קירור למעבד SCYTHE SAMURAI Z - מרעיש - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור למעבד SCYTHE SAMURAI Z - מרעיש

ggeell

Recommended Posts

ערב טוב ,

עם המחשב החדש שרכשתי שבוע שעבר , שידרגתי את הקירור למעבד מסוג SCYTHE SAMURAI Z צרפתי לינק למוצר .

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4200

המאוורר של הקירור לגמרי לא שקט (זאת לאחר בדיקה שנטרלתי את המאוורר מארז) .

השאלה , האם אפשר לדעת האם זה הרעש שהוא אמור לייצר או שאולי זה מוצר פגום ?

כמו כן , האם יש תוכנה שיכולה לבדוק רמת רעש כדי לאמת מול נתוני היצרן והאם ישנה תוכנה שאיתה ניתן לכוון את עוצמת המאוורר (אולי ייתכן והמהירות מירבית ולכן הרעש..לא יודע)

תודה למי שעוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחחחחחח...... חבל

הקירור הזה באמת מרעיש מאוד ולא שווה את הכסף שהוא עולה

מבאס :(

אם אתה רוצה באמת קירור שקט תיקח אחד כזה : COOLING Alpine 7 GT

גם זול וגם שקט מאוד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה VIPER

דיברתי עם חבר והוא אמר לי שיש לו את ה - ARCTIC-COOLING FREEZER 7 PRO חדש ארוז בקופסא ויוכל לתת לי אותו ללא תמורה.

השאלה האם יש טעם לפרק את המאוור החדש של SCYTHE ולהרכיב את ה-ARCTIC . אולי הוא מרעיש כמוהו ... :s05:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=2852

ואגב , לגבי הרעש של SCYTHE , האם אפשר להוריד את מהירות המאוור(עם תוכנה?) או שזה הגדרה קבועה ולא ניתן לשינוי .

שוב , המון תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מציע לך להיכנס לשינויים דרך תוכנה , המאוורר שיש על הSCYTHE הוא מאוורר מאוד פשוט

אם יש לך מאוורר של שאתה יכול להחליף במקומו הייתי הולך על זה :)

רק תבדוק שאכן המאוורר באמת מתפרק כי אני לא זוכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד אתה יכול לנסות לשנות את המהירות מהביוס (אם חיברת את המאווררים בחיבור ה3 פינים) או עם תוכנה..

והPRO שקט יותר (רק במMAX RPM הוא רועש..מה שלא קורה כל שניה.. ;D)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות..

המאוורר שאני יכול לקבל מחבר ללא תמורה - של כפי ציינתי קודם .

לפני מה שהבנתי ממכם , ה- FREEZER עדיף על מה שרכשתי, השאלה האם ניתן להחליף רק את המאוורר עצמו , ללא גוף הקירור או שחובה להחליף גם אותו.

כלומר לפרק את המאוור של SCYTHE, להשאיר את הגוף קירור שלו ולשים את המאוור של ..

טאוטאו , לגבי מה שהצעת , בדקתי כבר בביוס ולא מוצא אופ' של FAN (למאוורר ישנו חיבור 3 פינים המתחבר ללוח לחיבור 4 פינים).. כך שלפני שאני מתחיל בהחלפת החומרה , אולי כדאי לנסות עם תוכנת SPEEDFAN ? ואם אני מוריד את המהירות שם של המאורר, זה לא יגרום להתחממות יתר של המעבד :s05:

דגם הלוח : GA-G31M-ES2L

עריכה:ניסיתי את תוכנת SPEEDFAN ויש שם FAN1 FAN2 FAN3 ..איזה מהם של המאוור של המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב להחליף במאוורר של המFREEZER (מה שלא יתאים)..תרכוש מאוורר 90 מ"מ שקט אחר ותרכיב במקום...

בלשונית הPC HEALTH יש לך שם אופציה שנקראת SMART FAN..תבדוק אם היא פועלץץ..אם כן נזה לבטל אותה ותראה אם "מתאים" לך..

לגבי הSPEEDFAN יש לך מדריך בסטיקי..אתה מוזמן לעיין בו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר 90 מ"מ של איזה חברה נחשב שקט ? אני חייב לקחת מאוורר של SCYTHE או שאפשר של חברה אחרת ?

נראה לי כבר הסטוק של המעבד (E5200) כבר היה יותר שקט ממה שיש לי..הרכישה הייתה ממש מיותרת.. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה..אבל אני לא מוצא ברשת דגמים של מאווררים בלבד...בכל קטגוריות פתרונות הקירור , זה קיט שלם של גוף קחרור + מאוורר...

המאוורר היחיד שמצאתי היה ב-KSP :

http://www.ksp.co.il/hmain.php?now_snif=ksptelaviv

הוא יתאים ? כי ראיתי שיש גם גדלי מאוורר של 90 וגם 92 ..אני לא יודע בדיוק איזה גודל מתאים ל - SCYTHE SAMURAI Z

גם כך , המאוורר שלו ממש גדול וכמעט נוגע במאוורר של האחורי של המארז..

אנא עזרתכם..אובד עצות.. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקטגורית הקירור תלחץ על קירורים/קירור למארז..זה נמצא שם..

90/92 אותו גודל חורים/פיזי..ככה שזה לא ממש משנה..והArctic Fan AF9225 שיש בKSP יתאים..ויהיה שקט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...