פרוייקט בניית CNC מיני - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט בניית CNC מיני

schredder

Recommended Posts

לכל חברי הפורום שלום,

אני חבר פה דיי הרבה זמן ורק מציץ מדי פעם. זו הודעה ראשונה שלי...

ה CNC הקטן הזה יודע לייצר PCB's ובנוסף יודע לייצר פאנלים מחומרים דוגמת פרספקס.

ANYWAY,את הפרוייקט הזה הגיתי מזמן ורק לאחרונה הפעלתי הכל. זה עובד ומייצר באיכות גבוהה מאוד.

לקח המון זמן למצוא ולייצר חלקים והעלות שלהם דיי גבוהה.

השילוב שלהם די מעניין.

מה אני מבלבל...

גשו ללינק הבא ותראו במה מדובר:

http://www.preflight.us/HE/ftopict-11307.html

יש עוד פרוייקטים שלי שאפרסם בעתיד.

בעיקר ג'ויסטיקים ופאנלים לחובבי טיסה וסימולטורים שונים.

האם יש פה אנשים שמחפשים ממשקים כאלה (של קלט או פלט אל\מה- מחשב )?

בברכה,

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש כל הכבוד לך!

רק מעניין כמה הכול עלה?

מסילות ליניאריות עולות הון תועפות יחסית למקביליהם

הבקר נראה יקר כמו כן,נראה כמו הבקרים התעשייתים

מה מחירו אם כבר?

גם אני מפתח מכונת CNC אבל יש לי קשיים פה ושם כי אני משתמש בפתרונות לא קונבנציונליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

תראה , זה לא עסק זול.

מצאתי את הדיון שלך לגבי מכונת CNC ב 999 ש"ח.

לצערי זה לא ריאלי.

מדובר בחלקים מדוייקים.

המקום היחיד שאפשר לחסוך בו אולי קצת זה הבקר- אם אתה מתכנן אותו בעצמך.

יש לי עוד רעיונות לייצר דברים כאלה יחסית בזול אבל זה דורש יכולות גבוהות ולא מעט תכנון מוקדם.

אפרסם תוצאות לכשיהיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה יקר אבל ממש טוב . המכונה שלך קצת יותר מקצועית מה "easy cnc" שראיתי שמישהו אחר בנה מפרספקס (בלינק שנתת) .

כמה עלו לך החלקים המכאנים ומאיפה קנית? יצרת אותם בעצמך?

אני חושב לבנות את הeasy CNC שהיא יותר פשוטה כי הרבה יותר קל להשיג את החלקים. ראיתי גם מישהו ( bluumax.com ) שמוכר את כל החלקים באיזה 140$ כולל משלוח בלי מנועים או בקר ואיזה 265 $ עם מנועים ובקר (הכל כולל הכל) . אולי כדאי פשוט לקנות ממנו אפילו אם זה יעלה לי עוד קצת במכס. כל מה שאני אצתרך אז לעשות זה לקנות איזה חתיכת עץ ולחבר הכל ביחד כמו לגו.

אני לא יודע לרתך , אין לי את הציוד ואם החלקים לא מתחברים בקלות יהיה לי קשה להרכיב את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

תראה , זה לא עסק זול.

מצאתי את הדיון שלך לגבי מכונת CNC ב 999 ש"ח.

לצערי זה לא ריאלי.

מדובר בחלקים מדוייקים.

המקום היחיד שאפשר לחסוך בו אולי קצת זה הבקר- אם אתה מתכנן אותו בעצמך.

יש לי עוד רעיונות לייצר דברים כאלה יחסית בזול אבל זה דורש יכולות גבוהות ולא מעט תכנון מוקדם.

אפרסם תוצאות לכשיהיו.

המחיר ראלי לחלוטין,תלוי איך משתמשים בתקציב

אישית יצא לי להכין ציר שסוחב בערך 7-8 קילו ב 10 שקל, ה 10 שקל הם המוט הברגה והשאר ניתן להשגה חינם (כל אחד יכול להשיג את החלקים)

אני יעשה סטארטאפ נחמד וקטן וזו תהיה המכונה הכי זולה (ה 999 ש"ח),היא תעבוד ותהיה מדוייקת

פשוט יהיה זמן המתנה של כשבוע עד שאני אשיג תחלקים למכונה אחת שלמה.

יהיו מכונות יקרות יותר,מעץ ואלומיניום,עם מנועים חזקים יותר.

כמובן רוב הזמן הולך לי על המחקר והפיתוח (R&D) של המכונות הזולות יותר.

כמו כן אני דיי צעיר,יש לי עוד בגרויות לפניי ואולי הפרויקט ידחה בשנה.

