הקרב על המהירות - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקרב על המהירות

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני רוצה לראות נהג

מארה"ב (טקסס שמקסס) מסתדר בנהיגה

כאן בארצינו הקטנטונת...כאן בארץ

אחרי שאתה מסיים ללמוד נהיגה,

אתה יוצא לכביש מוכן ובטוח, אלא אם כן העבירו אותך טסט סתם ככה

אתה נוהג סבבה, זה שלא מצייתים לחוקים ממש לא קשור לכל מה שכתבת

על עלות הרישיון וחוקים שונים.

אם לאבא שלי לא הייתה בעיה לינהוג בארצות הברית אז למה למישהו מארצות הברית תיהיה בעיה לינהוג בישראל?

ומוכן ובטוח לא אומר שאתה תדע לנהוג טוב, מלמדים אותך לעבור את הטסט ולא לנהוג, למרות שיש גם כאלה שזה מספיק להם כדי לינהוג טוב(לא מניסיון אישי, מאנשים שאני מכיר).

ולא רק זה אלה שיש גם כאלה שעוברים ע"י כסף או ע"י קשרים ולא באמת יודעים לנהוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתכלס מספיק שאתה עולה 30+ שיעורים אצל מורה נורמלי ואתה יודע לנהוג מספיק טוב!

השאלה מה המוסר שלך בכביש. מי ההורים שלך ואיזה אוטו יש לך...

לנהוג זה מאד מאד פשוט. לנהוג נכון הרבה יותר קשה. בעיקר בארץ שלנו.

יש לי כבר כמה חברים עם רשיון בלי מלווה ולפחות הם נהגים טובים, לעומת כמה חברים אחרים....שנים מהם כבר עשו תאונה של טוטאל לוס...

אולי הבעיה היא לא באיך מלמדים נהיגה ולא ב"ילד" שנוהג. אחרי הכל ההורים הם אלו שנותנים לו את האוטו, ואחרי חודשיים של מלווה ופה ושם לנהוג איתו אני מאמין שאפשר להבחין בנהיגה הכושלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך למה.

כי בארה"ב הרבה יותר קל לעבור טסט

והרוב עושים על אוטומאט...ושם תרבות הנהיגה טובה יותר.

כאן זה ג'ונגל, עזבו מהירות...להכנס לאיזה נתיב או לתת זכות קדימה

זה משהו שיצא מהלקסיקון של הנהג הישראלי כבר מזמן, וצריך ביצים בשביל

לדעת איך להכנס מול מישהו שלא תהיה לו ברירה אלא לתת לך להכנס לנתיב

שלו לפניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום ביצים ושום מלונים.

בכביש תהיה חכם לא צודק!!!

גם לי יש קטעים כאלה שאני עושה בכוונה למישהו אחר שעצבן אותי, אבל עדיין תוך ניתוח מדויייק של הסביבה.

SLIM SHADY, ההשוואה בין לארה"ב היא ממש שטותית.

אה דרך אגב, נסעתי לאילת הלוך וחזור כל הדרך היה ממש פצצה :D,הלוך ממצפה חזור בערבה,כל כך כיף. כל הסיבובים ב130 וזה :D

טוב זה הכל בזכות האוטו....(לנצ'יה קאפה 2.4 גיר רגיל מחוזקת).

כמובן שלא כל הדרך נסעתי ב3 אלא ב5 בשביל לחסוך דלק, יצא בסוף שהיא עשתהלי 11 לליטר, אחלה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לראות מישהו מארצות הברית נוהג כאן?

אהלן. ניו יורק. עוד משהו?

יש לך בעיה עם הגישה שלי? בבית ספר זה לא חיים של אנשים.

כמה בנות בבית ספר אתה מכיר שמשננות כמו מפגרות ומגיעות לציונים? מלא. אוותן בנות לא יודעות לחשוב. אותן בנות לא יודעות לנהוג.

כמה בנות לא יודעות לשנן? מספיק. מה הן עושות? לומדות. בצורה של חשיבה ולא לשנן כמו תוכי. מה הן עושות? נוהגות יותר טוב ולא כמו מכונות כי הן מסוגלות לחשוב, אבל חוקי תנועה, לא שמעו עליהן. למה? כי הם למדו את החומר בקטע של לדעת. לא כל אחד יודע מה אומר משולש ובתוכו 3 מכוניות.... תתפלאו.

