התאמת כרטיס מסך "ישן" 8500GT ללוח אם Asus P5KPL-CM - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התאמת כרטיס מסך "ישן" 8500GT ללוח אם Asus P5KPL-CM

benicohe

Recommended Posts

חג שמח

יש לי את הלוח בכותרת עם כרטיס מובנה ואני רוצה לחבר אליו כרטיס מדגם 8500GT שיש לי . הכרטיס הזה הוא PCI .

השאלה האם ניתן והלוח החדש יזהה את הכרטיס למרות שהוא PCI . הבנתי שבלוחות מהדגמים חדשים הסלוטים הם של PCI-E . האם יתאים ויזוהה ע"י הלוח ובמידה וכן , איך ישפיע החיבור מהבחינת מהירות הכרטיס (מהמעבר מסלוט PCI ל-PCI-E) . האם יש ירידת ביצועים ?

עריכה : במידה ויש בעיית תאימות , אז אשמח אם תמליצו לי על כרטיס מסך חדש שמתאים ללוח הזה, בטווח מחיר של 200-250 ש"ח עם יציאת TVOUT זו הסיבה היחידה שאני רוצה לחבר את הכרטיס , ע"מ לחבר את המחשב לטלוויזיה השמנמנה שיש לי בחדר לצפייה בסרטים מהמחשב ל-TV .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב ,

דקתי עכשיו פיזית במחשב הישן והכרטיס יושב על סלוט ארוך (יחיד) וכתוב לידו PCI-E אז הוא זה..והלוח 945P PLATINUM שתומך ב-PCI-EX1

והכרטיס הוא 8500GT בוודאות גם לפי EVEREST וגם לפי מה שכתוב עליו ממה שראיתי כשפתחתי את המארז הישן עכשיו (הייתי יכול לראות כבר לפני..אבל קשה עם הפתיחה של הדלת צד שלו :P )

צרפתי תמונה מ-EVEREST לגבי הכרטיס מסך (אם היה כתוב שם שזה PCI-E זה היה חוסך את כל השאלה) .

אז כנראה שלא תהיה בעייה לחבר ללוח של שציינתי..

נ.ב: הכרטיס מסך בן שנתיים לפחות כי החלפתי לי אותו באייבורי כשנתיים לאחר רכישת המחשב במסגרת האחריות.

תודה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בן שנתיים וחצי מקס', לא ארבע.

אכן..ציינתי מעלה..המחשב עכצמו בן 4 אבל את הכרטיס המקורי שהיה לי ,החליפו לי לפני שנתיים פלוס (שידרוג מהכרטיס התקול שהיה לי. במסגרת האחריות) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...