אני מעתיק מאון.......! 6......5.........4..........3........2......1.. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מעתיק מאון.......! 6......5.........4..........3........2......1..

Chain ReAction

Recommended Posts

זה בדיוק התת רמה שאני מדבר עליה.....

אני אמרתי שאני אעשה משהו? אמרתי שכל אחד ישמור על עצמו ולא יתערב לכולם בעניינים......

ואני די חושב שתקנון הפורום אוסר על התקפות אישיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red, 2, 300][shadow=blue, 2, 300]מזל טוב!!!![/shadow][/glow]

לא.

אידיוט.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אדיר.. פשוט אדיר!!!

אתה יכול להגיד לי ממה אתה מתלהב כל כך ?! הרי אתה גרמת לויכוח המטומטם וחסר משמעות הזה ...!

אתה הוא האידיוט !!! אם אתה פותח כזה נושא מטומטם וגורם לאנשים לריב בגללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני יזכיר מאיפה הוא בא?

תקנון פורום, מצטער לא שמעתי על דבר כזה.

אבל אם אכן יש דבר כזה, אמני מאמין שלהציף את הפורום תוך כדי הוספת הודעות למונה האישי, והצפת הפורום לא נכלל בתקנון.

אם אתה עושה את זה בדרך יפה, "מתחרה" מי יענה ראשון לאנשים שבאמת צריך עזרה עונה בצורה עינינית על כל השאלות זה בסדר, וזה גם נותן אחלה "יחס" לגולש שפחות מבין בחומרה.

תחזור לאיפה שבאת, מבחינתי אתה לא זקן עדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנון פורום, מצטער לא שמעתי על דבר כזה.

אבל אם אכן יש דבר כזה, אמני מאמין שלהציף את הפורום תוך כדי הוספת הודעות למונה האישי, והצפת הפורום לא נכלל בתקנון.

אם כתבת את זה ברצינות, אני בהחלט מציע לך שתבדוק על מה אתה חותם לפני שאתה חותם עליו...

כי אתה חתמת על הסכם השימוש (הבולט, שבלתי אפשרי לפספס אותו מכיוון שהוא מכריח אותך לגלול לפחות עמוד שלם למטה לפני הרישום לפורום) ברגע שנרשמת לפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...