צביעת אופנוע מושקעת לאללה, כנסו ותראו! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צביעת אופנוע מושקעת לאללה, כנסו ותראו!

Born2Kill

Recommended Posts

צריך לדברים האלה ידי זהב וזה עבודה של הרבה שעות, ותעשו טובה.... הייתם משקיעים את הכסף שלכם על רקע של אנוידייה עם ציור של אישה או משהו.

או שהייתם מציירים על הפיירינג דמות מאנימה כלשהי, מה אני לא מכיר את חברי האתר פה? :cool2:

לא משנה כמה זמן/מאמץ השקיעו בזה וכמה כישרון יש לבנאדם אם התוצאה מגעילה.

אה, ולא, אף אחד פה לא היה משקיע את הכסף על רקע של או חירטוט אחר, כי אנשים פה לא מספיק דבילים בשביל לצייר על הרכבים שלהם.

רכב צריך להיות אסטתי ובר הצגה, לא עמוס בקשקושים (בעיקר קשקושים מגעילים שגורמים לו להיראות כמו צעצוע)

אפשר לקשט, אבל בגבול הסביר, לא לשפוך פחיות צבע על כל פינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא משנה כמה זמן/מאמץ השקיעו בזה וכמה כישרון יש לבנאדם אם התוצאה מגעילה.

אה, ולא, אף אחד פה לא היה משקיע את הכסף על רקע של או חירטוט אחר, כי אנשים פה לא מספיק דבילים בשביל לצייר על הרכבים שלהם.

רכב צריך להיות אסטתי ובר הצגה, לא עמוס בקשקושים (בעיקר קשקושים מגעילים שגורמים לו להיראות כמו צעצוע)

אפשר לקשט, אבל בגבול הסביר, לא לשפוך פחיות צבע על כל פינה.

מממממ... זה כבר ויכוח של "על טעם ועל ריח אין...".

בכל מקרה, בארה"ב זה מאוד שכיח במיוחד על קאסטומים וצ'ופרים (וכמובן על היבוסות ;)).

האמריקאים מתים על צביעות, בשבילם דוקאטי בצבע אחיד זה כמו מרצדס אצלנו בצבע לבן - משהו משעמם שצריך להוסיף לו גוון.

למשל:

2354043660_037e912595.jpg?v=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממממ... זה כבר ויכוח של "על טעם ועל ריח אין...".

בכל מקרה, בארה"ב זה מאוד שכיח במיוחד על קאסטומים וצ'ופרים (וכמובן על היבוסות ;)).

האמריקאים מתים על צביעות, בשבילם דוקאטי בצבע אחיד זה כמו מרצדס אצלנו בצבע לבן - משהו משעמם שצריך להוסיף לו גוון.

למשל:

2354043660_037e912595.jpg?v=0

מצטער ידידי אבל לא כל מה שמתאים לצ'ופר מתאים גם לאופנוע וכמו שאתה ממחיש לנו אנימה לא מתאים לשום מקום.

תראה אם ההיתי מוציא 15 אלף דולר על אופנוע יפה לא ההיתי מחלל אותו עם ציור של סיני שמן ,כי אני האמת כל בן אדם שפוי מעל גיל 20 יגיד לך שזה מחריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילא אנימה, אבל למה את הדמות המוזרה והשמנה הזאת

כבר עדיף את סון גוקו מדרגון בול על זה

לא.

לא סון גוקו, לא אמא שלו ולא אחותו הצולעת! שום אנימה ומספיק כבר עם הפיגור הזה, במיוחד על כלי רכב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה' date=' בארה"ב זה מאוד שכיח במיוחד על קאסטומים וצ'ופרים (וכמובן על היבוסות ;)).

[/quote']

מה אתה מדבר על משהו שאין לך בו מושג בשיט, בארה"ב אופנועים לא פופולאריים בשיט, והם ממש לא מתים על צביעות, לא יותר משאר האנשים.

ד"א המכוניות שהבאת מכוערות משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו העסק הזה דפוק ברוב המקרים לא משנה מה התוצאה...

למה לי לקנות את אותה סובארו (נגיד חדשה) ב120 אלף ואז להוציא עוד 70 אלף שקל על צביעה.

שבאותו כסף אני פשוט יכול לייבא אוטו הרבה יותר טוב.

ולדעתי -

סובארו אימפרזה עם כמה דמויות ממטריקס < הונדה אקורד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מדבר על משהו שאין לך בו מושג בשיט, בארה"ב אופנועים לא פופולאריים בשיט, והם ממש לא מתים על צביעות, לא יותר משאר האנשים.

ד"א המכוניות שהבאת מכוערות משהו.

מישהו אמר שבארה"ב אופנועים זה פופולארי? הבנת הנקרא...

ותעשה לי טובה, האמריקאים קונים ועושים את הצביעות האלה בקלי קלות, לעומת הארץ, אצלם זה הרבה יותר זול....

תראה קצת תוכניות בערוץ אגו אתה תבין על מה אני מדבר.

ממש התכוונתי שתגיד על המכוניות שהן ייפות, הבאתי אותן בגלל הצביעה בלבד.

תראו העסק הזה דפוק ברוב המקרים לא משנה מה התוצאה...

למה לי לקנות את אותה סובארו (נגיד חדשה) ב120 אלף ואז להוציא עוד 70 אלף שקל על צביעה.

שבאותו כסף אני פשוט יכול לייבא אוטו הרבה יותר טוב.

ולדעתי -

סובארו אימפרזה עם כמה דמויות ממטריקס < הונדה אקורד

70 אלף?!

איך הגעת לסכום הזה סתם שאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

70 אלף?!

איך הגעת לסכום הזה סתם שאלה?

"תתפלאו אבל יש רוכבים שהיו משקיעים המון כסף על הדברים האלה, כי זה נקרא בשפה פשוטה א-מ-נ-ו-ת!"

ציטוט שלך מהעמוד הראשון... ההיתי מגדיר 70 אלף כהמון כסף...בכל אופן הסכום שהבאתי לא נועד כדי לחשב אלא כדי להראות נקודה כלשהיא...

בכל אופן גם אם מדובר ב10 אלף כמו שכתבת ההיתי מעדיף לקנות חישוקים יפים או מושבים מחוממים טוב או ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר שבארה"ב אופנועים זה פופולארי? הבנת הנקרא...

ותעשה לי טובה, האמריקאים קונים ועושים את הצביעות האלה בקלי קלות, לעומת הארץ, אצלם זה הרבה יותר זול....

תראה קצת תוכניות בערוץ אגו אתה תבין על מה אני מדבר.

נכון, לא אמרת שאופנעים פופולאריים, את זה רק הוספתי.

ותוכניות באגו ממש לא משקפות את מה שקורה במציאות, נגיד יש בארה"ב 500,000 מכוניות עם צביעות יפים? כן זה הרבה אבל ל230 מיליון המכוניות האחרות בארה"ב אין צביעות,גם אם זה זול יותר שם (כמו כל דבר אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...