גם אתם אוספים קופסאות של חומרה ישנה? :X - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם אתם אוספים קופסאות של חומרה ישנה? :X

MoRtZkInG

Recommended Posts

בטח שאני שומר הפנטיום 3 שלי עדיין חי אם רק היה אפשר לעדכן בו ביוס הייתי מגדיל את הזיכרון מ128 MB

אבל הכרטיס מסך עדיין חזק VOODOO 4שולט

ההפך נוספו לי קופסאות בדיוק קניתי מחשב חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלתם בי נשכחים..

בכל אופן.. הנה כמה שחיפשתי לפחות חצי שעה בפורום.. (באחד הפרוייקטים הראשונים שלי לפני איזה 5 שנים..)

משהו כמו 20 של I DIGITAL בחדר שלי.. להלן חלק מהספקים שפורקו..

חבל שאני לא מוצא תמונה של ערימת המארזים בגובה של כמעט 2 מטר בחדר (מארזים שוכבים להזכירכם)

12441402.jpg

וכך נראה המסדרון בבית שלי (כמה שלדים של שפירקתי)

44643219.jpg

בקשר לקרטונים? כל פעם אני מוציא וזורק כמה שאני יכול.. אבל הם צצים כמו פטריות בחדר שלי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איי דיגיטל הייתה קיימת לפני 5 שנים? :lol:

בכל מיקרה אלי(ארקדור), אתה עקפת אותי, אני הגעתי רק לשתי קומות ובערך 8 ועוד 2 של המחשב והמשפחתי- גובה מותן.. זה צבר מלא מלא אבק וחלקם היו סתם ממש סינים מעפנים מתפרקים ורופפים..

בנוגע למארזים שאמרת- מזאת אומרת שוכבים? סטייל HTPC? ושל אפל? (איי דיגיטל..) מתאימים ללוחות ATX? אם כן תתחיל למכור אותם ואולי אני אקח אחד לעשות לו מוד! ;D (מאמין שסילקת אותם בגלל מה שאמרתי- אבק)

את הקופסאות אי אפשר שלא לאהוב, זה כמו חלק מהמוצר ומלבד זה שם אתה שם את החוברות של המוצר וזה מראה לך כמו סוג של גלריה על מה שפחת את הכסף שלך כמו שנאמר כאן.. :D

אני רואה שזה יהפוך להיות ת'רד הקופסאות של המוצרים שקניתם V1.0 8) חח..

יאלה אנשים, תמונות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא היו קיימים לפני 5 שנים.. פשוט לפני 5 שנים בערך מצאתי את כל המארזים האלה, העמסתי את כל הרכב שלי במחשבים והמשכתי לבית..

כמובן שזרקתי את רובם.. (אולי שמרתי לי איזה אחד שעובד בשביל הנוסטלגיה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופסאות לרוב אני לא שומר, אבל את הדברים עצמם אני שומר, לראיה יש לי מחשב בן 15 של חברת פקרד-בל+מסך של פקרד-בל.

העל עובד פיקס, אפילו מחובר עדיין לחשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...