קניתי קסנון 8000K + מגבר! :) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי קסנון 8000K + מגבר! :)

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תן למישהו אחר את הכלי וסע באוטו.... נראה אם לא תסתנוור...

יותר מדאיג אותי המכוניות שנוסעות בכביש מאשר כל הקסנונים למיניהם. ::)

פעם ב... קורה לי שאני מסתנוור וגם זה יותר קריטי במכוניות מאשר באופנועים, כי באופנועים בדר"כ יש פנס אחד ויש רק אלומת אור אחת לעומת מכונית שזה שניים (זאת אומרת שבמכונית יש יותר "שטח מת").

בקטנועים עם 2 פנסים בדר"כ רק אחד דולק.

ואם זה "לא חוקי" זה לא אומר שבאמת זה לא טוב, גם משטרת "קבעה" שאסור לעבור את ה-110 כי זה מסוכן... צר לי לבשר אבל זה בולשיט אחד גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

°FullGaz° ,

אני מאחל לך שתתבגר , תעיף את הדמוי קסנון ותעיף את הקורקינט הזה לקיבינימט. פוזאיסט :puke:

אתם מדברים כאילו אתם סגורים בתוך מאזדה 3 ליסינג מסריחה שחצי מהמדינה מפוקקת מהדבר הזה.

(ליסינג = מסריח).

אתם צעירים, צאו להינות (תפסיקו להסתגר בחדר), תשתמשו בשכל אבל אתם לא צריכים להגזים כל כך.... מיותר לחלוטין (הקסנון שאני שמתי הוא איכותי והוא לא מסנוור כמו הזבל הזה שבא מסין - שלי מיוצר בגרמניה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... יש לי מאזדה 3 בליסינג. ואני מבסוט מהתחת.

למה מבסוט? כי אם אני מחליט לקפוץ לבקר חברים בב"ש-ערד סבבה, זורם.

מחליט סתם לעשות נהיגה ברמה, זורם.

ראש טוב, בלי דאגות בלי כלום.

פשוט... כשאתה מתבdר קצת וחווה דברים קצת... אחרים, אתה מגיע למסקנה שהחיים שלך שבירים גם ככה, לא שווה לסכן אותם סתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... יש לי מאזדה 3 בליסינג. ואני מבסוט מהתחת.

למה מבסוט? כי אם אני מחליט לקפוץ לבקר חברים בב"ש-ערד סבבה, זורם.

מחליט סתם לעשות נהיגה ברמה, זורם.

ראש טוב, בלי דאגות בלי כלום.

פשוט... כשאתה מתבdר קצת וחווה דברים קצת... אחרים, אתה מגיע למסקנה שהחיים שלך שבירים גם ככה, לא שווה לסכן אותם סתם...

שכחת לדבר מה קורה עם מאזדה 3 באמצע תל אביב או על כבישי איילון אחרי הצהריים. :P

המדינה הזאת גם ככה קטנה וכל חברות הליסינג מספימות את הכבישים עם כל המאזדה 3 האלה ומה שקורה הוא שנוצר פקק אדיר שכל אחד מנסה לעשות קיצורי דרך (שעה קשה) ובסוף מתנגשים באיזה מכונית אחרת או דו גלגלי (לצערי).

הקסנון שלך נאצי ועוד בלי פילטר?

רחמא ליצלן

מרצדס זה לא נאצי?

פורשה זה לא נאצי?

ב.מ.וו זה לא נאצי?

לא רק מסין יש לנו דברים, אלא גם משהו איכותי, נאצי או לא, אני מעדיף פי מיליון משהו גרמני מאשר סיני.

קיצר, עזוב אותך שטויות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרצדס זה לא נאצי?

פורשה זה לא נאצי?

ב.מ.וו זה לא נאצי?

לא רק מסין יש לנו דברים, אלא גם משהו איכותי, נאצי או לא, אני מעדיף פי מיליון משהו גרמני מאשר סיני.

קיצר, עזוב אותך שטויות....

מה אתה עף.. בדיחה אתה יודע..

