איזה דרך הכי טובה למות? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דרך הכי טובה למות?

factor

Recommended Posts

איך אתה יודע שזה שלושים אחוז ?

אתה אפילו לא יודע את תוחלת החיים של הדור של ההורים שלך (שאני משער שעדיין חיים)אז איך אתה אמור לדעת את שלך .

אתה מודע לעובדה שבמאה (טוב אולי שניי מאות ) תוחלת החיים עלתה פי שניים ,וזה עוד לפני ספירה של דורות הסבים \ הורים \ אנחנו , שנחשפו לכל ההתפתחויות התכנולוגיות שהובילו לתוחלת חיים זו .

לפי מגמת עלייה זו ,ולעצם העובדה שאנחנו חיים בדור ובמדינה שנהנת מכל היתרונות שגרמו לבניי האדם לחיות יותר (היגיינה מפותחת , אוכל בשפע , תרפות) סביר להניח שהדור הזה יחייה לפחות 100 שנה (מבלי להיתחשב בגורמים כמו :מלחמות ,זיהום , ואסונות טבע).

נכון, במהלך המאה ה20 תוחלת החיים הממוצעת הכפילה את עצמה, אבל אתה לא יכול להשוות את השיפור שחל בתקופת רוויה והתפתחות חסרת תקדים ברפואה בסוף המאה ה19 למצב שבו אנו נמצאים היום. ללא ספק גם כיום יש התקדמות מהותית(מלבד במדינות "מפגרות" בעיקר באפריקה), אבל קצב ההתקדמות הוא הרבה יותר נמוך מאשר שהוא היה לפני מאה.

ובוודאי שאתה צריך להתחשב בגורמים חיצוניים כמו זיהום, כי גורמים כאלו השפיעו על תוחלת החיים עד עכשיו, זה לא שיש סיבה מיוחדת שפתאום הם יפסיקו להשפיעו על תמותת המין האנושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מרגיש שאני חייב לעשות סדר בבלגאן. מי ידע שגאוגרפיה תהיה מועילה כולכך? ;D

תוחלת החיים הממוצעת בישראל נכון להיום: 77 גברים 82 נשים.

תוחלת חיים הממוצעת באפריקה נכון להיום: היכן שהו באזור ה45.

נכון שהמספרים נמצאים במגמת עלייה אבל זו עלייה איטית מאוד כרגע.

*יתכן שהמספרים לא מדוייקים עקב השעה בה זה הכתב אבל המספרים באזור.

מסיבה לא ברורה אתה שוכח את העובדה שהמון מחלות שלא היו קיימות פעם פוגעות בחלק גדול מהאנשים כיום.

שלום סכרת מבוגרים!

סוכרת נעורים ומבוגרים היו קיימות כבר ממזמן פשוט אף אחד לא ידע מה זה.

בנוסף לכך עקב התפתחויות טכנולוגיות בתחום הרפואה אנשים "הנהנים" "ממחלות" אלו יכולים לחיות חיים נורמאליים וכנראה עם אותה תוחלת חיים כמו אדם שאינו סובל "ממחלות" אלו.

כול שאר המחלות שהוזכרו... טוב נדפקו אין מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב להבין שאת פירות ההצלחה של המאה ה19 ראית במאה ה19.

פירות ההצלחה של המאה ה19 מככבות עד היום ..

אתה נוסע ברכבת מדיי פעם נכון ? אתה משתמש בטלפון נכון ?

למעשה, מאותם "פירות הצלחה" של המאה ה19, החור באוזון נוצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...