הווינדוס ויסטה שינה את הפונט של המחשב שלי , איך אני משנה בחזרה? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הווינדוס ויסטה שינה את הפונט של המחשב שלי , איך אני משנה בחזרה?

teddy85

Recommended Posts

הווינדוס שלי שינה לי את הפונט במחשב ואני לא יודע איך להחזיר לפונט המקורי , אני גם לא יודע מה הפונט המקורי

אז אם מישהו יכול לבדוק אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון ומה שאתה רוצה זה לחזור לפונט ברירת מחדל של VISTA

אתחיל עם השם של הפונט, שהוא "Segoe UI" .

לגבי השינוי...זה שינויי שאתה יזמת ע''י שינוי THEME או שימוש באי אילו תוכנות שמשנות את המראה של הWINDOWS ?

או שזה שינוי שבא משום מקום...?

שכן יכול להיות שמדובר בקוד זדוני כלשהו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שזה שינוי שבא משום מקום...?

שכן יכול להיות שמדובר בקוד זדוני כלשהו ...

אני לא שיניתי שום דבר ..

ומשהו זדוני זה בדיוק החשש שלי למרות שיש לי אנטי-וירוס ויש את הפייר-וול של האוניברסיטה שאני מניח שלא מאפשר לאף תוכנה שום פורט פתוח

אני אנסה לבדוק .. בנתיים איך משנים פונט בחזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה... (זה שינוי ידני)

1. Right-click the mouse on a blank area of the screen and choose the Customize.

2. Click Color and appearance of windows.

3. Then click the Advanced button.

4. Pull down the list item and choose the element you want to change the font, icon, for example.

5. Then pull down the Font list and choose the font to use. Then define its size and horns (bold or italic).

6. Then repeat the operation for the other elements to customize. Finally, click on the OK button and then click Apply. The change is immediate and you dont have to restart your computer.

אם אתה עם המנגון של הAERO פעיל אז בין שלב 2 ו3 יש עוד שלב נקרא לו 2.5

והוא :

2.5. Then, click Open classic appearance properties for additional color options.

ואם אתה מחפש משהו אוטומטי יותר...כמו REGFIX

יש לך את זה: (אבל תקרא לפני כי זה לא בדיוק רק FIX ..וגם תעשה RESTORE POINT למחשב לפני)

http://chris.pirillo.com/fix-windows-vistas-fonts/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...