שמיעת בכל הרמקולים(5.1) בצלילים מהדפדפן - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמיעת בכל הרמקולים(5.1) בצלילים מהדפדפן

Konst1988

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני עובד עם Windows XP SP3

יש לי לוח אם של ועליו REALTEK ALC883

אני מצליח לשמוע 5.1 דרך כל התוכנות (winamp, wmp, player,last.fm player, וכו') אך כאשר גולש

באתרים דרך כל , פירפוקס, אקספלורר וכו' אני שומע אך ורק סטריאו.

אני מבין שזה אמור להיות תקין, והסאונד המגיע הוא סטריאו, אבל אפילו תוכנה פשוטה כמו הנגן של לאסט מנגנת בסראונד.

מישהו יודע איך לגרום לדפדפן לעשות זאת גם כן? אני מניח שזה עובר קודקים כלשיהם או משהו כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני עובד עם Windows XP SP3

יש לי לוח אם של ועליו REALTEK ALC883

אני מצליח לשמוע 5.1 דרך כל התוכנות (winamp, wmp, player,last.fm player, וכו') אך כאשר גולש

באתרים דרך כל , פירפוקס, אקספלורר וכו' אני שומע אך ורק סטריאו.

אני מבין שזה אמור להיות תקין, והסאונד המגיע הוא סטריאו, אבל אפילו תוכנה פשוטה כמו הנגן של לאסט מנגנת בסראונד.

מישהו יודע איך לגרום לדפדפן לעשות זאת גם כן? אני מניח שזה עובר קודקים כלשיהם או משהו כזה..

הדפדפן לא מפיק צלילים. תוספים כמו פלאש/WMP וכו' מפיקים צלילים לכן אני לא חושב שיש דבר כזה..ברמת ,

אם כבר ברמת מערכת ההפעלה עצמה או ברמת PLUG-IN כלשהו.

אצלי לדוגמא.. התוכנה של הכרטיס קול מאפשרת לי ליצור הדמייה של סראונד לכל אפליקציה/משחק וכו' במחשב.. אבל עדיין זאת רק הדמיה ..אין לזה שום ערך מוסף לטעמי..בכל הרמקולים תשמע בדיוק אותו דבר.. וזה נכון לגבי כל דבר שלא הוקלט בפורמט של 5 ו/או יותר..ערוצים

מה שWINAMP וכו' עושים שזה בדיוק מה שתארתי לגבי ההדמייה ואם אני לא טועה המונח המדוייק באנגלית זה "surround stereo" ... אני כן חושב שאם תנגן דרך הדפדפן נניח קובץ WMVHD או QUICKTIME שמכיל תוכן בפורמט של 5.1...אתה ועוד איך תשמע בכל הרמקולים.

גם לכרטיס-קול מובנה לוח הנ''ל יש בתוכנה שלו אופציה להדמיית סראונד...תתקין את הדרייבר העדכני ...יש בו למטה..

VIRTUAL SRROUND ...שזה זה אמור לתת לך את מה שאתה מחפש...(אני מקווה שאני צודק וזה כמו בכרטיס קול שלי ושזו לא הדמייה של סראונד ב2 רמקולים)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה קשור לעובדה שיש לך XP ... אבל אני עדיין חושב שיש לך את האופציה...

תחפש אותה בכל החוציים ...

מה גם אתה בטוח שאתה משתמש בגרסה האחרונה? (הגרסה האחרונה למיטב ידיעתי היא R2.20 )

שים לב שאתה לא חייב להוריד את הדרייבר שמכיל את הסימלול של GIGABYTE ...

והנה לינק על ראפידשאר(מהאתר של REALTEK ההורדה מקרטעת) לדרייבר ל- XP ...(תבדוק וירוסים - אני לא בדקתי/העלתי את זה ,רק בדקתי שהלינק עובד)

http://rapidshare.com/files/214700370/WDM_R220.zip

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...