תוכנת שליטה מרחוק שתומכת בוינדוס 98 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת שליטה מרחוק שתומכת בוינדוס 98

infer73

Recommended Posts

מעוניין בהמלצה לתוכנת שליטה מרחוק,

התוכנה צריכה לענות על הקריטריונים הבאים:

-המחשב השולט יריץ וינדוס XP

-המחשב הנשלט יריץ וינדוס 98SE בספרדית

-במחשב הנשלט, על התוכנה להיות שקופה עד כמה שניתן למשתמש (כלומר, לעלות עם העלייה של המחשב אך לא להראות חלון ולא כלום, מקסימום אייקון איפה שהשעון, ועדיף שאפילו זה לא), כדי שהמשתמש (כלומר, סבתא שלי בת ה-85) לא יתעסק איתה ויהרוס משהו בטעות

-עדיף שתהיה קלה כמה שיותר מבחינת משאבים, שכן המחשב הנשלט הוא P3 600Mhz עם 256MB של ראם

אני חושב שזהו, אם אני אחשוב על עוד משהו אני אוסיף

למישהו יש המלצות?

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין תודה

אבל עכשיו שאני חושב על זה, זה פותר לי רק חלק מהבעיה

אחרי שאני אתקין VNC במחשב המיועד, אני אצטרך לדעת את ה-IP שלו בשביל להתחבר אליו,

ואני לא בדיוק יכול לבקש מסבתא שלי (שוב, בת 85 ודוברת ספרדית בלבד) שתבדוק לי מה ה-IP של המחשב שלה...

מה גם שהמחשב שלה מחובר לאינטרנט דרך מודם המתפקד כראוטר, ולכן המחשב שלה "לא יודע" מה ה-IP שלה,

אז חוץ מלהיכנס לאתר כמו http://www.ipchicken.com/ אין לי רעיון לדרך קלה ופשוטה לברר מה ה-IP שלה

יש למישהו אולי איזה רעיון יצירתי? (מבטיח לתת לאדם עם הפתרון 3 שמנמנים מרקדים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לה אפשר גם להגדיר לו חשבון dynamic DNS ואז בלי קשר לכתובת הIP שיש לסבתא שלך תוכל תמיד לגשת לhost שהגדרת.

אם אין אפשרות בממשק שלו להגדיר את זה אפשר לעשות את זה ברמת התוכנה כמו עם no-ip למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתב / מודם שיש לה הוא ה- TNN Aztech 600E שבזק מחלקים

האם אתה יודע אם הוא תומך בזה?

אם כן, האם מה שצריך זה לפתוח חשבון באתר מתאים (למשל http://www.dyndns.com/services/dns/dyndns/)

ואז להגדיר הכל ואז כשאני רוצה להתחבר אליה דרך VNC אני פשוט מכניס את הכתובת שרשמתי באתר הנ"ל במקום IP?

ואם לא,

אני משער שאני אסתדר עם ה-No-IP הזה

אהה,

וכמובן :funn: :funn: :funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר ה600E מוגדר לה לעבוד אוטמוטית ללא חייגן?

אני לא זוכר אם יש אפשרות כזאת במכשיר אבל אתה מוזמן לבדוק בהזמנות (יש לו שתי קושחות דיי שונות שקיימות).

הרעיון הוא כמו דיי פשוט - במקום להתחבר 123.123.123.123 אתה מתחבר ל myname.ath.cx כאשר השם תמיד מפנה לכתובת IP של אותו מחשב מבחוץ ומתעדכן אוטומטי כל פרק זמן שזה בעצם המהות של כל שרות dynamic DNS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הגדרתי לה ככה את המודם כדי שהיא לא תצטרך לחייג בעצמה (ולהתקשר אליי כשהיא לא מצליחה, כמובן)

טוב,

כשייצא לי פעם הבאה להגיע אליה אני אבדוק אם זה קיים או לא

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...