ויסטה לא מפסיקה להיתקע! +בעיה נוספת בעמוד ה&#1 - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ויסטה לא מפסיקה להיתקע! +בעיה נוספת בעמוד ה&#1

Guy950

Recommended Posts

תראה לויסטה יש הרבה כלים שיכולים לעזור לך לאבחן תקלות יש כלי נחמד שניקרא RELIALABILTY AND PREFORMANCE MONITOR

תיכנס לך ותחטת שם אולי תימצא שם תשובה למה שתוקע לך את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי יש לי עידכון!

שיניתי את חיבור המחשב לחשמל ואת החוט, לא שינה הרבה, המחשב עדיין נתקע.

ושמתי לב שיש 2 פעמים עיקריות שהמחשב נתקע עכשיו:

א. כשאני מדליק את המחשב בבוקר (לפעמים אני מכבה אותו כי התאורה של המארז משגעת אותי) אז המחשב נתקע ישר על ההתחלה, המחשב אפילו לא הספיק לעבוד ואז אני חייב לעשות ריסט ואז זה מסתדר. ההבדל בין הפעולה לפני הריסט לאחרי הריסט זה שהאנטי וירוס בהתחלה ניסה לעשות סריקה ואז נתקע. אחרי הריסט הוא לא מנסה שוב.

ב. אינטרנט. לפעמים כשאני משתמש בכל הקשור לאינטרנט המחשב נתקע. אז הלכתי לאתר שבודק כמה המהירות ההורדה שלי והעלאה שלי. אני מצליח להוריד 5 מגה אבל מעלה חצי מגה, ובדיוק שהאתר עשה את המבחן של העלאה המחשב השתגע ונתקע. יכול להיות שזה קשור לזה? יש לי כרטיס רשת אל חוטי מובנה וראוטר של לינקסיס ועד כה לא שמעתי על תלונות של השניים האלה.

יודעים עדיין ממה זה יכול לבוא התקיעות? =\

מעצבן שהמחשב עלה לי 6K, ורק אצלי הוא נתקע. המחשב הוחזר שוב לטכנאי ושוב עשה בדיקות מאמץ והפעם הייתי נוכח במעבדה והמחשב לא נתקע אפילו לא פעם אחת. והוא היה מחובר באלחוטי אצלו.

הכרטיס רשת הוא:

http://www.p-see.co.il/product.asp?productid=1084

האנטי וירוס שלי הוא:

ESET Smart Security

הראוטר שלי הוא:

http://www.p-see.co.il/product.asp?productid=1081

(הראוטר מלפני 2-2.5 שנים)

בנוסף לכך אני חייב עזרה במשהו נוסף.

יש לי אקס בוקס 360, לפני שהמחשב הקודם שלי התקלקל הייתי מחבר אליו את האקס בוקס (היה לי מחשב פנטיום 4+כרטיס רשת PCI מכיוון שלא הייתה יציאת רשת מהלוח אם שלי+ווינדוס XP32 bit PRO מקורי) והייתי מצליח לחבר את האקס בוקס לאינטרנט בעזרת כך שהייתי הולך לרשת, הולך לכרטיס רשת האלחוטי ובמאפיינים הייתי מגדיר שהוא יכול לשתף אחרים באינטרנט. אוקי.

אז ככה, במחשב החדש יש לי יציאת רשת מובנית על הלוח אם ככה שלא מצאתי צורך לחבר את הכרטיס רשת PCI. חיברתי את האקס בוקס ליציאה הזאת, סבבה. המחשב זיהה שהתחברו דרך היציאה הזאת אבל הוא מגביל את המכשיר! הוא לא מספק לו ולא מספק לאקס בוקס שיתוף של הסרטים. מה שגם עשיתי במחשב הקודם כדי לשתף את התמונות\סרטים היה ללכת למדיה פלייר, ספריה-->שיתוף--->בוחר באקס בוקס. והפעם המדיה פלייר גם לא מזהה שיש מחובר למחשב! אתם יודעים מה אני צריך לעשות בהגדרות רשת כדי שהמחשב ישתף את האקס בוקס?

וגם, יש לי קטע מוזר פה. יש לי דיגיטלית של , כשחיברתי אותה לראשונה למחשב היא התחברה מושלם, ישר הויסטה התקינה את ההתקנים של המצלמה והנה אני מסתכל בתיקיה של המצלמה. אז ניתקתי את המצלמה דרך שורת המשימות כמובן כי אני יודע שאסור אבל מאז שניתקתי את המצלמה היא פשוט לא מתחברת למחשב!! הויסטה מזהה שמחובר התקן, אומרת שההתקנים הותקנו בהצלחה אבל לא פותחת כלום. כשאני הולך למחשב שלי לראות אם יש משהו חדש (בדרך כלל המצלמה נוצרת כG) אבל התיקיה נתקעת כאשר אני פותח אותה. יודעים מה לעשות? =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...