מה המשמעות של עבודה עם זיכרון וירטואלי בלבד ללא זיכרון RAM פנוי? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה המשמעות של עבודה עם זיכרון וירטואלי בלבד ללא זיכרון RAM פנוי?

stio

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי בעיה רצינית: אין לי זיכרון במחשב ואין מאיפה לקנות זיכרון SDRAM, כל חנות שאני נכנס אומרים לי שאין להם דבר כזה אלא רק לסוגיהם, למרות שבזאפ רשום שיש. עד היום אני עשיתי קומבינות כמו לסגור תוכנות פועלות (למשל אי אפשר היה להריץ את האימיול והפושוטופ ביחד כי אז היתה מתבצעת קריסה מוחלטת).

אתמול בלילה אחרי שהמחשב עבד 17 שעות רצוף התחלתי לקבל כל מיני הודעות שגיאה בהפרשים לא גדולים, את חלק קטן מההודעות צילמתי ואני אצרף אותם כאן.

מכיוון שהמחשב רשם משהו על זיכרון וירטואלי ומכיוון שהנושא דובר כאן בפורום בעבר (גם אני פתחתי שאלה בנושא לא מזמן), אז פשוט נכנסתי להגדרות של הזיכרון וירטואלי והגדרתי שם שיעבוד עד 1000MB על חשבון מקום פנוי בכונן הקשיח.

עכשיו השאלה היא כזאת: האם אני יכול להיות רגוע ולא לקנות זיכרון ופשוט להשאיר 1GB פנוי על ה- HD או שזה מזיק לחומרה?

תודה מראש,

גיא.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה:

אני ממשיך לקבל הודעות שגיאה (אך ברמה נמוכה יותר), בנוסח "אין זיכרון". מדובר בעיקר על הודעות שגיאה צהובות שקופצות מלמטה בנוסח "אין זיכרון וירטואלי" עם סימן קריאה צהוב.

אני לא יודע מה לעשות, כבר הגדלתי ל- 1000 מגה על חשבון ההאד דיסק, האם כדאי להגדיל ל- 2000 מגה? יש לי מקום פנוי.

בנוסף, אתמול בערב בעת גלישה באינטרנט קיבלתי הודעה שיש שגיאה באקספלורר עם הודעה "שלח/אל תשלח". אז הדפדפן נסגר, ואז הופיע לי מסך כחול, הכונן הקשיח ממש התכבה לחלוטין וה- קרס באופן מוחלט והמערכת עלתה מחדש (כאילו עשיתי ריסט).

אחרי שהמערכת עלתה קיבלתי הודעה "המערכת שוחזרה לאחר שגיאה חמורה" עם קוד שגיאות. אני מצרף את ההודעה, האם מישהו יודע על מה מדובר?

בעיניין הזכרונות אני צריך 2 סלוטים של כל אחד 512 מ"ב עם אותם תדרים וכ' כדי להגיע ל- 1024 מ"ב .

בדקתי גם שגיאות, רוגלות ווירוסים במצב בטוח והבעיות ממשיכות.

תודה מראש.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...