אימיול לא עובד. זקוק לעזרה... - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אימיול לא עובד. זקוק לעזרה...

Zaks Sharon

Recommended Posts

אהלן חבר'ס,

שמעו האימיול לא מתחבר לי. הוא רושם לי Connecting במשך שעה, ולא קורה כלום. זה קורה לי גם בגירסא החדשה של האימיול (0.49C) וגם בישנות יותר.

בבדיקת פורטים שאפשר לעשות בהתקנה, הוא רושם לי שהבדיקה נכשלה. ניסיתי לכבות גם את האנטיוירוס וגם את הפיירוול, וזה לא עובד.

מה עושים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה ראוטר (אני מזה לא מבין בדברים האלה...) - רשום על זה מודם נתב לרשת אלחוטית,

TNN-SIEMENS SL2-141.

כן זה ראוטר...

הנה לינק לדף שיסביר לך בדיוק איך "לפתוח" את הפורטים ככה שהאימיול יעבוד, זה הוראות בדיוק לדגם שציינת

http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/Siemens/SL2-141/eMule.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה ראוטר...

הנה לינק לדף שיסביר לך בדיוק איך "לפתוח" את הפורטים ככה שהאימיול יעבוד, זה הוראות בדיוק לדגם שציינת

http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/Siemens/SL2-141/eMule.htm

אצלי גם יש בעיה הוא מתחבר אבל LOW ID כם ב KAD ניסיתי לפתוח פורטים לזמן מסוים זה עזר אבל עכשיו זה לא עוזר מה יכול להיות

אם יש לך מדריך לנתב LINKSYS WRT300N תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה חדשה אחי - אני לא מצליח לגלוש כשה-IP קבוע.

אם אני משנה את ה-IP למשהו ספציפי שקבעתי (כמו במדריך), אז המחשב כותב לי שהוא מתנגש עם כתובת IP אחרת ולמטה איפה שיש 2 מחשבים זוהרים יש גם מנעול. וכך האינטרנט לא עובד.

האינטרנט כן עובד כשה-IP הוא לא קבוע... אבל אז זה מחזיר אותי שוב לכך שהאימיול לא עובד!!

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי הראוטר שלך ...אבל אצלי נניח אני יכול לעשות שהוא מקצה למחשב IP קבוע (דרך הממשק WEB של הראוטר) בלי לקבוע ידנית בהגדרות של החיבור בMY NETWORK את הIP... סביר להניח שגם הראוטר שלך יודע לעשות את זה...

הפונקציה הזו בראוטר שלי נקראת "Static DHCP Leases Table"

את הכפילות את מקבל סביר להניח בגלל שהוספת עוד מחשב או שניתקת את הראוטר מהחשמל וההקצאה שלו היא "עיוורת"

ואז המחשב שלך אומנם דורש IP מסויים .. אבל הראוטר מקצה מה שבא לו...ואז נוצר מצב שהוא הקצאה לעוד מחשב/מכשיר רשת(מדפסת וכו')

את הIP שכבר בהקצאה אצלך..

על מנת להתגבר על המצב הזה של "כפילות" אז או שאתה שם בכל המחשבים/אביזרים ברשת...IP ידנית

או שאתה שם בכולם אוטומטית ועושה מה שהצעתי לך למעלה...בכל מצב ביניים אחר עשוי להתנגש ביום מן הימים - תלוי בגחמת הראוטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...