קניתי קסנון 8000K + מגבר! :) - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי קסנון 8000K + מגבר! :)

Born2Kill

Recommended Posts

לזה התכוונתי, זו בחירה של החברה.

כל עובד בחברה שלוקחת את הרכבים לליסינג מן הסתם לא יקבל לבחירתו, אבל הבחירה הכללית לסוג הרכבים שהחברה לוקחת פתוחה לכל.

לא מעט חברות גם לוקחות 2 סוגי רכבים (לעובדים זוטרים ולבכירים יותר, לדוגמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מקווה שתתהפך' date=' אין משהו יותר מעצבן ומסוכן מערס עם פנסים שיכולים לשמש בתור הפרוג'קטור של The Batman sign בא מולך או נדבק לך מאחורה בלילה חשוך...

[/quote']

+1

°FullˆGaz° ,

אני מאחל לך שתתבגר , תעיף את הדמוי קסנון ותעיף את הקורקינט הזה לקיבינימט. פוזאיסט :puke:

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו לא נגזים, יש ב.מ.וו ויש יונדאי, אין ספק של מי הגימור הכי טוב....

לגבי הפקקים,

עם זה אני חייב להסכים איתך , חוץ מהליסינג, יש לנו את מע"צ שהעבודות שלהם על הפנים (שלא נדבר על השילוט) תמיד איפשהו בכביש תמצא בור או אספלט חלק

תסתכל מה זה אספלט באירופה, משובח מאוד.

התשתיות עצמן הם בנויים לטווח הזה (ואני אומר זאת בהגזמה), הן לא בנויות לטווח הארוך... כל שנה מתווספות עוד כמה אלפי מכוניות וזה רק מספים את המדינה.

יש הרבה דברים מסוכנים בכביש: משאיות, מכוניות (כל דבר שיש לו נפח וחוזק), נהגים שיכורים וכו'....

קסנון זה נחשב לאחד הדברים הכי פחות מסוכנים.... ושוב, קניתי אותו בשביל הראות/הנראות והפוזה.

ואני מרוצה ממנו גג וזה לא מהזבל האלה שמתקינים בסיווקיות שחורות שמסנוורים ממש.

והמון נהגים שנוהגים על שני גלגלים ועוקפים באמצע הרמזור או מהפס בצד ימין שפשוט בא לך לפתוח להם דלת כי חבורת חוצפנים שלא איכפת להם מהחיים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשים קסנון זה חכם? זה אפילו לא צודק :-X

לא התכוונתי בקטע הזה. :screwy::smile1:

התכוונתי שאתם צריכים ללמוד איך לשרוד בכביש, נהגים עם קסנון יהיו תמיד, תרצו או לא.

אתם צריכים לדעת איך להתמודד עם דברים כאלה ועוד נושאים אחרים.... (אני מדבר באופן כללי).

אתם יכולים להתעצבן ולקלל עד אינסוף אבל תכלס, אם היה ביכולתכם למנוע תאונה אבל בכל זאת "נדחפתם" אל תאשימו את הצד השני במצב שלכם.

אתם תצאו צודקים אבל חכמים ממש לא.

או במילים אחרות: "הרווחתם כסף, הפסדתם חיים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהגים עם קסנון יהיו, השאלה האם לקסנון יש פילטר?

פילטר או לא, זה המצב כרגע בכבישים..... ולא תוכל לעצור את זה.

תלמד את ההתנהגות של הנהגים, צפה לסכנות בדרך, אם אתה חושש לעשות פעולה מסויימת תדע לוותר...

ותכלס, אין לכם מה כל כך להתעצבן, נהגים ששמים קסנון הם נחשבים מיעוט (ממש מיעוט).

לי יוצא להסתנוור פעם בכמה חודשים, זה ממש לא קריטי והלוואי וזאת הייתה הבעיה שלי בכבישים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש טיפש אתה יודע?

אתה בעצם מודה שאתה עבריין, לא אכפת לך שאתה עבריין, זה לא מזיז לך את הביצה, אתה אומר בפה מלא שהסיבה היחידה שאתה עושה את זה היא פוזה, וכששואלים אותך אם זה לא מפריע לך שאתה מסכן חיים של אנשים אחרים - אתה עונה שיש דברים מסוכנים יותר.

וואלה, גם לירות ברחוב עם מאג בצורה אקראית זה מסוכן יותר מאשר לירות עם אקדח.

אז אולי אני אלך לירות קצת עם אקדח ברחוב? זאת אחלה פוזה! :xyxthumbs:

אתה דביל של ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש טיפש אתה יודע?

אתה בעצם מודה שאתה עבריין, לא אכפת לך שאתה עבריין, זה לא מזיז לך את הביצה, אתה אומר בפה מלא שהסיבה היחידה שאתה עושה את זה היא פוזה, וכששואלים אותך אם זה לא מפריע לך שאתה מסכן חיים של אנשים אחרים - אתה עונה שיש דברים מסוכנים יותר.

וואלה, גם לירות ברחוב עם מאג בצורה אקראית זה מסוכן יותר מאשר לירות עם אקדח.

אז אולי אני אלך לירות קצת עם אקדח ברחוב? זאת אחלה פוזה! :xyxthumbs:

אתה דביל של ממש.

:lol: :lol: :lol: :lol:

אם שמתי קסנון אני עבריין?! :kopfpatsch:

אז אתה בטח מאלה שנוסעים במאזדה 3 מסריחה ולא עוברים את ה-110 כי אתם/ה אזרח/ים למופת. :P

קיצר, יצאת אידיוט.

שב בפינה ותחשוב על מה שאמרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור נהג? לא - אין לי רישיון עדיין.

הסיעו אותי? כן.

ולמה לעזאזל זה קשור?

אתה מסכים שנסיעה ללא פילטר מסכנת אנשים ואתה טוען שזה לא פשע למרות שזה מסכן חיי אדם? o_0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...