איזה אוברקלוקינג יצליח לי עם Q8200 על קירור סטוק? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה אוברקלוקינג יצליח לי עם Q8200 על קירור סטוק?

stropic

Recommended Posts

אני לא כזה מתעסק באוברקלוק אבל התדר הנמוך של המעבד הזה די מעצבן(2.33GHZ למי שלא יודע) אז אולי אני יעשה איזה OC קטן

משאני יודע בOC זה רק לשנות את הFSB ואני לא יודע במה לגעת עוד(נגיד תדר של הזכרונות RAM או הVOLTAGE ודברים כאלה)

יש לי לוח אם GB EP43-DS3L וזכרונות של 800MHZ וCL6 נראה לי

העלתי את התדר של המעבד ל2.8GHZ בלי לגעת בשום דבר אחר(השארתי את המכפלה על 7) וכשאני מנסה להעלות עוד זה לא נותן לי

בעיקרון אני רוצה להגיע ל3

זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד לפני הכל אני מציע לך לעיין במדריכים ובסטיקי באתר..כמו כן תריץ חיפוש בפורום יש המון מידע..

מה שכן תמדוד את הטמפ' שלך כרגע במנוחה/מאמץ..ותעדכן כאן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

הפעלתי את התוכנה BURN משהו שמיועדת למעבדי במשך כשעה ואז בדקתי את הטמפ' והיא הייתה 31 או 32 לא זוכר

זה עם OC של מ2.33 ל2.8 בלי לגעת במתח רק בתדר

והמערכת תחזיק את המעבד בתדר של 3 עם סטוק? היא לא תקרוס או תשרוף איזה חלק במחשב? כמו הספק לדוגמא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני עניתי לכם

כבר פעם שלישית אני שואל עם המערכת תהיה יציבה על 3.0GHZ וכל מה שאני מקבל כתשובה זה תעשה בדיקות מאמץ ותבדוק טמפ'

כבר אמרתי שעשיתי במשך שעה בדיקת מאמץ עם התוכנה BURN TEST על 100% CPU במשך שעה והטמפ' הייתה 32 ומיד ירדה ל31

לפני שעשיתי את הבדיקה היא נעה בין 27 ל28

ואגב סתם בשביל הידע מה נותן אם אני מוסיף מתח למעבד?

זה לא ישרוף את הספק ככה?

ואני עכשיו דרך המחשב של אחותי כי הספק של המחשב שלי נשרף

הוא מגיע מחר עם ספק חדש ואני רוצה לעשות OC אז אני לא יכול לבדוק לך טמפ' עכשיו

אני יעשה את הבדיקה מחר ואני יגיד לך דרך הREAL TEMP קודם בדקתי בEVEREST ULTIMATE..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מעלה מתח זה מאפשר לך להגיע לתדר גבוה יותר, אבל מעלים רק במקרה של חוסר יציבות.

החסרון זה טמפרטורות גבוהות יותר וקיצור חיי המעבד.

בקשר לספק- רוב הסיכויים שתקבל מסכים כחולים לפני שיהיה קצר או שהוא יישרף

תתחדש

אפשר לשאול איזה ספק קנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...