קומיקס רשת - My 25 Percent - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קומיקס רשת - My 25 Percent

sidan

Recommended Posts

אהלן אנשים,

רציתי לחלוק איתכם את הרשת שאני מפרסם זה זמן מה (כמעט שנה).

הכתובת היא:

http://www.my25percent.com

זה סיפור על מהנדס תוכנה צעיר שעובד בחברה בנלאומית, סטריפים שמתבססים בין השאר על הניסיון האישי שלי בהייטק.

הסדרה רצה כבר שנה אז מי שלא ממש מבין מי הדמויות מוזמן להתחיל מהפרק הראשון , (זהירות, הציורים ממש השתנו מאז) או לגשת לארכיון ולשוטט שם.

אשמח לשמוע תגובות והתרשמויות!

יום טוב! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד, מאוד נהניתי מהסגנון המושקע, עיצוב הדמויות המצחיק ומהמיומנות הגבוהה שלך כמאייר :). הסגנון עצמו של הקומיקס פחות מדבר אליי אישית (זה עניין של טעם בלבד, אני מעדיף את הסגנון הקצר והפאנצ'י), אבל אני בהחלט יכול להעריך עד כמה שהוא עשוי טוב.

הערה קטנה אם יורשה לי -

לא נתקלתי בסטריפים (מלבד אחד או שניים) בהם הפאנצ'ים וה build-up לאותם פאנצ'ים מסתמכים גם על ההיבט הויזואלי ולא על הטקסט בלבד, והייתי רוצה לראות כאלה. כי אחרת, נכון לעכשיו, בשלב מסויים העין שלי כקורא מתעלמת יותר ויותר מכל הצד הויזואלי (כשעיצוב הדמויות החביב והקריקטורות מתחילים לאבד מהערך ההומוריסטי שלו ולהיות "מובן מאליו" אחרי קריאה ממושכת), ולהתייחס אך ורק לטקסט הכתוב. באופן כזה אתה מאבד אותי אחרי 6-7 סטריפים, כי אני מתחיל להרגיש שאני קורא טקסט כתוב בלבד, והסבלנות והסקרנות שלי לסטריפים נוספים מתפוגגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה , אני יכול להזדהות עם הרבה מהדברים שציירת (מנסיון אישי אני מניח :P).

ישר חשבת על עוזי ושאר יוצאי הסיירת בסטריפ הראשון, הא? :smile1:

וגם אני כמו שרון:

מעדיף סטריפים בסגנון קצר ופאנצ'י, אבל בכל זאת ממש נהניתי מכל מה שיצא לי לצפות בו עד עכשיו באתר שלך

אני בתהליך של לסיים את כל ה Archive, בינתיים עדיין ב-2008... :)

cheers.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Minimizer, Extranthing, Serpentmage, Kidneystone, תודה רבה על המחמאות והפרגון, זה מחמם את הלב :)

רשמתי לעצמי את ההערות, אקח אותם לתשומת ליבי בעונה הבאה (אני אוטוטו מסיים את העונה השנייה, שהתמקדה רובה ככולה במשבר הכלכלי).

וכמובן, מי שאהב מוזמן גם להצטרף לקבוצה בפייסבוק ולקבל עדכונים שוטפים (בקרוב גם בטוויטר).

שוב תודה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה קטנה אם יורשה לי -

לא נתקלתי בסטריפים (מלבד אחד או שניים) בהם הפאנצ'ים וה build-up לאותם פאנצ'ים מסתמכים גם על ההיבט הויזואלי ולא על הטקסט בלבד, והייתי רוצה לראות כאלה. כי אחרת, נכון לעכשיו, בשלב מסויים העין שלי כקורא מתעלמת יותר ויותר מכל הצד הויזואלי (כשעיצוב הדמויות החביב והקריקטורות מתחילים לאבד מהערך ההומוריסטי שלו ולהיות "מובן מאליו" אחרי קריאה ממושכת), ולהתייחס אך ורק לטקסט הכתוב. באופן כזה אתה מאבד אותי אחרי 6-7 סטריפים, כי אני מתחיל להרגיש שאני קורא טקסט כתוב בלבד, והסבלנות והסקרנות שלי לסטריפים נוספים מתפוגגות.

אוף זה בדיוק מה שאני הרגשתי אבל חסרתי את היכולת המילולית להביע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט ציורים מצוינים, גם הקונספט מצוין-חסר באמת את העניין הסיפורי של הבדיחה, כלומר הפאנצ' שקוף מדי, וכמובן ההומור מדבר בעיקר לאנשי הייטק או כאלה שמכירים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט ציורים מצוינים, גם הקונספט מצוין-חסר באמת את העניין הסיפורי של הבדיחה, כלומר הפאנצ' שקוף מדי, וכמובן ההומור מדבר בעיקר לאנשי הייטק או כאלה שמכירים :)

אני בהחלט רחוק מלהיות איש הייטק או איש מחשבים ועדיין הבנתי חלק גדול מאוד מהפאנצ'ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות אנשים!

הומור זה עניין אינדיוידואלי ולכן אני לא יכול להתווכח עם אנשים שלא אוהבים את ההומור או עם אלה שלא מבינים אותו. מה שכן, אני משתדל שרוב הסטריפים לא יפנו רק למי שעובד בהייטק אלא לכל מי שנפל בחלקו לעבוד בעבודה משרדית. לפיכך מספר הסטריפים שמדברים אך ורק על נושאים שבהייטק הוא קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...