האם שווה לקנות HD S-ATA ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה לקנות HD S-ATA ?

lipa

Recommended Posts

עקרונית HD נחשבים צוואר הבקבוק במחשבים חדשים,

ה-HD לא התקדמו יחסית מאז P3 לעומת השיפורים האחרים במחשב (לוחות אם , מעבדים , זכרונות וכרטיסי מסך )

השאלה האם אני ירגיש שיפור ממשי (לא דרך תוכניות בדיקה ביצועים ) אלה בשימוש יום יומי

אם HD של RAPTOR ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית HD נחשבים צוואר הבקבוק במחשבים חדשים,

ה-HD לא התקדמו יחסית מאז P3 לעומת השיפורים האחרים במחשב (לוחות אם , מעבדים , זכרונות וכרטיסי מסך )

השאלה האם אני ירגיש שיפור ממשי (לא דרך תוכניות בדיקה ביצועים ) אלה בשימוש יום יומי

אם HD של RAPTOR ?

אני בספק..........(החלק המודגש)

לפי מה שהתרשמתי עדיף להשקיע את הכסף ביותר או במעבד יותר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל חשוב שיהיה לך לפחות 512 מ"ב זיכרון

ההרחבה הזאת מ 256 ל 512 מאוד חשובה למחשב

עכשיו אני מניח שיש לך מעבד מהיר בגלל שגם הוא מאוד חשוב למערכת

עכשיו שיש לך 512 מ"ב ומעבד מהיר אז הדיסק הקשיח הוא הכי פחות חשוב וכל דיסק יתאים מהסיבה שהתפקיד שלו פחות חשוב ממה שמקובל לחשוב.

במידה ויש לך חיבור סיריאלי אז תקנה רק דיסקים סיריאלים, זה טוב לשידרוגים עתידיים וגם בגלל הקירור המשופר (הכבל הסיריאלי דקיק ואינו חוסם מעבר אויר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שבינתיים לא תבזבז את הכסף כי למעשה אין לך צורך מיידי באיזהשו חלק (לא ובטח שלא HD).

אני ממליץ לך לקנות עוד 512MB אבל בעוד מספר חודשים כשיהיה לך צורך יותר ממשי... כרגע כדאי לחסוך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך רק 40 GIGA , לא יספיק לך ! תקנה אחד רגיל של 120 GIGA ותחבר אותו להרדיסק השני אם כבלים מעוגלים ואתה מסודר .

מאיפה אתה יודע ש40GB לא מספיק לו?! הוא כתב את זה באיזשהו מקום שפספסתי???

אם 40 לא מספיקים לך (לי הם בהחלט מספיקים) אז תקנה. אני בטוח שאם היה חסר לו אז הוא היה קונה כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

לדעתי לא כדאי.

המחיר גבוה, המקום קטן (40G זה יחסית מעט) והביצועים עדיין לא ברורים. תן לטכנולוגיה להכנס לשוק ושתהיה תחרות בין היצרניות, אז המחירים ירדו וביצועים יעלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי על איזה דיסקים אתה מסתכל !!!!!

הדיסק של WD - אחד הדברים הלא כדאיים ביותר שראיתי בעולם אלא אם אתה עושה כסף מהמחשב שלך וכול רגע הוא קריטי .

הדיסקים של ןשל maxtor די כדאיים יחסית למשל דיסק 160GB SATA עולה כמו 180GB PATA

מכאן תעשה את החשבון שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא כדאי.

המחיר גבוה, המקום קטן (40G זה יחסית מעט) והביצועים עדיין לא ברורים. תן לטכנולוגיה להכנס לשוק ושתהיה תחרות בין היצרניות, אז המחירים ירדו וביצועים יעלו.

בידיוק, רק שהשיקולים כאן לא כ"כ ברורים. אין כל קשר לכך שה-Raptor מאפשר איחסון של עד 35GB ואין כל קשר לטמפרטורה (הכבלים) ולביצועים (הטכנולוגיה בפני עצמה). מחירו של כונן 80GB P-ATA עם 8MB של Buffer עומד על כ500ש"ח בעוד כשכונן S-ATA 40-80GB עם 2-8MB של Buffer עולה מעט-הרבה יותר ולא מציג שום תוספת בביצועים. התאוריה אינה מעניינת אותנו, אלא הביצועים שבתאכלס. אמנם הטכנולוגיה עשויה להתפתח בעתיד, אבל זה לא אומר שיש להשקיע בה כבר מעכשיו.

ולגבי שאלת פותח הת'רד.. לא, לא שווה לרכוש אשר פועל בטכנולוגית הS-ATA החדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...