זקוק להמלצתכם: רכישת דרמל + מסך TFT קטן במיוחד - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצתכם: רכישת דרמל + מסך TFT קטן במיוחד

GGuyZ

Recommended Posts

בגילי המופלג (24) וכעת שעברתי לדירה משלי, אני מפרגן לעצמי לעסוק קצת במודינג ויצירה עצמית.

כלי עבודה חובה שאין לי, ומעולם לא השתמשתי בו, הוא הדרמל המסורתי. בשלב זה ברצוני לרכוש את המכשיר בעיקר לטובת מודים עדינים במארז של נטבוק, אך ברצוני בכל זאת לקנות את המכשיר גם לשימושים עתידיים.

לכן אני צריך המלצה - איזה גוף לקנות, ואיזה ראשים. בשני המקרים האם להשקיע בדרמל מקורי, או לא. אני צריך גם לדעת היכן ניתן לקנות (איביי \ די אקס אלו אפשרויות ריאליות לחלוטין. השאלה היא אם יש הצדקה).

כמו כן, אני רוצה לקנות מסך TFT קטן במיוחד למודינג - בגודל של בערך 2-4 ס"מ על 1-2 ס"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי דרמך של WOLF ב 200 שקל עם ציר גמיש ו 125 חלקים והוא הוא עושה את העבודה בנתיים ויותר מזה אבא שלי התלהב ממנו כל דבר הוא עושה איתו עכשיו חחח אם אתה לא הולך לעבוד איתו הרבה לא שווה להשקיע במקורי וגם להזמין מחול לא שווה המחירים בארץ טובים יחסית חוץ מהדרמל שאולי שווה לקנות מחו"ל

לגבי מסך אני לא מבין כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לדרמל , יש את המקורי של חברת BOSCH , ויש את החיקויים : WOLF,HYUNDAI,SPIZ

הבדל העיקרי , הוא הדיסקיות שבאות איתם , במקורי באות דיסקיות נורמאליות לעבודה , ובחיקויים באות דיסקיות שנשברות כמו חטיף צ'יפס :o

לכן אם תקנה אחד מהחיקויים (לא משנה איזה הם באותה רמה ..) אני ממליץ לך לקנות חבילת דיסקיות מחוזקות עם ציפוי יהלום

אתמול קניתי לי HYUNDAI , אחלה של דרמל שוב הדיסקיות מעפנות , אבל המכשיר עצמו מצויין לפי דעתי.

המחירים הם 140 ש''ח לWOLF , 160 ש''ח לHYUNDAI ובנוגע לSPIZ זה אמור להיות משהו בסגנון , לעומת הדרמל המקורי שעולה 350 ש''ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נחות הגוף של החיקויים בהשוואה לאחרים? ואגב, בוש זה בוש, דרמל זו חברה בפני עצמה למיטב ידיעתי.

האם יש גופים שונים(כלומר דגמים שונים לגופים מאותו יצרן)? כמו כן, מה המחיר של דסקיות חלופיות איכותיות, וכמובן היכן רכשת את הכל.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נחות הגוף של החיקויים בהשוואה לאחרים? ואגב, בוש זה בוש, דרמל זו חברה בפני עצמה למיטב ידיעתי.

האם יש גופים שונים(כלומר דגמים שונים לגופים מאותו יצרן)? כמו כן, מה המחיר של דסקיות חלופיות איכותיות, וכמובן היכן רכשת את הכל.

תודה.

בוש זה לא רק בוש .

כמו שלמשל SPIZ היא חברת בת של WOLF , כמה נחות? בשבילי מספיק מעל ומעבר אני משתמש במהירות 3 גג 4 (מתוך 7) , ההבדל בינהם הוא יותר זמן עבודה .. נגיד בחיקוי תוכל לעבוד 10 דקות רצוף (אישית עבדתי 30 דקות ולא התחמם הHYUNDAI ) בלי שהמנוע התחמם (אני סתם זורק מספרים) ובבוש תוכל לעבוד יותר כמו 20 דקות ..

