תקלה בהארד דיסק חיצוני - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בהארד דיסק חיצוני

sh.yoav

Recommended Posts

שלום רב,

יש לי הארד דיסק חיצוני maxtor 500gb st3500820as

הבעיה היא כזו: בזמן שההארד דיסק עבד הוא נפל, נפילה כביכול לא רצינית, אך ככל הנראה מספיקה בשביל לפגום בו קשות.

לקחתי אותו לדיאגנוזה בטיק טק טכנולוגיות. לפי האבחנה שלהם נגרם נזק למנוע (כאשר הוא מנסה לעבוד הוא נתקע ולא מסתובב).

לפי מה שאני הבנתי מהטכנאי (אני ממש בור בענייני מחשבים בכלל) יש להעביר את הפלטות להארד דיסק עם מנוע חדש (אמור להיות עסק מורכב למדי).

כל הסיפור אמור לעלות לי שם הון תועפות, ולכן בהתחשב בסוג המידע בחרתי שלא לבצע את השחזור.

כבר השלמתי עם העובדה שכנראה המידע אבוד ולכן אני שוקל ברצינות לנסות לפתור את הבעיה בעצמי או כמובן ע"י "חובבן" שיוכל לתת לי כיוון כלשהו, להפנות אותי, או כמובן לעזור לי בעצמו במחיר סביר.

תודה מראש על כל עזרה

יואב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אתה יכול לנסות לרכוש HD זהה לחלוטין ולהחליף את הפלטות בעצמך.

אבל זאת עבודה מאד עדינה שחייבת להיות סופר סטרילית וגרגיר אחד של אבק יכול להרוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לכך שצריך כלים מיוחדים וסביבת עבודה סטרילית, ולאחר שיחות עם אנשי מקצוע נוספים הובהר לי כי הסיכוי שלי להצליח בעצמי הוא בקרשים.

ולכן אני חוזר, אם קיים מישהו שמכיר מישהו או שבעצמו יש לו מספיק ניסיון או אפילו כבר עשה דבר כזה פעם. אשמח למסור לו את הה"ד ולשלם סכום סביר.

בנתיים כל עצה עוזרת, המון תודה.

בכדי להבהיר את העניין: פניתי למיטסי, סיפרתי שם על האבחנה ועל הצליל המוזר, מין רחש מכני שאורכו כשניה וחצי וחוזר על עצמו כל שתי שניות (לא טיק ולא ביפ)

הוא אמר כי למיטב הבנתו הבעיה אכן חמורה, כנראה קראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...