אמא כנראה לא כשירה ליהיות אמא, מה אני עושה? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמא כנראה לא כשירה ליהיות אמא, מה אני עושה?

dude2

Recommended Posts

בנאדם נו מה אתה ילד כאפות? אמא שלך עשתה אותך הביץ' שלה ואתה עובר על זה בשתיקה?

תקשיב טוב מה תעשה:

פעם הבאה שהיא אומרת לך לשטוף את הכלים שלה, אתה לוקח את הכלים ושם לה אותם במיטה. בלי לדבר בכלל. לא מתווכח איתה, לא מדבר אליה, שם לה במיטה. עכשיו יש שתי אופציות:

1) מההלם שהיא חוטפת מהמעשה המוח שלה חוזר למקומו והיא מתחילה להתנהג אליך כמו אמא נורמאלית.

2) היא רק משתגעת יותר וצורחת. אל תתרגש מזה. מה היא כבר יכולה לעשות לך? אני מניח שבתור בן 17 כבר עברת את הגיל שיש סיכוי שתפחד ממגע פיזי של ההורים. אז יאללה, זרום איתה לצעקות הדדיות, או שתתן לה לצעוק ותתעלם. מה היא יכולה לעשות חוץ מלצעוק עליך?

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לנתק קשר זה רק בגלל שלפי התיאור שלו הם חבורת זבלים

אבל כן להתבגר נקרא לא להתסמך על ההורים שלך למחייה וצרכים בסיסיים ולהתחיל לחיות כמו אדם בוגר

זה ברור,

אלה שני דברים שונים לחלוטין:

1. לנתק קשר ולא להכיר בהם.

2. לחיות כמו אדם בודר ולא להסתמך עליהם.

1 קשה מאוד לביצוע, למרות שבמצב שלו זה אפשרי.

2 הכרחי לכל אדם שרוצה להתבגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לאהוב את אמא שלך ללא תנאים (כמובן שגם לא צריך הרבה בשביל כן לאהוב אותה) ומה שאמא שלך עושה כבר היה מוחק מרשימת האנשים שיש לי טיפת כבוד אליהם מזמן...

אמרת שאתה עובד ואני מניח שאתה מרוויח בסדר, תחסוך ותשמור בצד,תעשה ואז תנתק כל קשר עם האנשים האלה

כנראה לא הבנתי נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DUDE2, תזכור ש-

א. זה לא אשמתך

ב. זה נורמלי לכעוס על אמא שלך ולא לאהוב אותה ואפילו לרצות להרביץ לה במצבים כאלה. כמובן שעדיף לך לא להגיע למצבי עימות איתה

ג. זה ישתפר בעתיד ותמצא דרך להתמודד עם זה כשתגדל. הגיוני שטיפול בעוד מספר שנים כשלא תהיה בבית יהיה הרבה יותר אפקטיבי

ד. הבריאות הנפשית שלך שווה יותר מכסף / תארים, ואפילו מבחינה כלכלית עדיף לנסות טיפול (פוטנציאל השתכרות עתידי >> כסף נוכחי)

ולסיום - זה בעיקר ישתפר כשתמצא בחורה שתאהב אותה והיא תאהב אותך.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...