צביעת אופנוע מושקעת לאללה, כנסו ותראו! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צביעת אופנוע מושקעת לאללה, כנסו ותראו!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לבחור שהגיב לי - שקנראה מתכונן עכשיו לבר מצווה שלו אצל הרב השכונתי- דבר איתי כשתבין עם מי אתה מדבר. תור אחד שמבין לא מעט בעיצוב ומתקרב ללהיות מעצב אני אומר לך ש95% מהצבעיות שיש פה הם מוגזמות והורסות את העיצוב של הרכב. מקסימום שילוב הצבעים שמתאים שראיתי ( צבעים נטו , לא ציור) זה שלוש על רקע לבן והם של ב.מ.וו . כול הציורים האלה הם ממש לא משהו ורובם באים בעמות לא פרופורציונלית לרכב. כן אני מודה שמכסה מנוע שצבוע כאילו הוא שקוף זה מגניב, אבל מפה ועד ללהפציץ את הרכב בדמויות בשלל צבעים הדרך קצרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס 80% מהנקודה.

מישהו שפך צבע על קנבס וקרא לזה מונה ליזה, עכשיו זה שווה מליונים- כן. אבל אתה רואה מישהו צובע את המונה ליזה על האופנוע/רכב שלו?

גם אם מישהו יצבע משהו שנחשב ליצירת אומנות על הרכב שלו, בצורה מוגזמת ולא סולידית, זה ייראה מכוער.

את המונה ליזה, וכל תמונה שנחשבת לאומנותית, תולים על הקיר. אתה רוצה לתלות את האופנוע שלך על הקיר או לנסוע עליו?

אופנוען "אמיתי" כנראה לא יעריך את הצביעות האלו. אופנוען פוזאיסט כן.

במקרה אבא שלי הוא אופנוען "אמיתי", זה התחביב העיקרי שלו ממתי שהוא היה צעיר, הוא מת על זה ורק מחכה לרגע שהוא יוכל לקנות אחד קצת יותר גדול שהוא מתכנן כבר 5 שנים בערך.

תעשה את ההפרדה- רוב החבר'ה שאתה רואה בפורומים כמו "פול גז" וכו' אלו פוזאיסטים בלבד. לא שאין שם אנשים מבינים עניין, אבל היחס של מביני העניין למביני הפוזה בלבד הוא בערך 30:1. תבחר בזהירות למי להקשיב.

רוצה לקשט את האופנוע שלך? יש עליו הרבה שטח פנוי? בוחרים משהו יפה ועושים את הציור עם outlines בלבד, או צובעים בצורה סולידית. זה יוצא יפה, נעים לעין, ולא גורם לאופנוע שלך להיראות כמו צעצוע מגעיל.

אני מכיר המון המון חברי פול גז מאחורי המקלדת, ואם היית מכיר אותם במציאות היית משנה את התגובה שלך, מילה שלי.

הם ממש אבל ממש לא פוזאיסטים ומבינים עניין.... בשבילי צביעה כזאת זאת פשוט אומנות ששווה את הכסף.

ודורי תעשה טובה, זה לא FullGaz vs World.... זה FullGaz vs HWZ....

תסתכלו כמה רוכבים בפול גז שיבחו את העבודה שלו, הוא היה חלק מהבעלים של סאב שנסגרה לפני כמה חודשים.

ראיתי את הצביעות שלו במציאות וזה פשוט אומנות, צריך יד מאוד מדוייקת וראש יצירתי והתוצאות בהחלט מרשימות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שלא צריך כישרון בשביל זה, זה לא משנה את העובדה שרוב הדברים האלה הם גועל נפש.

אני מכיר כמה ששילמו על זה כמה אלפים טובים. ::)

והם לא מצטערים על כך... הם פשוט אוהבים את הדבר הזה.

שוב, זה להתווכח על "טעם וריח".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך שעם דוקאטי הולך רק אדום... יש אופנעים שהצבע הוא זה במייחד אותם.

אבל ראית למשל את אופנועי הספורט היפנים?

יש משהו שמייחד אותם בצבע?

- צדקת, אין צבע שמאפיין אותם (למעט חברות מסויימות כמו דוקאטי, ימאהה זה בכחול אבל מעט מאוד כחולים רואים בארץ אז זה לא נחשב...).

כעיקרון כל יצרן יפני מזוהה עם צבע מסויים

כחול =ימאהה (כפי שציינת)

ירוק= קאוואסאקי

כחול לבן=סוזוקי

אדום לבן=הונדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...