מהו משחק הרשת FPS (יריות) שהכי כדאי לי לקנות כרגע ?? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו משחק הרשת FPS (יריות) שהכי כדאי לי לקנות כרגע ??

EAD

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני די בטוח שאפשר רק שאני לא יודע היכן ניתן :nixweiss:

בכל מקרה, המחיר לא יהיה הרבה יותר זול מ100 ש"ח.

ובמידה ואתה מוצא מקום שמוכר סריאלים - שים לב למחירים זולים מדי - פחות מ20 דולר - כבר היו מספיק הונאות בקטעים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD 5 חרוש רצח, אל תקנה משחקיי WW2. משעמם וחרוש. כמה אפשר לחרוש על מלחמת העולם השניה לעזאזל!!? הבנו, מה עושים במשחקיי WW2, הורגים נאצים, יאללה נמאס.

תקנה את COD4, משתלם ומשחק מדהים ביופיו... גם בקרוב יוצא MODERN WARFARE 2 אז עדיף לחכות... אם אתה רוצה אני יכול למכור לך סריאל מקורי של COD4... תוריד באופן פיראטי ועם הסריאל שלי תוכל לשחק כאילו קנית את המשחק מהחנות (רק לא במחיר כזה גבוה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאף אחד פה עדיין לא המליץ לו על 2. משחק אדיר. משחק בו כבר בערך 3 שנים, נהנתי מכל רגע.

בנוסף לכך, בקרוב הולך לצאת פאץ' חדש אשר יתקן מלא בעיות בו ויאזן אותו עוד יותר.

קיצר, מומלץ בחום. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DENNIS14 המקור מEBUY אמין? אני הולך להזמין 2 יחידות אבל עדיין לא בטוח, קצת חשוד שבארץ מוכרים ב250 שקל ושם זה כולה 22$

מאוד אמין, המחירים בארץ סתם יקרים במיוחד כשהמשחק כבר קיים למעלה משנה וחצי.

אני לא מאמין שאף אחד פה עדיין לא המליץ לו על 2. משחק אדיר. משחק בו כבר בערך 3 שנים, נהנתי מכל רגע.

בנוסף לכך, בקרוב הולך לצאת פאץ' חדש אשר יתקן מלא בעיות בו ויאזן אותו עוד יותר.

קיצר, מומלץ בחום. :xyxthumbs:

משחק נהדר, אבל לדעתי יותר כיף בCOD4, אבל אולי זה רק אני :P

וכן - יש לי BF2 מאז שהוא שוחרר כך שאני באמת יודע על כל ההרפתקאות שהמשחק עבר עם הקהילות, הפאצ'ים והקהילה הישראלית גם כן :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

זה לא רק אתה, COD 4 משלב בו מנוע גראפי יותר מודרני מBF2 ,למרות שהBF גם כן משחק מעולה, לא יודע אם אני אובייקטיבי ,כי אני דיי מכור לCOD4 ,הוא פשוט משהו אחר, צריך להכנס אליו בשביל להבין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...