיים ואיכותיים אפשר לספור על יד אחת..

did anyone say mass effect ?

fable ?

fable 2 ?

Oblivion Horse armor DLC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא מדבר על rip-offs כמו

Tales of Vesperia stand outs:

* LV Up +10 (1) 300 Microsoft Points

* LV Up +5 (1) 200 Microsoft Points

* 300,000 Gold (1) 300 Microsoft Points

* Skill sets 80 Microsoft Points

* HP Recovery Cuisine Recipe Set 100 Microsoft Points

זה פשוט עצוב !!!

map pack for cod waw - לא נתמכים כמו שצריך

Lost Planet multi levels -שצריך לסיים משחק שוב אחרי ההתקנה

Resident Evil 5 - שנותן משחק רשת כDLC בעלות של 5$ - רק כדי לגלות שהשרתים ריקים !!!

ולא רק :

לNAMCO יש משחק בשם soul calibur 4 כ\עם DLC כל כך גרוע שלא משנה כלום במשחק !!!!! (!!!!)

http://vgtribune.com/far-cry-2-ripoff-dlc-to-arrive-end-of-the-month/

http://www.screwattack.com/node/19279

ויש גם כמה בדרך לDow2 - ששיחררו אותו עם 4 מפות למולטי (!!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה זמן אני רואה הודעות של משחקים עם DLC או לא יודע מה.. מה זה תאכלס?

בבקשה אני לא רוצה לינקים ל-WIKI וכדומה.

אם אפשר להסביר לי בקצרה מה זה אני אשמח מאוד.

אני נועל את הדיון כי קיבלת כבר תשובה והוא סתם נמרח.

ובאמת - מה הבעיה בWIKI? אתה לא עושה מחקר אקדמאי שדורש ממך מקורות אמינים יותר. בדיוק בשביל שאלות כאלה WIKI קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...