התקנת ווינדוס על SCSI - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת ווינדוס על SCSI

Ashand

Recommended Posts

יש לי הרדיסק סקאזי עם בקר בבוט הכל מזוהה הבקר עצמו מזהה את ההרדיסק יושב על ID01 בהתקנה חדשה של (7 לדוגמא) הוא לא מזהה לי את ההרדיסק

האם אני צריך לטעון לו דרייבר או להגדיר משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

דרך אגב לא צריך לויסטה למשל או לאקס פי זה עובד ומה שמוזר הוא שדווקא 7 לא מזהה את ההרדיסק מה שאמור להיות יותר מתקדם ממערכות קודמות נראה שהוא נשאר מאחור בקטנות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק אבל הכרטיס שלי הוא קצת ישן ואם ויסטה זיהתה אותו אז אין שום סיבה ש-7 לא יזהה...ד"א עשיתי ניסיון קטן והתקנתי את הכרטיס על MAC OSX והוא זוהה בלי שום בעייה חוץ מזה שהוא לא פעל בצורה רגילה אבל דרייבר קטן שמישהו כתב (מצאתי בגוגל) והכל עובד...נחכה אולי 7 יהיה בסדר מתישהוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכוי אולי תצליח "להוציא" את הדריבר מהדיסק של ולטעון אותו בהתקנה של 7. שנית יש אפשרות אולי תתקין את ה7 על דיסק IDE סטנדרטי ואז להעתיק אותו לדיסק SCASI (לא יודע עם זה אפשרי אבל על אותו מחשב אני עשיתי פעם להעתיק את המערכת הפעלה מהדיסק הישן לחדש לא בדיוק מאחד של 20 איטי לאחד של 20 מהיר). אני בחיים לא עבדתי עם סקסי ואני לא מבין באמת עם צריך את זה היום ועם אני לא טועה יש את זה השרתים הישנים ואולי בפנטיום 3 השתמשו בזה "החחמים למינהם בזמנו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...