קניתי קסנון 8000K + מגבר! :) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי קסנון 8000K + מגבר! :)

Born2Kill

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol: :lol:

אם שמתי קסנון אני עבריין?! :kopfpatsch:

אז אתה בטח מאלה שנוסעים במאזדה 3 מסריחה ולא עוברים את ה-110 כי אתם/ה אזרח/ים למופת. :P

קיצר, יצאת אידיוט.

שב בפינה ותחשוב על מה שאמרת.

אם בנאדם מקפיד לציית לחוק הוא אדיוט?

וואו אני מקווה שאתה מייצג אחוז מאד מאד קטן מדור העתיד של המדינה הזאת כי אחרת מצבנו יותר רע ממה שנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתור נהג? לא - אין לי רישיון עדיין.

הסיעו אותי? כן.

ולמה לעזאזל זה קשור?

אז אני רוצה להגיד לך שיותר ממחצית האזרחים בישראל הם עבריינים.

הם עוברים את ה-110 משמע הם נחשבים ל"מסוכנים לציבור".

קיצר, בו ניגש לתכלס, יש קסנונים איכותיים שהם בדר"כ לא מסנוורים (כל עוד הם על אור נמוך).

ויש לא איכותיים, שהם ייקרינו לך אור כמו פרוג'קטור ענק וכל הערסים יישימו אותו על אור גבוה.

זה לא אומר אם חסר ריפלקטור, אז זה מסנוור אחושרמוטה... (אגב, אחי אמר שזה לא ממש מסנוור, האור אצלי מתפזר יותר).

אותו דבר במהירות, אתה יכול ליסוע על 150 (לעבור את המהירות החוקית) ולא לעשות תאונה כי אתה שולט במצב.

ואתה יכול ליסוע על 90 ולא לשלוט הכי טוב.... ולגמור בתאונה.

תפסיקו פשוט לדבוק ב-"חוקי/לא חוקי", לא תמיד הם נכונים לאותו סיטואציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור יא חתיכת דביל, אתה רק מוכיח את מה שכתבתי קודם.

כן, אני עובר את ה-110 קמ"ש.

מה הקשר? זה משנה במשהו את העובדה שאתה עבריין על זה שאתה מתקין קסנון לא תיקני?

אז מה אם כולם נוסעים במהירות גבוהה מהקבוע בחוק?

מה זה קשור??

אתה בעצם מודה שאתה עבריין, לא אכפת לך שאתה עבריין, זה לא מזיז לך את הביצה, אתה אומר בפה מלא שהסיבה היחידה שאתה עושה את זה היא פוזה, וכששואלים אותך אם זה לא מפריע לך שאתה מסכן חיים של אנשים אחרים - אתה עונה שיש דברים מסוכנים יותר.

וואלה, גם לירות ברחוב עם מאג בצורה אקראית זה מסוכן יותר מאשר לירות עם אקדח.

אז אולי אני אלך לירות קצת עם אקדח ברחוב? זאת אחלה פוזה! :xyxthumbs:

אתה דביל של ממש.

אתה עבריין מהסוג הקשה ביותר - זה שמסכן חיי אדם. אתה רוצח פוטנציאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol:

אם שמתי קסנון אני עבריין?! :kopfpatsch:

אז אתה בטח מאלה שנוסעים במאזדה 3 מסריחה ולא עוברים את ה-110 כי אתם/ה אזרח/ים למופת. :P

קיצר, יצאת אידיוט.

שב בפינה ותחשוב על מה שאמרת.

אני לא עובר בחיים את ה 110 (רק בכביש 6, ששם מותר 110+ה 10 אחוז האלו, אז תכל'ס המהירות המותרת היא 120, שם אני נוסע 110-115)

ואני לא נוהג במאזדה 3, אלא בפונטו גראנדה הכחולה החביבה שלנו.

"אזרח למופת"? לא, לא ממש. אני פשוט לא דביל שרוצה לאבד את החיים שלו על הכביש או שאחרים יאבדו את החיים שלהם בגללי, ואז כתוצאה מכך החיים שלי יהרסו לחלוטין.

יש חוק על הכביש, החוק נועד לשמור על אנשים, ולא קיימת שום דרך בעולם שבה לשבור את חוקי התנועה זה "להיות חכם", בלי שום קשר ל "צודק".

כן, אם שמת פנסי זנון עם תאורה שעוברת את הרמה המותרת ובלי רפלקטור, אתה עבריין.

ולא רק שאתה עבריין, אתה גם פוזאיסט דביל שמסכן אחרים. אני ממליץ לנסות לבדוק אם הקטנוע שלך מסוגל לעוף, סע ב 80 קמ"ש מהגג של הבניין המשולש בעזריאלי ב 7 בערב באחד מימי הקיץ, תבדוק אם רוח הפרצים העולה מסוגלת להרים אותך.

בא לך למות? תעשה את זה לבד.

אל תסכן אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנסוע 120 בכביש 6 זה לא נקרא לסכן את הציבור.

סינוור נהגים (ולא חייב קסנון בשביל זה), השחרת בקליות וכו' זה כן נחשב לסכן את הציבור.

WTF?! :s07::kopfpatsch:

אם כבר, השחרת בקליות זה יותר - "אני מסכן את עצמי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה העניין - מי שעובר 110 לצורך הפוזה בלבד - הוא עבריין בדיוק כמו מי ששם את הקסנון אם לא הרבה יותר.

מי שעובר את ה110 למטרה הגיונית ולא לשם פוזה וסתכלו עלי אני מגניב אז הוא הרבה פחות עבריין. כמובן שאי אפשר לעשות משפט לכל אחד ולכן יש חוק שמגדיר זאת.