אם כאן יילמדו כמו שצריך, טסט יהיה טסט ולא מה שהוא עכשיו, הכביש יהיה הרבה יותר טוב. לא תעבור כוסית כי יש לה שדיים. (מכיר כמה כאלו.) לא יעבור אידיוט ששכח שיש כזה דבר קלאץ', מראות, לאותת ותנועה בכביש.....

ול LEV0, שולחים אותך מוכן ובטוח? אולי אתה היית ככה אבל אתה יוצא מן הכלל. אני הייתי יחסית בטוח, כי נהגתי הרבה הרבה לפני, כמובן בשטח אבל לא פחדתי מהאוטו. אבל עדיין היה חשש. אני בטוח, לא אכפת לי מה תגיד שגם אצלך.

מוכן ובטוח? אם כן היית כזה, הייתי מוריד אותך מהכביש. אתה צריך לפחד. לא יותר מדי, אבל עדיין. בגלל שלא פחדת כפי שאתה טוען, ולא נכנסת לעץ ב 100 (אני כן. לא אני נהגתי. תאוצה של כמה מטרים, וסיבוב) אתה מדבר ככה. צא החוצה בבקשה, קח את האוטו. סע. רואה את העץ? לא זה, האחרון. תוריד הילוך, שניים אם צריך, דפוק גז. לא רוצה? תבקש נסיעת מבחן על פאג'רו קינג. תקרא לאיזה מישהי, או מישהו שרק קיבל רשיון לנהוג ברכב. מרגיש בטוח? אולי. הרכב תקין? אולי. כמה "כמעט ונפגע" היו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיפים וכל המכוניות הגבוהות החדשות זה בכלל סכנת נפשות, המרכז כבידה הגבוה ויכולות ההיגוי מאד מסוכנות והבטיחות האקטיבית מאד נמוכה.

אבל!!!!! אותו בנאדם בגיפ, מרגיש הרבה יותר בטוח כי הוא מרגיש כאילו זה גוש בטון משוריין וגם אם מאקסימום, אז לא יקרה "לו" כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום ביצים ושום מלונים.

בכביש תהיה חכם לא צודק!!!

גם לי יש קטעים כאלה שאני עושה בכוונה למישהו אחר שעצבן אותי, אבל עדיין תוך ניתוח מדויייק של הסביבה.

ברגע שאתה עושה "דווקא" לאחד אחר שעצבן אותך, שום "ניתוח סביבה מדוייק" לא יעזור לך. האדרנלין שלך מקפץ והשטן הישראלי מתפרץ החוצה. אז אל תסתור ת'עצמך, כי ברגע שעשית "דווקא" לאותו אחד שעצבן אותך, אתה לא יותר "חכם" ממנו.

תיהיה חכם - לדעת לוותר ולהמשיך בדרכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אני באמת סתרתי את עצמי, וטעיתי.

אני רוצה גם לאמר שה"דווקא" הזה לא קורה כמעט בכלל, רק במקרים מסויימים מאוד.

חחח, האמת שעם האוטו הזה זה שלילת רשיון אם לא שמים לב.

מעניין מה היה קורה אם היה לי כסף לאימפרזה טורבו שאני כל כך חולם עליה.

מה לעשות, אני חובב ביצועים, חבל שבמדינה הזאת אי אפשר לעשות כלום :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות בפיך ידידי הצעיר....

צריך ללמוד את הכביש, והמשטרות. אפשר לעשות הכל. אני כבר יכול לצפות היכן תהיה משטרה, ואיפה לדפוק רייס. איפה לזרוק תחת בידיעה שלא יקרה לאף אחד אחר כלום, ומשטרה לא תראה, או לא תתפוס, ואיפה לא. תלמד את הכבישים בישראל, את דרך ההתנהגות של השוטרים, ואת החוקים.

רוצה חוק מגניב? שוטר תנועה שעוצר אותך, דבר ראשון אסור לו לגעת לך באוטו. רשיון , אתה חייב להציג, לא למסור לו. מותר לו להחזיק אותך רק ל 20 דקות. מעל, זה לא חוקי. ברגע שעוצרים אותך תיקח סטופר. 20 דקות, תבוא אליו "תשמע, עברו 20 דקות, אתה מעכב אותי בניגוד לחוק, אם לא תשחרר אותי עכשיו אני אקבול אותך." לא משחרר? מצוין. שידפוק 200 דו"חות. קח את הפרטים שלו ושל השוטר השני אם יש, מספר ניידת, שעה תאריך ומקום מדויק, וגש לעו"ד. כל עו"ד אידיוט יוכל לבטל לך את הדו"ח.

