נחשפה הקלטה של עדי רוזן - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נחשפה הקלטה של עדי רוזן

davidreznic

Recommended Posts

אני לא יודע אם שמתם לב, אבל לכבוד הצילומים הוא לובש חולצה לא ורודה/סגולה/בורדו, לא מקומטת,, ושמסתירה טוב טוב את החלק התחתון של הבטן שלו (ובשיעורים רגילים זה לא ככה, מנסיון אישי :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להשמע חנון, אבל האיש הזה הפך את הבגרות בפיסיקה למאוד קלה (אם זה הספרים המעולים שלו או הבגרויות היחסית קלות שהוא מחבר).

למשהו יש אולי תמונה של בני גורן???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת אני לא ייודע במדויק מתי הוא התחיל לחבר אבל אני למדתי מספר של בגרויות שחוברו בשנות השבעים והשמונים ואם זכרוני אינו מטעני הרמה היתה קשה בהרבה.

חוץ מזה שהספרים שלו מעולים ונותנים אינטואיציה אדירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרא של ספרים, אין שם מספיק תרגילים עם פתרונות מלאים, כי ככה אני לומד...

וגם יש שם יותר מדי חפירות, תנו נוסחה, תסבירו אותה...לא מעניין אותי שראו שהכוכב הזה סוטה ככה מהמסלול אז חסר משהו ואז בלה בלה בלה ומצאו כוכב, ולפיו פיתחו את הנוסחה (חוק ה3 של קפלר). זה לא מעניין אף אחד.

ערן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, כל אחד וצורת הלמידה שלו.

אותי (ואני מאמין שזה מה שאמור להיות אצל כל מי שרוצה ללמוד פיסיקה) מעניין מהיכן הדברים הגיעו. חוץ מזה שקבלת אינטואיציה לפיתוח תורה מסויימת עוזר לך להבין אותה לאין שיעור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרא של ספרים, אין שם מספיק תרגילים עם פתרונות מלאים, כי ככה אני לומד...

וגם יש שם יותר מדי חפירות, תנו נוסחה, תסבירו אותה...לא מעניין אותי שראו שהכוכב הזה סוטה ככה מהמסלול אז חסר משהו ואז בלה בלה בלה ומצאו כוכב, ולפיו פיתחו את הנוסחה (חוק ה3 של קפלר). זה לא מעניין אף אחד.

ערן.

אתה לא במגמה הנכונה.

לך לגיאוגרפיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח, איזה גאוגרפיה...

יש דברים שמעניינים אותי בפיזיקה, אבל מכניקה זה דיי פשוט.

אני אוהב דברים יותר מסובכים שקשורים לפיזיקה המודרנית, ובאמת לא מעניין אותי כל הנוסחאות של קינמטיקה, אולי אנרגיה קצת יותר מעניין, אבל לנוסחה E=MV^2/2 לא הסבירו איך הגיעו... >:(...

ערן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מצפה להבין הכל בתיכון אז אתה בבעיה. בכל מקרה, עם קצת ידע בחדוא וויקיפדיה אפשר למצוא ולהבין את ההוכחה:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A0%D7%A8%D7%92%D7%99%D7%94_%D7%A7%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%AA#.D7.91.D7.9E.D7.9B.D7.A0.D7.99.D7.A7.D7.94_.D7.9C.D7.90_.D7.99.D7.97.D7.A1.D7.95.D7.AA.D7.99.D7.AA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...