לגבי קנייה , קניתי מג.חיון שנמצאת באמונים , אבל בכל הום סנטר או ACE תמצא את כל החברות הנ''ל , אני מחפש דיסקיות גם עכשיו , קודם אני יסיים עם הצ'יפס :P , פשוט תלך לACE ותבקש דיסקיות מחוזקות עם ציפוי יהלום אין פה איפה לטעות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויכוח של מי חברת בת של מי לא עוזר ואני חושב שגם לא כלכך מעניין

גיא

אני חושב שדרמל של יונדאי או וולף ב200 שקלים יעשה עבודה מעולה

המחיר מועט ומקבלים הכל בערכה

הוא עושה את העבודה מעולה ובא ע ציר גמיש ושאר הירקות.

אני מצי שתחילה תקנה אותו

תעבוד איתו תלמד עליו תתעלל בו ותשתפשף עלו

ביום מן הימים כשתחליט שתה נכנס לזה חזק והולך על איזה מגה פרוייקט

תפרגן לעצמך בדרמל ארגינלי ואיכותי

עד אז חבל להשקיע הרבה על ההתחלה

קודם תטעם , ואם טעים אז תשקיע .

לי יש דרמל של יונדאי

שקיבלתי איתו ערכה שלמה

עלה לי 200 שקל

והוא פועל עד היום ועובד מעולה

ונותן גם עבודה טובה.

הרוב תלוי באיכות הידיים שלך , ופחות בכלי עצמו

לצורך העניין: שלומפר יקנה דרמל ב800 שקל , והוא לא יצליח לעשות חלון כמו שאני עושה עם מסורית ברזל... :lol:

בקשר למסך

2-4 צבעוני ?

לא ניראה לי שתמצא

היחידים שיש זה של לפאפונים וכדומה

והחיבור שלהם למחשב מסובך/גובל בבלתי אפשרי

אם זה מסך גראפי , אפשר למצוא משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זול בכלל אבל זה היחידי שמצאתי:

http://store.earthlcd.com/LCD-Products/2-7-LCD-Kits

תבדוק באי ביי, אני בטוח שניתן למצוא שם ביותר זול.

ואני ממליץ על משחזת ציר מקורית של חברת דרמל. אין כמו כלי איכותי ועמיד.

אבל שוב, אם אתה מתכוון להתמש בו פעם בשנה אז תלך על התחליפים.

יש לי את המקורי כבר יותר מ 5 שנים ואני משמש בו המון, עובד כמו נינג'ה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זול בכלל אבל זה היחידי שמצאתי:

http://store.earthlcd.com/LCD-Products/2-7-LCD-Kits

תבדוק באי ביי, אני בטוח שניתן למצוא שם ביותר זול.

ואני ממליץ על משחזת ציר מקורית של חברת דרמל. אין כמו כלי איכותי ועמיד.

אבל שוב, אם אתה מתכוון להתמש בו פעם בשנה אז תלך על התחליפים.

יש לי את המקורי כבר יותר מ 5 שנים ואני משמש בו המון, עובד כמו נינג'ה!

זה משום שהם מסכי מגע.

לגבי דרמל, אני קניתי בעבר דרמל של Wolf ולאחר כחודש הוא פשוט מת (לא, לא חימום יתר), הלכתי והכלפתי אותו לדרמל של Skill - גם היא חברת בת של בוש, ככה שיש לזה יתרון משמעותי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משום שהם מסכי מגע.

לגבי דרמל, אני קניתי בעבר דרמל של Wolf ולאחר כחודש הוא פשוט מת (לא, לא חימום יתר), הלכתי והכלפתי אותו לדרמל של Skill - גם היא חברת בת של בוש, ככה שיש לזה יתרון משמעותי!

גבר זאת חברה בת של WOLF :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר זאת חברה בת של WOLF :|

לא ממש, תקרא את זה טוב, טוב:

http://www.skiltools.com/en/AboutUs/

ופה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Bosch_GmbH

(את החלק Consumer goods and power tools)

ופה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Skil

אני מניח שהבאתי לך מספיק הוכחות, נכון? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...