תעזרו לי בבקשה להתאים רמקולים למגבר .. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעזרו לי בבקשה להתאים רמקולים למגבר ..

asi206

Recommended Posts

הרסיבר שאני רוצה להביא הוא של DENON

מדגם AVR1909 7.1

http://www.pompa.co.il/Product.asp?Pid=AVR1909&Cat2Cat1ID=61&Cat2ID=408&aff=Zap〈=HE

ההספק שלו לפי מה שרשום הוא 90X7

מישהו מכיר את המגבר? איזה כדאי לי לחבר אליו? אני מדבר כרגע רק על 2 רצפתיים גבוהים בתקציב של עד 1500 שקל.

כמובן שבחירת הרמקולים צריכה להיעשות במחשבה קדימה להוסיף גם סנטר,סאב ואחוריים ( עוד כמה חודשים טובים אבל בכל זאת צריך לקחת

את זה בחשבון ).

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ביקורות באינטרנט על הרסיבר הזה.

אומרים שהוא בסדר, ואני חושב שבתקציבים האלה הם תמיד לפחות "בסדר".

אבל לפני שחוקרים אותו - מה אתה צריך? מה הסט שיש לך ומה אתה רוצה לקבל ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ביקורות באינטרנט על הרסיבר הזה.

אומרים שהוא בסדר, ואני חושב שבתקציבים האלה הם תמיד לפחות "בסדר".

אבל לפני שחוקרים אותו - מה אתה צריך? מה הסט שיש לך ומה אתה רוצה לקבל ממנו?

אין לי כרגע כלום זה כל העניין :)

חשבתי להתחיל בבנית עם המערכת עם הרסיבר של DENON כי ראיתי שברמת השקעה שיש לי -3K-

הוא הכי מתאים , וגם ככה חרגתי טיפה מהתקציב בשבילו. אני לא אודיופיל אבל אוהב לשמוע באיכות

ונראה לי שהמגבר הזה יכול לשמש אותי, אלא אם כן אתה מכיר אחד יותר מומלץ בטווח של עד 3K.

הכוונה שלי היא לחבר אליו 2 רצפתיים בשביל לשמוע בסטראו , חצי שנה בערך עד שאני יוכל להשתדרג בעוד .

הרסיבר גם צריך להיות מחובר לHTPC שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרסיבר שאני רוצה להביא הוא של DENON

מדגם AVR1909 7.1

http://www.pompa.co.il/Product.asp?Pid=AVR1909&Cat2Cat1ID=61&Cat2ID=408&aff=Zap〈=HE

ההספק שלו לפי מה שרשום הוא 90X7

מישהו מכיר את המגבר? איזה כדאי לי לחבר אליו? אני מדבר כרגע רק על 2 רצפתיים גבוהים בתקציב של עד 1500 שקל.

כמובן שבחירת הרמקולים צריכה להיעשות במחשבה קדימה להוסיף גם סנטר,סאב ואחוריים ( עוד כמה חודשים טובים אבל בכל זאת צריך לקחת

את זה בחשבון ).

תודה :xyxthumbs:

שמע על המגבר קשה לי להמליץ כי אני לא מכיר את הדגם, אבל לגבי , כתבת שאתה מעוניין בשני רצפתיים ב1500שח. העצה שלי: תרד מזה!

במחיר הזה בארץ ביד ראשונה לא תמצא שום דבר טוב, רק מוצרי מדבקה גרועים שחבל להוציא עליהם כסף.

יש מדפיים לא רעים בכלל בתקציב הזה שזאת אופציה הרבה יותר טובה. או רצפתיים ביד שניה ששם תמיד אפשר למצוא מציאות.

או אפשרות אחרת, להוציא את רוב התקציב שלך על רמקולים ולקנות מגבר יד שניה (שאתה יכול למצוא בגרושים ממש) ובעתיד לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחיל מאיזור ה 4-5 אלף למשהו טוב. תלוי בדרישות שלך - כנראה תוכל להסתפק בפחות. ההמלצה היא כמובן יד 2 ם אתה רוצה משהו טוב אבל תוכל להשיג רק מדפיים במחיר הזה.

פחות מזה תחפש וורפדל, יש להם סדרות נמוכות די משתלמות, אני אישית לא אוהב את הסאונד - סגור מדי - אבל אולי אתה כן תאהב. תחפש משהו מסידרת דיאמונד 9 ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדבר החמישייה הזאת? נראית לי בסדר גמור גם החברה מוכרת אם אני לא טועה.

אני לא מחפש דגמים מהסדרות הגבוהות...

http://www.hotshop.co.il/productspec.asp?id=669&name=סט%205%20רמקולים%20EX600%20Pure%20Acoustics

חברת מדבקה ידועה (לשמצה...).

ממש חבל לזרוק על זה כסף.

