עזרה בהתלבטות בין מחשב למחשב (בתקציב של עד 3K) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהתלבטות בין מחשב למחשב (בתקציב של עד 3K)

hearyourorphanedch

Recommended Posts

אהלן

אצלי בחדר יש די מקרטע (קניתי אותו בשביל half life 2 לפני שהוא יצא) שמחובר למסך LCD.

חשבתי להיפטר מהמחשב הנייח ולקנות נייד כדי לחסוך במקום. עכשיו יש לי כמה שאלות:

1) זה בעייתי לחבר לפטופ למסך גדול? זה נוח? כדאי לקנות עם זה גם מקלדת ניידת?

2) השימוש שלי במחשב הוא לא רציני. המשחק היחיד שאני משחק זה סיביליזיישן וחוץ ממנו אין לי דרישות גראפיות גבוהות. אני מתעסק עם תוכנות כמו פטושופ ואילוסטרייטור, אבל יש לי כבר לפטופ מאוד פשוט שמצליח לעמוד יפה במשימה הזאת אז אני לא דואג, חוץ מזה הדבר היחיד שאני עושה זה .

התקציב שלי יהיה כ-3000 ש"ח. בתקציב הזה עדיף נייח או לפטופ?

הבנתי שהיום המחירים של המחשבים הנייחים ירדו משמעותית ואפשר לקנות דברים לא רעים בזול, אבל אולי בגלל שנוחות יותר חשובה לי כאן עדיף נייד?

אם כתבתי את הנושא בפורום הלא נכון מצטער, תעבירו אותי (רק תגידו לי לאיפה העבתרם את זה!)

ותודה מראש לכל מי שיעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הקישור :xyxthumbs:

קראתי את הכתבה, ורוב הדברים שכתובים שם כבר חשבתי עליהם. מה שאני לא יודע ומקווה שיעזרו לי פה זו שאלת המחיר.

התקציב שלי הוא עד 3000 ש"ח (עדיף פחות....) והאם שווה בכלל להתחיל לחשוב על לפטופים במחירים האלה? אומנם הדרישות שלי לא גבוהות מידי, אבל אולי עדיין התקציב נמוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא להכניס את התקציב לכותרת בהתאם לחוקי הפורום.

1. אין בעיה לחבר למסך מחשב גדול יותר. מקלדת ניידת לטעמי זה לא פרקטי, אבל זו שאלה של טעם.

2. אם אתה לא צריך לנייד את המחשב עדיף נייח כמובן, אין סיבה לקנות . ניידים אינם נוחים יותר מנייחים, להיפך. חווית השימוש והמשחק בנייד היא נמוכה יותר, המקלדות פחות טובות בדר"כ, המסכים פחות גדולים ועם רזולוציה נמוכה יותר וכו'. קנה רק אם יש לך בזה צורך.

מבחינת תקציב, ניתן למצוא משהו מתאים ב-3000 ש"ח אם יש סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא להכניס את התקציב לכותרת בהתאם לחוקי הפורום.

1. אין בעיה לחבר למסך מחשב גדול יותר. מקלדת ניידת לטעמי זה לא פרקטי, אבל זו שאלה של טעם.

2. אם אתה לא צריך לנייד את המחשב עדיף נייח כמובן, אין סיבה לקנות . ניידים אינם נוחים יותר מנייחים, להיפך. חווית השימוש והמשחק בנייד היא נמוכה יותר, המקלדות פחות טובות בדר"כ, המסכים פחות גדולים ועם רזולוציה נמוכה יותר וכו'. קנה רק אם יש לך בזה צורך.

מבחינת תקציב, ניתן למצוא משהו מתאים ב-3000 ש"ח אם יש סיבה.

אז זהו שמבחינת נוחות המשחק, אין לי בעיה. המשחק היחיד שאני משחק, כמו שכתבתי בהודעה הראשונה זה סיביליזיישן- מין משחק אסטרטגיה בתורות למי שלא מכיר, שלא מפריע בכלל לשחק אותו על .

אני לא צריך לנייד את המחשב, אבל זה יחסוך לי הרבה מקום וכאבלים.....

ד"א שכחתי לציין שאני יכול לרכוש נייד בקנדה (בלי דמי משלוח או כל תוספת אחרת), שם המחירים למוצרי האלקטרוניקה זולים יותר מבארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...