צריך עזרה בהרכבת מחשב - 6000 ש"ח ללא מסך וציוד היקפי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בהרכבת מחשב - 6000 ש"ח ללא מסך וציוד היקפי

talikooo

Recommended Posts

אני רוצה לקנות מחשב חדש יש לי כמה דברים בראש ורציתי שתגידו ותיעצו לגבי כמה חלקים:

זה מחשב שישמש למשחקים , אינטרנט, גם קולנוע ובעצם הוא צריך ליהיו ת חזק בכללי...

מעבד: או קיי הבנתי שיש עכשיו מעבדי HT אני רוצה מעבד לפחות 2.8 ו800 הרץ- אני אודה אם מישהו יוכל להסביר לי קצת יותר על המהירויות(מהירות שעון, אין לי מושג מה זה). אני נעול על אינטל!

זיכרון: מה זאת אומרת dual? הבנתי שהזיכרונות הכי מהירים אלו זכרונות R-DRAM אני צריך בערך 256 (כי הבנתי שהזיכרון הזה יקר)

אבל נותן ביצועים טובים ביחד עם המעבד.

לוח: הבנתי שצריך לוח שיתאים לזיכרון אר די רם ולטכנולוגיה של המעבד HT. אני לא מבין בלוחות אם.

כרטיס מסך: חשבתי על ATI REDEAON 9700 וראיתי שיש גם כרטיס של לידטק FX5600 וכאלה עם 256 ו128 מה עדיף

הרידאון או הלידטק.

כרטיס קול: אני יסתפק בLIVE 5.1

כוננים: לא צריך! רק1.44

ספק: אין לי מושג לא מבין בזה.

מארז: מארז טוב (ראיתי שיש עם וכאלה אפשר לעשות לבד או שצריך לקנות מוכן?)

הארד-דיסק: 80 ג'יגה יספיקו

קירור: זה חשוב? אם כן אשמח אם תמליצו על משהו...

ואם שכחתי משו אז תוסיפו....

אודה למי שיוכל לבנות מזה מפרט אין לי כרגע תקציב מוגדר אני רוצה לראות לאן זה מתפתח אשמח אם תוכלו לענות גם על השאלות ששאלתי

בתודה ענקית מראש!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מבקש משהו די חזק אבל קצת התבלבלת בקשר לכמה דברים (כדאי מאוד שתציין תקציב).

1. זיכרון RDRAM - לשכוח, זיכרון יקר, לא שימושי, וחסר תועלת היום. חוץ מזה שאין לוחות שתומכים ב800 באס ובRDRAM.

2. דואל זה בעצם הכפלת רוחב הפס של הזיכרון - שימושי מאוד וקיים רק בזיכרון DDR שלמעשה עדיף היום על הRDRAM/

3. כמעט כל לוחות האם החדשים שתומכים בבאס 800 תומכים גם בHT. נרחיב על זה עוד מעט.

4. מהכרטיסי מסך שהזכרת, עדיף הראדון, כרטיס מאוד חזק וההכי משתלם לשוק הגובה של היום.

5. כרטיס קול 5.1 יהיה לך על הלוח והוא יהיה באיכות מאוד טובה, אין צורך לקנות בנפרד.

6. ניראה לי שHEC 300W יספיק למה שאתה מבקש, אם לא אז נציע אחר

7. HD, אני ממליץ על WD 80GB 7200RPM 8MB CACHE. אפשר להוסיף נפח אם צריך.

8. קירור, אם אתה לא עושה אוברקלוק אז אין לך מה לדאוג, הקירור של אינטל יספיק לך. אם אתה קונה אז תצטרך סביר (בתנאי שאין אוברקלוק).

זהו ניראה לי...

עכשיו תיתן יותר פרטים כדי שנוכל לעזור יותרלעומק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר כי ידעתי שאני הולך לבלבל

בשביל זה יש לי אותכם ;) ובקשר לתקציב רציתי לדעת לפי הנתונים שנתתי כמה זה צריך לעלות הסיפור הזה

ואם זה ממש חשוב בוא נגיד כרגע 6000 בלי מסך

שאלה קטנה אמרת שאני לא עושה אתה יכו ל אולי לפרט לי מה הכוונה ואיך מגיעים למצב של אוברקלוק

ועוד משהו אתה סגור על זה נגיד שעדיף לי שתי זכרונות של 256 כל אחד נגיד (ddr) מאשר אר די רם? מישהו חושב אחרת?

