אוברקלוקינג , כיצד להתקדם הלאה? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוקינג , כיצד להתקדם הלאה?

ybe

Recommended Posts

המפרט:

בחתימה למטה, סטנדרטי -2 מאווררים.

מה עשיתי:

העלתי את המתח דרך הביוס ב5%(ניתן עד 10%) והשתמשתי בeasy tune להעלאת מהירות המעבד.

התוצאות:

מהירות מעבד 1600mhz (במקור 1467)- יציב כמו סלע(לא בדקתי מהירויות גבוהות יותר) למי שמוכרח לדעת ב- 3d mark 2001 קיבלתי 6860 (במקור 6504).

ובנוסף המהרתי באמצעות riva tuner את ה-geforc3 ti 200 למהירות 220/500 (במקור 175/400) ועוד פעם הציון ב3d mark 2001 7628 .

מסקנה:

עליתי במהירות לפחות על פי 3d mark 2001 בכ-17% :jump:.

הבעיה:

טמפרטורת המעבד הגיעה במאמץ לכ-55%(במקור עד 50%)

טמפרטורת לוח האם הגיעה במאמץ ל-44%(במקור עד 39%)

השאלה:

אפשר להתקדם( בעיקר עם המעבד) מבלי תוספת קירור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי תמיד לנסות..

איזה יש לך בכל זאת עליו עכשיו ?

איזה מאוורר מליגה ז' שאני אפילו לא יודע מי היצרן(כנראה אני אאלץ לפתוח את המארז בשביל לברר ) ,אבל בכל זאת החום כרגע לא גבוה מדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

55 ? סביר...

אבל היטסינק יעודי חדש וחזק יותר יוריד פלאים את הטמפרטורה, ויאפשר לך להגיע בבטחה למהירויות גבוהות אף יותר, אם זה הדבר אשר מגביל אותך... אבל בכל מקרה זה כדאי...

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

אם תרצה להמשיך הלאה , תהיה חייב לעלות את המתח של המעבד עוד , ומאוורר יותר חזק . קח את הוולקנו 7 , הוא יספיק לך להרבה יותר ממה שאתה חושב להגיע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סע - הפתחות בפנים ...

55

זה ממש עוד לא השיא

אני יודע מנסיון שאתה יכול לסחוט יותר ...

תנסה לעצור ב 60 ...

(בדוק אצלי ...)

השאלה היא אם אתה באמת צריך את התוספת

או שזה סתם בשביל הכייף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם אתה באמת צריך את התוספת

או שזה סתם בשביל הכייף ?

בשביל הכיף והאתגר(היעד 8000 נקודות ב3d mark 2001).ודרך אגב לאיזה מהירות מעבד בהמהרה הגעת?

ענין נוסף,האם "המהרת יתר" יכולה לגרום לתקיעת מחשב בצורה כזאת שיהיה צורך להתקין את מערכת ההפעלה מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן והמהרת ייתר תגרום לבעיות בכונן הקשיח אכן כן. :P

למי אכפת.. אני ממשיך הלאה.

שום דבר לא יעצור אותי מלעבור את מחסום הגי'גה עם ה700@1000..

אולי מלבד המעבד :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה ,האם ייתכן מצב שבו אני אאבד את כל החומר על הכונן הקשיח מכיוון שאני אאלץ להתקין את המחשב מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך פועל בטמפרטורה סבירה בהחלט, לוח האם לעומת זאת חם מדי לטעמי (44c!).

במקום להחליף HSF (דבר שהכרחי גם כן), כרגע הייתי מציע לך להתקין מאורר מארז נוסף (80מ"מ רגיל). זה לא רק יוריד את טמפרטורת לוח האם שלך בכמה מעלות טובות אלא גם את טמפרטורת המעבד. לאחר מכן, דאג להוסיף היטסינק נורמלי יותר...

לאחר שעשית זאת, הרגש חופשי להמשיך באוברקלוקינג עד שתתקל בתופעות של אי-יציבות המערכת ו/או עד שטמפרטורת המעבד תתחיל שוב לעלות מעבר לגבול המותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה ,האם ייתכן מצב שבו אני אאבד את כל החומר על הכונן הקשיח מכיוון שאני אאלץ להתקין את המחשב מחדש?

יכול להווצר מצב קיצוני בוא הכונן יאבד כל רוח חיים, ויכול להווצר מצב של פגימה במידע הRegistry שייפתר ע"י חזרה למהירות הרגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...