יש לך משבשים באוטו? הוא רוצה לגעת? תגיד לו שאתה לא יודע על מה הוןא מדבר, ושלא יגע. רק לבוחן מותר לגעת באוטו, ואני רוצה לראות בוחן שיגיע תוך 20 דקות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שלא צריך לתת לכל אחד רשיון.

כי שם הבעיה מתחילה.

צריך להקשות על הישראלי הממוצע הגס והעצבני לקבל רשיון.

צריך שיעבור מבחנים פסיכולוגים ותמיד טוב להשקיע בהדמיות כמו שעושים עם .

כי הרבה מטומטמים שלא יודעים לנהוג מקבלים רשיון והדבר הראשון שהם עושים זה לנהוג במהיריות גבוהות כאשר אין להם שום שליטה במכונית

כי צריך לנסוע באותה מכונית זמן מסוים עד שאתה"מרגיש" אותה כמו שצריך.

וכמו שאמרו פה אין תשתית כבישים בארץ .

ובגלל זה לא צריך להעביר את החוק הזה.

כשתהיה לנו תשתית כמו בגרמניה ובשאר מערב אירופה (ואני לא מדבר כבר על המינטליות שלהם) אז אפשר להגדיל את המהירות בארץ .

נ.ב

מהירות כן הורגת כי הסיכויים שתהרוג משהו או תפצע גדלים עם המהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות בפיך ידידי הצעיר....

צריך ללמוד את הכביש, והמשטרות. אפשר לעשות הכל. אני כבר יכול לצפות היכן תהיה משטרה, ואיפה לדפוק רייס. איפה לזרוק תחת בידיעה שלא יקרה לאף אחד אחר כלום, ומשטרה לא תראה, או לא תתפוס, ואיפה לא. תלמד את הכבישים בישראל, את דרך ההתנהגות של השוטרים, ואת החוקים.

רוצה חוק מגניב? שוטר תנועה שעוצר אותך, דבר ראשון אסור לו לגעת לך באוטו. רשיון , אתה חייב להציג, לא למסור לו. מותר לו להחזיק אותך רק ל 20 דקות. מעל, זה לא חוקי. ברגע שעוצרים אותך תיקח סטופר. 20 דקות, תבוא אליו "תשמע, עברו 20 דקות, אתה מעכב אותי בניגוד לחוק, אם לא תשחרר אותי עכשיו אני אקבול אותך." לא משחרר? מצוין. שידפוק 200 דו"חות. קח את הפרטים שלו ושל השוטר השני אם יש, מספר ניידת, שעה תאריך ומקום מדויק, וגש לעו"ד. כל עו"ד אידיוט יוכל לבטל לך את הדו"ח.

יש לך משבשים באוטו? הוא רוצה לגעת? תגיד לו שאתה לא יודע על מה הוןא מדבר, ושלא יגע. רק לבוחן מותר לגעת באוטו, ואני רוצה לראות בוחן שיגיע תוך 20 דקות.....

שכחת את החוק הכי חשוב!

כובע :)

אם אין לו כובע, אסור לו בכלל לעצור אותך...אז אתה פשוט אומר לו

שאתה לא חייב להקשיב לו כי אין לו כובע וממשיך לסוע.

בקשר לאבא-גדול, אני חייב להסכים איתו, שפשוט אין

פה מקומות לסוע מעל 110 קמ"ש, נקודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני לא נהג וותיק כמוכם , אבל אני גם לא מאלה שיש להם סובארו פשע וחושבים שהם יודעים לנהוג והכביש של אבא שלהם.

אני נוהג בהתאם למצב, אם אפשר אז אני מרביץ קצת, אם לא אני נוסע ב5 בשביל לחסוך דלק ;D.

אם המצב לא מאפשר אני לא יעשה שום דבר שיסכן אותי או את הנוסעים לידי...

עריכה: בשקר למשטרות.

אני לא יודע איפה הם , אבל אני יודע איפה הם לא, ושם אם אפשר יאללה שלישי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...