לגשת לבגרות בדרך חיצונית (לא דרך בית ספר) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגשת לבגרות בדרך חיצונית (לא דרך בית ספר)

Shoko

Recommended Posts

אז ככה . חשבתי לגשת שוב להיסטוריה א' מכיוון שהציון שלי נמוך יחסית (73 סופי) ואם אני ניגש דרך בית ספר אני ניגש עם אותו מגן (75) האם יש דרך לגשת בצורה חיצונית ? איך ? כמה זה עולה ?אני פשוט רוצה להרשם איפה שהוא לגשת וללכת אני אלמד מהיום עד הבגרות (היסטוריה א' זה ב- 15.6) אני זוכר את החומר רק צריך לחרוש קצת על מיקודיות מה ששנה שעברה אפילו למתכונות לא למדתי ולבגרות למדתי באותו יום כמו מפגר :\.

אז יש איזו דרך ?

ואם כן אפשר לעשות ככה גם במתמטיקה ? כי היה לי ממש קל שעשיתי שוב את 05 בחורף אבל ניגשתי עם המגן של שנה שעברה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניגש לבגרות שלא דרך בית הספר, ואמרו לי שצריכים לפתוח לי "תיק" לבגרות אקסטרנית.

אין לי כל כך מושג מזה אומר אבל בפועל צריך תעודת זהות/דרכון ו147 שקלים.

אני מניח שאין עוד דרכים לגשת לבגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק הרצתי חיפוש בגוגל לא מתאתי משהו שקשור אבל ראיתי שורה שרשום בה שאם פותחים תיק אקסטרני אז אי אפשר לגשת יותר לבגרויות דרך בית ספר בכלל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תברר שוב. אני לא בטוח שאני צודק אבל שמעתי על אנשים שניגשו למתמטיקה חיצוני כדי להפטר מזה עוד ביא' כי הייתה להם מורה קצת פסיכית (מהבצפר שלי).

תשאל גם בבית הספר עצמו או תתקשר ליואל-גבע, שם בטוח יתנו לך תשובות.

www.geva.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לעשות אתז ה. אתה צריך לסיים ללמוד בבית ספר (אני יוצא מתוך נקודת הנחה שעוד לא סיימת י"ב) ואז תוכל להבחן ללא ציון הגשה ובלי צורך לפתוח תיק אקסטרני. אם אתה מעוניין לפני סוף 12 שנות הלימוד שלך, תאלץ לפתוח תיק אקסטרני, לנשור מהבצפר ואו ללמוד בבצפר אקסטרני או לא ללמוד בכלל ולגשת באופן עצמאי לבגרויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...