ועדיין לא ציינתה את הסדר גודל של כמה עלתה לך המכונה,ממה שהבנתי תלוח אלומיניום הגדול הזמנתה בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר ראלי לחלוטין,תלוי איך משתמשים בתקציב

אישית יצא לי להכין ציר שסוחב בערך 7-8 קילו ב 10 שקל, ה 10 שקל הם המוט הברגה והשאר ניתן להשגה חינם (כל אחד יכול להשיג את החלקים)

אני יעשה סטארטאפ נחמד וקטן וזו תהיה המכונה הכי זולה (ה 999 ש"ח),היא תעבוד ותהיה מדוייקת

פשוט יהיה זמן המתנה של כשבוע עד שאני אשיג תחלקים למכונה אחת שלמה.

יהיו מכונות יקרות יותר,מעץ ואלומיניום,עם מנועים חזקים יותר.

כמובן רוב הזמן הולך לי על המחקר והפיתוח (R&D) של המכונות הזולות יותר.

כמו כן אני דיי צעיר,יש לי עוד בגרויות לפניי ואולי הפרויקט ידחה בשנה.

ועדיין לא ציינתה את הסדר גודל של כמה עלתה לך המכונה,ממה שהבנתי תלוח אלומיניום הגדול הזמנתה בארץ?

אני לא יודע איזה סוג של מכונה אתה מתכוון לבנות. אבל אם העובדות יהיו כמו שאתה מתאר - אני חושב שכל אחד ירצה אחת כזו. גם אני יקנה אחת אם היא תענה על הציפיות של הדיוק.

לא ראיתי עבודה שלך בעבר אבל אתה מזכיר לי את עצמי בימי נעוריי. יש לי נטייה להאמין ביכולת הטכנית שלך. עדיין המחיר לא נראה לי ריאלי.

הבקר ,המיסבים,ברגים,תבריגים,מנועים וחומרי גלם ועוד נכנסים לתקציב כל כך קטן... לא חישבת בכלל גם כמה זמן אתה צריך להשקיע בעבודה כדי לייצר דבר כזה.

לא מספיק החלקים... צריך ליצור בינהם סינרגיה מתאימה כדי שיעבדו ויספקו את התוצאות ברמה המבוקשת.

אתה מדבר על . המטרה בסטארט אפ היא להרוויח. וזה לא יהיה המצב אם תדבר על רמת מחיר כזו.

אם מה שאני כותב כאן לא מדבר אליך כל כך - אני שמח. אני אהיה הקליינט הראשון שלך...

אגב,

בסיס המכונה שלי הוא אלומניום 6061 בעובי 20 מ"מ (כדי שיהיה חזק , מן הסתם) 470 על 500 מ"מ שטח והוא לבד עלה כ 470 ש"ח.

תעשה חשבון.

אני כותב את זה כביקורת בונה בשבילך. אל תפגע.

ושוב,

מאחל לך רק הצלחה ואם אתה צריך ייעוץ - אתה מוזמן לשאול.

בברכה,

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה סוג של מכונה אתה מתכוון לבנות. אבל אם העובדות יהיו כמו שאתה מתאר - אני חושב שכל אחד ירצה אחת כזו. גם אני יקנה אחת אם היא תענה על הציפיות של הדיוק.

לא ראיתי עבודה שלך בעבר אבל אתה מזכיר לי את עצמי בימי נעוריי. יש לי נטייה להאמין ביכולת הטכנית שלך. עדיין המחיר לא נראה לי ריאלי.

הבקר ,המיסבים,ברגים,תבריגים,מנועים וחומרי גלם ועוד נכנסים לתקציב כל כך קטן... לא חישבת בכלל גם כמה זמן אתה צריך להשקיע בעבודה כדי לייצר דבר כזה.

לא מספיק החלקים... צריך ליצור בינהם סינרגיה מתאימה כדי שיעבדו ויספקו את התוצאות ברמה המבוקשת.

אתה מדבר על . המטרה בסטארט אפ היא להרוויח. וזה לא יהיה המצב אם תדבר על רמת מחיר כזו.

אם מה שאני כותב כאן לא מדבר אליך כל כך - אני שמח. אני אהיה הקליינט הראשון שלך...

אגב,

בסיס המכונה שלי הוא אלומניום 6061 בעובי 20 מ"מ (כדי שיהיה חזק , מן הסתם) 470 על 500 מ"מ שטח והוא לבד עלה כ 470 ש"ח.

תעשה חשבון.

אני כותב את זה כביקורת בונה בשבילך. אל תפגע.

ושוב,

מאחל לך רק הצלחה ואם אתה צריך ייעוץ - אתה מוזמן לשאול.

בברכה,

ניר

אני מוכן תמיד לקבל ביקורות ועזרה.

ואכן תודה על ביקורת זו והמחיר שנקבתי ממקודם ( 10 ש"ח לציר ) הינו מחיר אשר חישבתי כולל כל העלויות מסביב (חוץ מהזמן שהשקעתי כי זה מכונה עבורי)

עוד כמה דקות אני אעלה סירטון ואשלח לך לינק ב ה"פ שתראה למה מסוגל הציר פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...