KSP מכרו כרטיס מסך פגום. מתנערים מאחריות ומספקים כרטיס משומש במקום!! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KSP מכרו כרטיס מסך פגום. מתנערים מאחריות ומספקים כרטיס משומש במקום!!

greenvector

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עם כל הכבוד לאשך השמאלי שלך,

נכון הכרטיס תקין בינתיים אבל זה לא שיש להם במלאי סטוק של כרטיסים משומשים תקינים... הכרטיס (ורוב המוצרים המשומשים שניתנים לך ע"י החנות לצורך העיניין)

ככל הנראה עבר תיקון (קשה לי להאמין שהם שולחים את זה חזרה ל- GB) לאחר שהתקלקל.

כלומר, הסיכוי גדל שהכרטיס יתקלקל שוב (אין מה לעשות ככה זה באלקטרוניקה, אם יש מוצר דפוק, רוב הסיכויים שהוא ישאר דפוק).

וכמו שאמרתי קניתי מוצר חדש ושילמתי מחיר מלא. למה אני צריך לקחת סיכון עם מוצר יד שניה שכבר התקלקל פעם?

בכל מקרה אני נשאר עם הכרטיס שהם סיפקו לי. כמו שכבר אמרתי יש עבודות להגיש לאוניברסיטה, וש- KSP חרא חברה זה לא תירוץ כלכך טוב..

ודרך אגב, לכרטיס לא נעשה שום OC ואפילו תחת מאמץ הוא לא היה שכן לא הפעלתי איתו שום משחק או תוכנה גרפית כבדה.

הכרטיס עבד מצויין עד לרגע שהוא קרס בפעם הראשונה שהפעלתי איתו משחק (התחמם יותר מדי). לאחר בדיקה התברר שהוא אכן עבד אבל על 90 מעלות בזמן מנוחה... אז אתה יכול להטיף את הגישה שלך שאם עושה רושם שזה עובד זה עובד. ושמשופץ זה חדש למישהו אחר...

בכל מקרה לתגובות שלך יש ריח חריף של אינטרס פנימי כשלשהו או שפשוט אתה לא מבין על מה אתה מדבר...

אין מה לתקן בכרטיס מסך. מקסימום קיבלת כרטיס מסך עם גוף קירור חדש. אגב, בעיית התחממות אופיינת ל-4850. אני רכשתי ב- כרטיס מסך 4850 של . הוא התחמם כמו טוסטר. רכשתי גוף איכותי יותר ועכשיו הכרטיס עובד על 50 מעלות במאמץ. הבעיה היא לא בכרטיסים. הבעיה ביצרניות שהחליטו להתקין גוף זול להחריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם רוצים.

אם יגיש פותח השרשור תביעה כנגד KSP, השופט כנראה ידחה את התביעה ויחייב את התובע בהוצאות משפט.

נקנה כרטיס מסך, התקלקל לאחר חצי שנה. הוחלף תוך פרק זמן סביר מאוד לאחד אחר שווה ערך לחלוטין.

נמסר כרטיס מסך משומש והתקבל כרטיס מסך משומש. אין שום חובה חוקית או לספק כרטיס חדש.

אף אחד לא יכול לדעת כמה זמן היה בשימוש קודם, והטענה כי בגלל שהוא התקלקל קודם הסבירות גדולה שהוא יתקלקל שוב היא שטויות.

תנאי האחריות כובדו בצורה סבירה לחלוטין.

אין כאן שום עילה לביטול בשל אי התאמה לפי חוק המכר.

רק אם יתקלקל כרטיס המסך שוב עוד פעמיים שלוש, יש עילה לדרוש את ביטול העסקה והחזרת שווי עדכני של כרטיס המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון

פנטה חרא וKSP גם חרא

אני קניתי מאצלהם כרטיס מסך מהמציאון וכתוב במפורט אחריות לשבוע

אני לקחתי את הכרטיס הרכבתי - ומאוור מחריש אוזניים - הלכתי עם הכרטיס למעבדה והרכיבו ואמרו באמת מחריש אוזניים אבל לא הסכימו להחליף או לתקן כי זה מהמציאון ( למרות שניסיתי להחזיר יום אחרי )

מעכשיו אני קונה רק מנעה מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב באחריות שלהם ושל אייבורי..

שאתה יכול לקבל מוצר "מתוקן", "משופץ" לא חדש.

ככה שאין לך על מה לתבוע כל כך.

אתה מודע לזה שאף אחד לא אמור להחליף לך באחריות לשום דבר חדש כן?

אחריות הייצרן לא מכסה החלפה במוצר חדש תצאו מהסרט, כאשר אתם או יבואן עושים RMA אתם או מקבלים את הפריט ששלחתם מתוקן, או מקבלים פריט שעבר שחזור אצל היצרן.

זה שהחליפו לכם לאחד חדש אתם צריכים להגיד תודה רבה, ולצחוק על הבחור שיקבל את "המשוחזר" כביכול במקומכם אחרי שKSP ייבצעו RMA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע כאילו צריך שיהיה באתר מדריך של מה זה RMA ואיך הוא עובד ( תהליך שנקבע מהיצרנים בעיקר, כשהיבואן בדרך הוא הגוף שמספק את אותו שירות של היצרנים).

זה מעציב לראות בפורום שלנו אנשים שקוטלים אחד את השני בגלל חוסר ידע מובהק בנושא "הלא כלכך מוכר בארץ" הזה ויוצאים בקולי קולות לחינוך עם אופי קצת ברברי או מעשים שעלולים לפגוע במבקשים כאן לעזרה רק בגלל שחסר להם הידע המלא בנושא שלא מגיע מההגיון (מישהו הזכיר כאן "חיוב הוצאות משפט" למשל שעלול לפגוע במי שמנסה לקבל כאן עזרה).

אז אולי צריך להבהיר מה השירות שהיצרן מציע - ככה קל יותר להבין, ואולי להסביר למה בכלל היצרן לא מחליף לחדש ברוב חייו של המוצר (קשור גם לסיבה ידועה ולצערינו צודקת שקשורה לתחום הכלכלה והפסיכולוגייה ההתנהגותית של הצרכן ולכן לא נרחיב עליה כאן). ואולי להסביר שתמיד כדאי לנצל את ההגיון הבריא בכדי לחשוב "למה כן" ולא "למה לא" כי תמיד קל להיתחכם ובכל נושא - רק צריך כוונה ודיעה אישית נגד או בעד משהו, וזה מוביל בעיקר לשום מקום.

באמת זה ממש חבל שאנשים יצאו בהרגשה רעה לחינם או שיתחילו לקטול אחד את השני בפורום שלנו על סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...