בכל מקרה זה טיפשי לסוע בזמן שאתה מסכן אחרים, רק כי זה יפה יותר, אלו שאתה מסנוור לא חושבים "וואו איזה פשע רשע הוא, סתכלו על האופנוע שלו"

הם חושבים "מה האדיוט הזה מסנוור אותי עוד שניה אני נכנס בו ומעיף אותו לעזאזל, ואז עוד יבואו בטעות אלי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר בארמגדון

components American, components Russian... everything is maid in Taiwan!

ככה שזה באמת לא משנה תוצרת מי הפנס...

יש לך פקקים בגלל תשתיות מהתחת, לא בגלל חברות ליסינג.

בו לא נגזים, יש ב.מ.וו ויש יונדאי, אין ספק של מי הגימור הכי טוב....

לגבי הפקקים,

עם זה אני חייב להסכים איתך , חוץ מהליסינג, יש לנו את מע"צ שהעבודות שלהם על הפנים (שלא נדבר על השילוט) תמיד איפשהו בכביש תמצא בור או אספלט חלק

תסתכל מה זה אספלט באירופה, משובח מאוד.

התשתיות עצמן הם בנויים לטווח הזה (ואני אומר זאת בהגזמה), הן לא בנויות לטווח הארוך... כל שנה מתווספות עוד כמה אלפי מכוניות וזה רק מספים את המדינה.

מה אתה עף.. בדיחה אתה יודע..

בכל מקרה זה טיפשי לסוע בזמן שאתה מסכן אחרים, רק כי זה יפה יותר, אלו שאתה מסנוור לא חושבים "וואו איזה פשע רשע הוא, סתכלו על האופנוע שלו"

הם חושבים "מה האדיוט הזה מסנוור אותי עוד שניה אני נכנס בו ומעיף אותו לעזאזל, ואז עוד יבואו בטעות אלי"

יש הרבה דברים מסוכנים בכביש: משאיות, מכוניות (כל דבר שיש לו נפח וחוזק), נהגים שיכורים וכו'....

קסנון זה נחשב לאחד הדברים הכי פחות מסוכנים.... ושוב, קניתי אותו בשביל הראות/הנראות והפוזה.

ואני מרוצה ממנו גג וזה לא מהזבל האלה שמתקינים בסיווקיות שחורות שמסנוורים ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא נראה אם אני מבין אותך.

אתה אומר: "יש כ"כ הרבה דברים מסוכנים בכביש, אז בוא נחמיר את המצב ונוסיף עוד משהו מסוכן"

אתה טיפש אתה יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותו, סתם ילד קטן שעוד לא התבגר ויום אחד(כנראה, לא מאחל) ימצא את עצמו מרוח על הכביש בגלל נהג שהסתנוור בגללו.

העולם שלנו מתדרדר מרגע לרגע והאנשים נהיים מטורפים ואנוכיים יותר ויותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו נדבר על המציאות, כמה אחוז מכל אוכלוסיית האופנוענים לובשים את זה (אפילו מדריכי קורסי רכיבה לא לובשים את זה)?

זו לא הנקודה. אתה העלית את הטיעון שהפנס זנון שלך הוא בשביל "שישימו אליך לב".

הפנס הזה מסכן אחרים ולא יותר, להפך, הוא עלול לסנוור מי שאתה רוצה ש "ישים אליך לב".

אם אתה רוצה להיראות על הכביש, האפוד הוא דרך סופר יעילה, לא משנה עד כמה דבילי זה נראה- זה פועל.

אני לא אומר לך לשים אחד, אני נותן את זה כדוגמה.

יש לך LEDים על הקטנוע? סבבה, מצוין, בחושך רואים את זה למרחקים וזה לא מסנוור אף אחד. למה פנס פוזה לא חוקי ומסוכן?

נ.ב- להרבה ז'קטי אופנוענים יש פסים שעשויים מבד מחזיר אור. שאתה באור יום זה נראה כמו חלק מהעיצוב של הבגד, ויכול להיות בכל צבע. בחושך שמאירים עליך, הפסים מתפקדים מצוין כמחזיר אור. זו האופציה המושלמת להיראות בלי לסכן אף אחד, ולשמור על הפוזה שכל כך חשובה לך.

עוד משהו, מה לעזאזל יש לך נגד מאזדה 3? זה לא ש "חברות הליסינג מספימות", הבחירה היא של מי שלוקח ליסינג אצל החברות. תאשים את השוק הישראלי- זה האוטו שהוא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...