רמאות של אתר הימורים בחו''ל - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמאות של אתר הימורים בחו''ל

H.I.V

Recommended Posts

תודה לכל אלה שהגיבו ברצינות ולא השתמשו בביש המזל שלי בשביל להעלות לעצמם את הבטחון העצמי שלהם

דיברתי מקודם עם ויזה ואמרתי להם שהסכום נגבה ללא אישור ממני וללא ידיעתי והם אמרו שהמקרה יבדק והם יחזרו אליי אבל אמרו לי שמקרים כאלה בד''כ לוקח זמן רב לטפל בהם

גם שאלתי את ויזה איך זה שחויבתי מעל המסגרת אשראי שלי המסגרת שלי היא 10 אלף לחודש ובחודשיים חוייבתי מעל 20 אלף ולא ממש הייתה להם תשובה לתת לי הם רק אמרו שזה יבדק

בינתיים ההורים שלי החליטו לנתק אותי מהאינטרנט בגלל המקרה ואני מאוד מאוד מקווה שהקנס שהם יצטרכו לשלם בגלל ההתחייבות יגרום להם לשנות את דעתם

אני ימשיך לעדכן אתכם כשמשהו חדש יצוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, לנו, בתור אנשים שמבינים קצת יותר בכל מה שקשור באינטרנט ו/או מחשבים זה נשמע כמובן הדבר הכי מובן ובסיסי שיש. אבל תכניסו את עצמכם לנעליים של אדם תמים שרוצה להמר באינטרנט ולא יודע מה רוצים מהחיים שלו...

למרות שעדיין זה נשמע לא סביר בעליל. זו באמת טעות חמורה לתת פרטי אשראי ללא כוונה מראש מצידך לרכוש משהו, כי מהשלב הזה כמובן, אפשר לחייב אותך בכמה כסף שרק רוצים (לאו דוקא דרך האינטרנט, יכול להיות גם דרך הטלפון ממשה שמתיימר להיות מחברת האשראי שלך הוא משהו כזה)

לפי דעתי פותח הת'רד גם לא יודע אנגלית מי יודע מה, אחרת הוא היה איכשהו מבין שמדובר בכסף אמיתי.

אכן, טרגי :-X

שיהיה לך בהצלחה בכל אופן, לפחות את הלקח למדת :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, לנו, בתור אנשים שמבינים קצת יותר בכל מה שקשור באינטרנט ו/או מחשבים זה נשמע כמובן הדבר הכי מובן ובסיסי שיש. אבל תכניסו את עצמכם לנעליים של אדם תמים שרוצה להמר באינטרנט ולא יודע מה רוצים מהחיים שלו...

למרות שעדיין זה נשמע לא סביר בעליל. זו באמת טעות חמורה לתת פרטי אשראי ללא כוונה מראש מצידך לרכוש משהו, כי מהשלב הזה כמובן, אפשר לחייב אותך בכמה כסף שרק רוצים (לאו דוקא דרך האינטרנט, יכול להיות גם דרך הטלפון ממשה שמתיימר להיות מחברת האשראי שלך הוא משהו כזה)

לפי דעתי פותח הת'רד גם לא יודע אנגלית מי יודע מה, אחרת הוא היה איכשהו מבין שמדובר בכסף אמיתי.

אכן, טרגי :-X

שיהיה לך בהצלחה בכל אופן, לפחות את הלקח למדת :lol:

אתה יודע איפה מתחילה כאן הבעיה?

בדיוק שם ^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...