וככה הקסנון - מי ששם קסנון למטרת הפוזה וסתכלו עלי איזה מגניב אני אז הוא אותו עבריין בעיתי. מי שיש לו אופנוע טורינג והוא נוסע בכבישים נידחים במדבר קלאחארי או כבישים בין עירוניים עם תאורה אפסית אז הוא הרבה פחות עבריין. (וזה שזה נותן למישהו תופעת לוואי שנקראת "אני רואה יותר טוב" בכבישים עירוניים מוארים אז זה לא תירוץ. זה כמו להגיד "העלמתי מיסים כי זה דופק את מס הכנסה שדופק את אזרחי ....").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה העניין - מי שעובר 110 לצורך הפוזה בלבד - הוא עבריין בדיוק כמו מי ששם את הקסנון אם לא הרבה יותר.

מי שעובר את ה110 למטרה הגיונית ולא לשם פוזה וסתכלו עלי אני מגניב אז הוא הרבה פחות עבריין. כמובן שאי אפשר לעשות משפט לכל אחד ולכן יש חוק שמגדיר זאת.

וככה הקסנון - מי ששם קסנון למטרת הפוזה וסתכלו עלי איזה מגניב אני אז הוא אותו עבריין בעיתי. מי שיש לו אופנוע טורינג והוא נוסע בכבישים נידחים במדבר קלאחארי או כבישים בין עירוניים עם תאורה אפסית אז הוא הרבה פחות עבריין. (וזה שזה נותן למישהו תופעת לוואי שנקראת "אני רואה יותר טוב" בכבישים עירוניים מוארים אז זה לא תירוץ. זה כמו להגיד "העלמתי מיסים כי זה דופק את מס הכנסה שדופק את אזרחי ....").

אני יכול להיות אופטימי שלפחות יש לי רפלקטור בפנסים, בכל מקרה.... קסנון איכותי מבית טוב לא ייסנוור וראיתי מלא קסנונים למיניהם, שלי לא מסנוור ברמה שלהם (הערסים למיניהם).

"ימים יגידו...".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר איכות?! גם קסנון מיוצר ביד מיהלומים יסנוור כי זה פשוט המון אור. זה משהו אבסולטי, שלא קשור לארץ היצור או לאיכות המוצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, יכול להיות שהמקרה שלך לא מאוד גרוע (למרות שגם הרבה אורות רגילים מסנוורים אבל זה עדיף מבחינת בטיחות כלל המשתמשים בכביש מאשר מצב ללא תאורה בכלל). אבל אי אפשר להצדיק את זה או לעודד את זה או להיתעלם מזה זה בדיוק כל הקטע בחוק - אתה לא יכול לבוא לשוטר אחרי שתפס אותך ב160 ולהגיד לו דברים שהם נכונים כמו אני נהג טוב, הכביש היה ריק לגמריי ורחב מאוד, ומיהרתי לבית חולים. אחרת אנשים "רעים" אחרים (שלא כמוך) ינצלו זאתכתקדים בשביל לבצע עבירות שמסכנות את שאר הציבור.

זה בדיוק כמו שאתה לא יכול להגיד "רצחתי רוצח" אז זה בסדר... זה כל הקטע של לחיות בחברה - לחשוב גם על אחרים בזמן שאתה חושב על עצמך. זה בהחלט ערך שצריך לחזק אצל תושבי מדינת , ונראה שהבעייה מתחילה בגיל צעיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?! :s07::kopfpatsch:

אם כבר, השחרת בקליות זה יותר - "אני מסכן את עצמי".

תוציא את המושג "עצמי" מהלקסיקון שלך.

כשאתה מסכן את עצמך, סביר להניח שברוב המקרים גם תסכן מישהו אחר.

אף פעם לא הבנתי אנשים מהסוג שלך (אלה שאוהבים פוזה)

מה זה נותן לך בתאכלס?

בחורה שתיסע לידך תגיד לעצמה:

"ואוו, מי זה הגבר גבר הזה שנוסע על טוסטוס עם פנסים כאלה מדליקים?!?11 אני חייבת לעצור לידו ולתת לו את המפתח לדירה שלי!"

?

צא מהסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר איכות?! גם קסנון מיוצר ביד מיהלומים יסנוור כי זה פשוט המון אור. זה משהו אבסולטי, שלא קשור לארץ היצור או לאיכות המוצר

אז תן לי לערער לך את דעתך:

היה לחבר שלי (זה שקניתי ממנו) גם קסנון מסין וגם קסנון מגרמניה, הקסנון הסיני ייתבלט כאל קסנון חזק מאוד, לא איכותי מהחומרים שהוא מורכב וגרם נזק במקצת.

לעומת זאת, הגרמני, התנהג בשונה, הוא התייצב למתח נמוך יותר ולא "הספים" באור ומה שהיה אפשר לראות אצלו זה "אור נקי" ולא אור חזק ממוקד.[br]פורסם בתאריך: 25.03.2009 בשעה 17:38:12

רוצים לראות קיט שלא מסנוור? למרות שאין לו רפלקטור.... הנה:

http://fullgaz.co.il/forums/showthread.php?t=23466&page=4&highlight=MS3

קראו את התגובה של ליאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני אנסה לפנות אליך בהגיון)

תבין, זה שהקסנון שלך איכותי יותר, לא אומר שהוא לא צריך רפלקטור.

אז הקסנון שלך הוא הרע במיעוטו, הוא עדיין מסכן אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייצא לך לעבור את ה-110 פעם אחת כשאתה מדבר על עבריין/לא עבריין?

ולך יצא ? חתכית אפס נוטף פוזה שכמותך. אתה מדבר כאילו אתה רוכב על הR6 שאת הסמל שלו יש לך בצד ולא על XCITY 250 חבוט ומסריח. עדיף שתשב בשקט ותסתום את הפה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...