אז כמו שאמרתי 6000 בלי מסך בלי בלי עכבר וכנראה גם בלי כרטיס קול לפי מה שאתה אומר לא צריך.

כדאי שיהיו לפחות 4 יו אס בי ואמרו לי לקנות לוח ז וזהו בעצם....אם אתם צריכים עוד פרטים תודיעו לי........מחכה למפרטים שלכם.

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוברקלוק זה למעשה מצב שהמעבד, מערכת או כרטיס מסך עובדים במהירות גבוהה מהברירת מחדל שלהם.

אוברקלוק למעבד ולמערכת אתה מעלה דרך BIOS

אוברקלוק לכרטיס מסל אתה יכול לעשות עם תוכנות שונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי תודה

{ונגיד שאני רוצה לעשות אובר קלוק לא יזיק עוד איזה מאוורר או משהו כזה נכון?}

אודה לך אם תוכל להרכיב לי מפרט שלם שכולל את הרכיבים שאני לא מתמצא בהם ומה שנראה לך לנכון.........

אני מעדיף מראז שיהיה אפשר להוסיף לו כל מיני דברים נגיד חלון תאורה מאווררים וכאלה.....

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU : Intel Pentium IV 2.8C GHz HT 512K 800MHz Socket 478 CPU BOX [ ¤ 1759.98 ] 1

Motherboards for Intel : IS7 Intel 865PE Motherboard (HT,FSB800,SATA RAID, Dual DDR400, 5.1 Sound, AGP8X,LAN,1394,USB 2) [ ¤ 685.34 ] 1

Memory : Twinmos -RAM 256MB 3200 Memory [ ¤ 295.94 ] 2

Hard Discs : Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD [ ¤ 542.93 ] 1

Video Cards : ATI 9700 128MB DVI OEM Video Card [ ¤ 1566.53 ] 1

Floppy : Black 1.44MB 3,5" Floppy Drive [ ¤ 95.58 ] 1

Cases : Supertalent (Chieftec OEM) Aluminium CA-601UFR Red Tower w/Transparent Window (P/S not included) [ ¤ 533.79 ] 1

Power Supplies : HEC (Heroichi) 300AR-T Power Supply [ ¤ 174.87 ] 1

Subtotal : ¤ 5950.9

הרכבה עולה 150 ש"ח.

המעבד הוא סתם ביזבוז, אם אתה מתכנן על , ה-2.4 יספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ניסיון. שמע לי- אחי(יצא חרוז)

CPU : Intel Pentium IV 2.8C GHz HT 512K 800MHz Socket 478 CPU BOX [ ¤ 1759.98 ] 1

לוח אם:זוהי מערכת העצבים של המחשב. לכן הייתי הולך על 875 ןלא 865 אמרת משחקים לא?. אך אם אתה רוצה לחסוך-280-250 שח אז לך על GIGABYTE כמו GA-KI1100 (משהו כזה)

Memory : sumsung -RAM 512MB 3200 Memory 2 כך המחשב יהיה חללית...ותשמור את הDUAL כאופציה לעתיד-תאמין לי אתה לא תרגיש בהבדל ללא DUAL

Hard Discs : Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD 1

Video Cards : ATI 9600 128MB DVI retail Video Card 1 לא כדאי 9700 800 שח הפרש

Floppy : teac 1.44MB 3,5" Floppy Drive 1

מארז: בסך הכל היופי:אך חשוב המאוורים שתמיד אפשר להוסיף(כמעט תמיד) אז הייתי הולך על AOPEN איכות טובה וזולה יחסית מהחברות הטובות

לדעתי זה מוגזם 6000 ללא ציוד הקפי אך אם אתה מתעקש תשנה את כ.מסך ל-9800 256mb ותוריד ל2.6 במעבד

אפשר להגיד שהתפתחות הטכנולוגיה של כ.מסך יותר מהירה משל זו של המעבד אז כדי להשקיע יותר בכ.מסך יותר מתקדם ומשתלם!

