מערכת שליטה במאווררים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת שליטה במאווררים

giliboy

Recommended Posts

אוקי אנשים אני תריך עזרה......

התחלתי בבניה של המערכת הזאת ואני צריך פה עזרה...

1.לאחר שהלחמתם וסידרתם את החוטים, חיתכו חוטים שחורים כמספר המפסקים, בערך באורך החוטים שהלחמנו קודם (חוטי הפאזה), והלחימו אותם בצד אחד. אותו דבר עשו עם כל הפאזות של המפסקים

איזה צד??

2.את הקצוות של המפסקים אפשר לחבר בכמה דרכים למאווררים, אני השתמשתי ב-לוסטרקלמרה בגלל הקושי להסיג מתאמי 4, או 3 פינים.

חברו את החוטים ל-לוסטרקלמרה ואת החוטים השחורים (-) ביחד עם ה- של הנורות כך:

איזה קצבות?? כל מה שנשאר זה החוט האמצעי

ואיפה בלוסטרקלמרה אני מחר אתה חוטים??

3.השלב הבא הוא לחבר מתאם 4 פינים לשני הקצוות של החוטים השחורים ושל המפסקים שהלחמנו קודם.

יש לחבר את החוטים למתאם כך שהחוטים של המפסקים יתחברו ל12V והחוטים השחורים לאדמה.

איזה חוטים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא משנה.. הכוונה שכל חוטי המינוס יהיו מחוברים בקצה אחד שהקצה הזה יהיה מחובר לספק-כוח. כמו גזע של עץ שיוצאים ממנו ענפים.

2. לא. החוט האמצעי מתחבר לחשמל. את החוטים שיוצאים מהרגלים של כל מפסק חיברת ל"ערוץ", ערוץ זה מתחבר למאוור.

3. חוטי המינוס של המאוורים, חוטי המינוס של הנורות וחוט הפאזה של המפסקים.

אוקי יפה התקדמנו.... עכשיו יש לי עוד שאלה

והלחימו את ה+ של הנורה יחד עם שתי היציאות של המפסק הכוונה כאן היא להלחים את הפלוס של הנורה ליציאות של המפסק? או לחוטים שמחוברים למפסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני כמעט מסיים!

שתי שאלות אחרונות!(אני מקווה ;D ;D ;D)

"את הקצוות של המפסקים אפשר לחבר בכמה דרכים למאווררים, אני השתמשתי ב-לוסטרקלמרה בגלל הקושי להסיג מתאמי 4, או 3 פינים.

חברו את החוטים ל- בלוסטרקלמרה ואת החוטים השחורים (-) ביחד עם ה- של הנורות כך:"

1.בלוסטרקלמרה איפה אני מחבר את הקצוות של המפסק?

"עכשיו נשאר לחבר את חוט ה+(פלוס) וחוט ה-(מינוס) של כל מאוורר למקום המתאים לו ב- לוסטרקלמרה. לחבר את המערכת לחשמל, ולבדוק שהכל עובד!"

2. וגפ איפה בלוסטרקלמרה אני מחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...