קניתי קסנון 8000K + מגבר! :) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי קסנון 8000K + מגבר! :)

Born2Kill

Recommended Posts

אני דיברתי על כשאתה מגיע מול הרכב ולא מאחור, סינוור מאחור הוא עניין נורא פשוט של חצי שניה (עד שהנהג מקפיץ את הצ'ופצ'יק של המראה)

למה פוזה על טוסטוס קיבינימאט!?

רוצה פוזה? קנה אופנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי, לשם מה הקסנון הזה? פוזות נטו במחיר של סיכון אחרים? ::)

פחות או יותר, כן.

Igrosh, אתה צודק ב100%!

אני זוכר שנסענו מאילת בערב... אם זה היה תחת סמכותי הייתי מאשים כל אחד בניסיון לרצח, לא פחות ולא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיברתי על כשאתה מגיע מול הרכב ולא מאחור, סינוור מאחור הוא עניין נורא פשוט של חצי שניה (עד שהנהג מקפיץ את הצ'ופצ'יק של המראה)

למה פוזה על טוסטוס קיבינימאט!?

רוצה פוזה? קנה אופנוע.

טימקס זה לא פוזה?

GP800 זה לא פוזה?

הקטנוע שלי עושה פוזה לא פחות מאקס מקס 250...

ובמיוחד בלילה באה שיא הפוזה.

פחות או יותר, כן.

Igrosh, אתה צודק ב100%!

אני זוכר שנסענו מאילת בערב... אם זה היה תחת סמכותי הייתי מאשים כל אחד בניסיון לרצח, לא פחות ולא יותר.

:lol: :lol: :lol: :lol:

איזה קרוע אתה.

אם החתימה שלי הייתה פנוייה בלי לחשוב פעמיים הייתי שם את זה. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי בוא ננסח לך את זה ככה, פוזות עם קטנוע מבחינתי שקול לפוזות עם המאזדה של אמא עם השטות של הנהג חדש מדלדל בחלון...

כל אחד והטעם שלו, אבל הרוב קובע שדווקא שזה לא משנה קטנוע אופנוע, זה תלויי מה הכלי משדר בתכלס.

תיקח כלי איכותי מבית טוב, תשפץ אותו יפה, שים לו אקרופוביץ', קסנון וכו'... הכלי ייראה אחרת (וזה לא משנה קטנוע/אופנוע).

במפגש שהיה בנתניה היה 500 (אגב, זה שייך למישהו שאני מכיר אישית) בצבע אדום דוקאטי ומלא הסתכלו עליו, מרוב שהוא יפה ומקרין איטלקיות.

הוא לא חייב להיות פיציאר 125. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שתתהפך, אין משהו יותר מעצבן ומסוכן מערס עם פנסים שיכולים לשמש בתור הפרוג'קטור של The Batman sign בא מולך או נדבק לך מאחורה בלילה חשוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא ראיתי אדם אחד עם אורות זנון שהוא לא עארס.

ברגע שאני אראה אחד, אני אדווח לכם.

בוא איתי לסיור ברמת אביב , כל אוטו שני שם הוא עם קסנון (ואני משער שאתה מבין שהאוכלוסיה שם הם לא "ערסים").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...