תאכל'ס לדעתי בתקציב שלך אם אתה מעוניין בסראונד אז Z5500 של לוג'יטק כבר עדיף.

או שוב, יד שניה או הצטמצמות לסטריאו מדפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאם אני לא מתבלבל בין כל השמות של המותגים המצ'וקמקים אז לא מדובר במוצר מדבקה (לפי ההגדרה גרידא), אבל בכל זאת זה משהו מצ'וקמק באותה רמה ואולי טיפונת יותר טוב, בטח לא מתקרב לרמקול רציני בסיסי.

אני חושב שחלוקת הכסף ממש לא מאוזנת, תוותר על הרסיבר הזה ותקנה נורמאלים - עדיף רסיבר משומש בסיסי או חדש מדגמים ישנים יותר ורמקולים נורמאלים מאשר להיות עם מצ'וקמקים. אני עדיין היתי מנסה להשיג וורפדל סידרה 9 עם רסיבר נחות יותר - עדיף משומש מאשר לקנות את כל הרמקולים סוג ז' האלו. בדיוק כמו שלא הית קונה ספק 1200 של ENERMAX בשביל כרטיס 9600 עם מעבד 5200, לא כדאי לחבר רסיבר כזה לרמקולים כלכך נחותים - זה פשוט ביזבוז.

עריכה - האמת שאני נזכר עכשיו שנתקלתי במשהו שעולה קצת יותר אבל די הפתיע אותי - זו היתה ערכה של 5 עם שני קמדיים רצפתיים של JAMO (חברה דנית), זה היה מן שם דגם לכל ה 5 וכמובן שלא מדובר במשהו טוב אלא די בסיסי אבל בשביל המחיר הם ממש הפתיעו אותי (שני הקידמיים) אני אישית לא היתי משתמש בדבר כזה אפילו בצחוק אבל די אהבתי את הנפח שלהם, הסאונד היהי נחמד ביותר בשביל מחיר כלכך נמוך - אם אתה לא מכוון לחלונות הגבוהים - אולי זה מאוד יכול להתאים לך. אם אני לא טועה המחיר היה סביב ה1300-1400 ש"ח - תחפש בZAP ותנסה להאזין - אולי תאהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך עוד אפשרות שice2k הזכיר לי - מגברי T-Amp לסטריאו. אלו מגברים דיגיטליים שנותנים איכות מצויינת וחסכוניים בחשמל, וכמובן - מאוד קטנים.

הם כמעט תמיד מיועדים רק לשני (זאת אומרת, אין להם מליון יציאות ואפשרויות כאלה).

אם מה שאתה רוצה זה רק לחבר את הרמקולים, אז זה פתרון מצויין בשבילך.

יש כמה חברות בתחום. בארץ מוכרים אחד של חברת sonic impact אבל יש דגם יותר טוב של חברת Trends שאני לא יודע אם כבר מוכרים בארץ (בצורה רשמית). אפשר להזמין מחו"ל.

הם נחשבים מעולים מבחינת איכות קול ויחסכו לך כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך עוד אפשרות שice2k הזכיר לי - מגברי T-Amp לסטריאו. אלו מגברים דיגיטליים שנותנים איכות מצויינת וחסכוניים בחשמל, וכמובן - מאוד קטנים.

הם כמעט תמיד מיועדים רק לשני (זאת אומרת, אין להם מליון יציאות ואפשרויות כאלה).

אם מה שאתה רוצה זה רק לחבר את הרמקולים, אז זה פתרון מצויין בשבילך.

יש כמה חברות בתחום. בארץ מוכרים אחד של חברת sonic impact אבל יש דגם יותר טוב של חברת Trends שאני לא יודע אם כבר מוכרים בארץ (בצורה רשמית). אפשר להזמין מחו"ל.

הם נחשבים מעולים מבחינת איכות קול ויחסכו לך כסף.

כן אבל שוב, הכוונה היא בתוך חצי שנה שיהיו 5 רמקולים+סאב בסט...

בגלל זה כיוונתי למגבר הזה...

אם המצב באמת ככה עם אז אני יחסוך לי עוד חודש עד לריצפתיים. ראיתי שבאיזור ה-3 אפשר להביא דברים נחמדים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתנצל, כבר התבלבלתי.

אני בהחלט בעד לחסוך לרמקולים.

אם יש לך מישהו בארה"ב, זה יכול להיות פתרון מצויין. המחירים שם הרבה יותר זולים לרמקולים+מבחר גדול יותר.

רק אל תשכח שרמקולים רצפתיים מיועדים למקומות גדולים יחסית, ולא לחדר קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל יש לחבר שלי בחדר מערכת עם רסיבר 2 רצפתיים עומדים 2 קטנים מאחורה סנטר וסאב,

ושומעים מצויין בשביל החדר...

אולי אני מתבלבל בהגדרה ל"רצפתיים" ? אני מחפש 2 גדולים שיעמדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...