מארז בנצ'מארק - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז בנצ'מארק

barzanger

Recommended Posts

ראיתי ברשת הרבה שבנו מארז לבאנצ'מארקינג זה מארז פתוח כזה מפרספקס

חשבתי לבנות אחד זה לא ממש סיפור זה די פשוט לבנות אחד ובנוסף יש לי את כל מה שדרוש ככה שעליות שלו לא יהיו גבוהות בכלל

אם יש למישו ורעיונות אני אשמח

אני מדבר על המארזים האלה שבנויים משתי קומות מדף עליון בשביל הלוח אם ולמטה ספק הארד דיסק ושאר הרכיבים

אשמח לדעות לגבי הרעיון

יתרון נוסף של מארז כזה (אם אפשר לקרוא לזה מארז ) זה שאם אתה צריך להרכיב חומרה זמנית אתה יכול במקום על השולחן זה טוב גם לאוברקלוק החלפה מהירה של קירורים רכיבים וכו'

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לעשות את זה כי אתה צריך את זה \ אתה רוצה אחד כזה, זה אפילו די קל הייתי אומר..

קומה עליונה - מגש פרספקס, שעליו ישב מגש לוח האם שתשחט ממארז אחר סביר להניח, מסביב למגש המתכת - תעלה חורים יפים במגש הפרספקס כדי שהכבלים יוכלו לעבור לחלק התחתון בצורה אסטטית ויפה. וכמובן - תוכל ליצור התקנים למאווררים שישבו סביב לוח האם.

בחלק התחתון - תוכל ליצור תושבות עבור הכוננים \ ספק גם מהמארז שתשחית, או לחילופין - ליצור זאת בעצמך.. זה כבר די קל.

כדי לחבר בין 2 המגשים - אני אתן מספר דוגמאות נפוצות לחיבור.

1. מוט הברגה +אומים לנעילה

2.זוויות

3.בנית שלד מאלומיניום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב החלטתי שאני כנראה יבנה מארז כזה חשבתי על תכנון מסויים מה אתם אומרים?

המארז יהיה כולו פרספקס ואני יחבר בניהם עם זוויות של 90 וברגים או ניטים נראה כבר

20616355.jpg

54325525.jpg

40417282.jpg

68571846.jpg

87268094.jpg

בנוסך יש מישו שרוצה מארז כזה? כי אני יכול להכין שניים ביחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כדאי שאת הHDD תשים בכלוב שתוכל לעשות HOTSWAP וגם יהיה מקום לעוד. או שפשוט תכין מקום לעוד HDD.

כשאתה מכין את זה תשתמש בפרספקס עבה שיהיה מספקי כבד למנוע רעשים ותזוזות. (שים גומי או איזולירבנד בציפוי של המאוררים, יעזור לשקט).

אל תשכח שאם הבניה לא תהיה הכי טובה המעלות לא יהיו הכי נמוכות, פרספקס לא מעביר חום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי מה זה ?

מקסימוס פורמולה חחחח :lol:

בר , המאמץ בבניית המארז משתלם

השאל היא , עד כמה אתה צריך אותו ?

ועד כמה המערכת שלך היא אקסטרים כדי להכיל אחד כזה

הרי שאני בטוח שלא ל נקודה ב3DMARK חשובה שלך .. (או שכל נקוקה חשובה? )

והוא אמנם ניראה פשוט , אך זה מצריך עבודה מדוייקת ומדוקדקת על מנת לקבל מארז ישר ויפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיו מידות והכל הבנייה תהיה בקורב אני יום שישי ילך לקנות את החלקים האחרונים ואני יתחיל לגבי הכלוב אתמול עשיתי נסיון על חתיכה הרוסה ובניתי כלוב ל 4 כוננים נשלף בקלות

כשתהיה התקדמות אני יעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...