ייעוץ כמו שלי שווה זהב.ברצינות, ועכשיו קיבלת אותו בחינם.-בר מזל שכמוך.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ניסיון. שמע לי- אחי(יצא חרוז)

לוח אם:זוהי מערכת העצבים של המחשב. לכן הייתי הולך על 875 ןלא 865 אמרת משחקים לא?. אך אם אתה רוצה לחסוך-280-250 שח אז לך על GIGABYTE כמו GA-KI1100 (משהו כזה)

Memory : sumsung -RAM 512MB 3200 Memory 2 כך המחשב יהיה חללית...ותשמור את הDUAL כאופציה לעתיד-תאמין לי אתה לא תרגיש בהבדל ללא DUAL

Hard Discs : Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD 1

Video Cards : ATI Radeon 9600 128MB DVI retail Video Card 1 לא כדאי 9700 800 שח הפרש

Floppy : teac 1.44MB 3,5" Floppy Drive 1

מארז: בסך הכל היופי:אך חשוב המאוורים שתמיד אפשר להוסיף(כמעט תמיד) אז הייתי הולך על AOPEN איכות טובה וזולה יחסית מהחברות הטובות

לדעתי זה מוגזם 6000 ללא ציוד הקפי אך אם אתה מתעקש תשנה את כ.מסך ל-9800 256mb ותוריד ל2.6 במעבד

אפשר להגיד שהתפתחות הטכנולוגיה של כ.מסך יותר מהירה משל זו של המעבד אז כדי להשקיע יותר בכ.מסך יותר מתקדם ומשתלם!

ייעוץ כמו שלי שווה זהב.ברצינות, ועכשיו קיבלת אותו בחינם.-בר מזל שכמוך.........

אתה זרקת את השטות הזאת כמו אבן באינתיפאדה...

בנאדם, למה אתה אומר כאלו שטויות?

DUAL נותן תוספת ביצועים של עד 20% אחוז לערך במערכות מבוססות מסדרת ה-C!זה שווה את ההשקעה, והוא ירגיש ועוד איזה ירגיש את ההבדל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין במארז שיש בו דלת ותאורה כמה זה צריך לעלות? מארז שחור מייקר את העסק?

אני חושב שאני ילך על שתי זכרונות של 256 400 הרץ מעבד 2.8ht

לגבי הלוח מה יותר כדאי ה או אסוס?

הכרטיס מסך 9700

מארז לא ברור לי עוד

הארדיסק 80 7200 של ווסטרן דיגי

פלופי: אם המארז יהיה שחור אז צריך פלופי שחור

וזהו אז תודה לכולם ואם למישהו יש הערות ויוכל לענות לי על השאלות אני ישמח

נ.ב

מהו האתר שאתם מרכיבים בו את המפרטים עם כל המחירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון חלון בדלת..

ההצעה הקודמת שלי כוללת את כל הדברים שביקשת (פרט לתאורה, עליך לקנות קתודה שעולה בסביבות ה-115 ש"ח).

יש מארז צבעוני (תבחר איזה צבע שבא לך) איכותי מאלומיניום עם חלון.

יש שני זכרונות DDR 256mb PC3200 400mhz

יש מעבד 2.8C

יש לוח Abit משובח (עם firewire ו-SATA Raid).

יש WD 80JB

יש 9700 (שאגב אני מאמין שכבר אין במלאי בשום מקום, הפסיקו לייצר אותם).

יש פלופי שחור.

אז למה לחזור על אותם דברים שוב פעם?

אנחנו מרכיבים את המפרטים ב-builder של PCH:

http://www.pchardware.co.il/builder

כדי להעתיק את ההצעה אנחנו לוחצים על Print Preview בתחתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, סליחה

ורק שאלה אחרונה קטנה כי כבר שיגעתי אותכם אבל מה לעשות אני לא רוצה ליפול :D

ההבדלים גדולים בין ה9600 ל9700?

ובין פרו ללא פרו

תודההההההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זרקת את השטות הזאת כמו אבן באינתיפאדה...

בנאדם, למה אתה אומר כאלו שטויות?

DUAL נותן תוספת ביצועים של עד 20% אחוז לערך במערכות מבוססות מסדרת ה-C!זה שווה את ההשקעה, והוא ירגיש ועוד איזה ירגיש את ההבדל!

מה את מדבר שטויות....

1)יותר זול (ב-15 $)~

2)מחשב עם 512MB 400 מעבד HT וגם 8M בHD זה יותר מT1

וככה הוא באמת לא ירגיש בהבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...