אמא כנראה לא כשירה ליהיות אמא, מה אני עושה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמא כנראה לא כשירה ליהיות אמא, מה אני עושה?

dude2

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Art Tatum - השאלה על איזה פטור הם יצאו

דודי - אתה משלם לפסיכו מהכסף שלך? (כסף שלך או של ההורים?)

סתם מסקרנות, מה אתה מפחד שיקרא מהשמש? סרטן? התייבשות?

מאיזה עוד דברים אתה מפחד?

מה שזה לא יהיה הם רושמים אותו דבר "מסיבות רפואיות" או משהו כזה.

ובכל מקרה אם אתה לא חותם במפורש על כתב וויתור ומבקש לאפשר לראות את הפרופיל, אף אחד לא יכול לדעת כי אסור להם למסור שום פרטים.

ובקשר לחרדה זה לא חייב להיות רציונלי, התקפי חרדה (אמיתיים) הם פחד חזק בלתי נשלט שבא כמו גלים של 50 מטר מהים ומשתק את כל המערכת כמו טראומה במלחמה או אסון כבד.

ראיתי מישהו שקיבל כזה התקף בעקבות כדור אקסטה ולקחתי אותו למיון, זה לא נעים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה חמה:

אם אתה בחור אינטליגנט ובעיקר אוטודידקט,מוכן להשקיע את הנשמה ולא לראות אור יום, ומפאת העובדה שמה שמשתמע מדבריך זה שאתה רוב היום בבית [מה אתה בדיוק עושה שם? אם כלום אז המלצתי היא להלן;] הייתי ממליץ לך בחום במקום לבזבז את הזמן ולהתמרמר, תירשם לאונ' הפתוחה ותלמד במרץ את כל הקורסים המתמטיים הבסיסיים [אינפי וליניארית ואולי גם מבוא למדמ"ח ואף מכניקה וכו'], אם תעבור את רובם בהצלחה [בד"כ ממוצע מעל 80], תוכל להתקבל לרוב הפקולטות של הנדסה ומדמ"ח ברחבי הארץ ללא צורך בזכאות לתעודת בגרות [הטכניון לדוגמא, הוא כזה].

כך גם תרגיש שאתה עושה משהו עם עצמך ולא מבזבז את הזמן על שטויות [או בגרויות הומאניות], ותרגיש די סיפוק מעמצמך.

אתה גם מעיד על זה שאתה רוצה לעשות את תואר בעתיד, אז את העניינים האלה אתה תצתרך לעבור בכל אופן , [ומנסיון בפתוחה זה הרבה יותר נעים ונהיר ללמוד].

שוב בהנחה שתצליח ותעבור ללמוד באחת הפקלטות בארץ ולצורך העניין כמה שיותר רחוק מאמא,תמצא עבודה תשכור דירה, תשלים תואר, ואז תוכל לעבוד בעבודה עם משכורת נחמדה והכל יראה יותר טוב, תתחיל לצאת לבארים ומועדנים תביא בחורות הביתה והחיים יראו לך הרבה יות טוב.

**עריכה, הדברים נאמרו בהנחה שאין איזו בעיה כלכלית בבית להתחיל את הסיפורהיקר בפתוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוס את עצמך בידיים, מה זה השטויות האלה, סובל מהתקפיי חרדות? אם באמת היית סובל מזה היית נחשב סכיזופרני, והיית מוגדר באוכלוסיה אחרת בכלל.

כרגע אתה במצב תקין, וסתם בוכה לכל העולם.

רק בגלל התגובה הזאת אני אומר שמזל שהמדינה לא עשתה שום דבר בשבילך.

וכפי שטענת המדינה כן רצתה לשלוח אליך מישהו שיבדוק, אבל סגרתם את זה בינכם שלא ישלחו אף אחד.

ומאחר שאתה לא יודע להתלונן לאנשים הנכונים אז אתה מאשים את הממשלה.

זה כמו שכל יום יגנבו לך משהו, ולא תאמר את זה לאף אחד, ואז תגיד שהמשטרה אשמה ששודדים אותך.

ודרך אגב, שוב פעם, עם תגובה כזאת, אני מאחל לך להגיע לקרבי. שתלמד שהמפקדים ביחידות האלה הם אנשים כמוני וכמוך. ואם יתמזל מזלך אולי תחטוף כדור.

אתה צריך להבין שאתה לא האדם היחיד שההורים שלו הם כאלה, חלק גדול מהאוכלוסיה בעולם היא כזו, זה שאתה מתנהג כמו ילד קטן, וחושב שכל העולם מגיע לו, ולא מצליח להתמודד עם זה זה בעיה רצינית ובעיה רצינית שלך בלבד.

רק אחרי שתבין את מצבך ותסתגל למצב החדש תלמד איך להתסדר בחיים, כי לפי ההתנהגות שלך כרגע, כל פעם שיהיה לך רע, אתה תסתגר בבית, במיוחד איפה שרע לך, ובעתיד מה תעשה כשתצטרך לפרנס את עצמך? תשאר גם בבית? לא תעבוד? תעוף לרחוב? תתאבד? כל התהליכים האלה אפשריים ויכולים לגרור אחד את השני.

לסיכום תפוס את עצמך בידיים במקום לבכות פה בפורום.

את המצב בבית לא תצליח לשפר, תשפר את עצמך, תטפל בחרדות האלה, תתחיל להתייחס כמו שצריך לעולם, ואז אתה תחזור למסלול החיים האמיתי.

דרך אגב, קלטתם מה יש בחתימה של UNDERDOG?

מנהלים, אתם בטוחים שזה חוקי?

דווקא אתה עם הבעיה פה.

הבחור מבקש עזרה. וכן יש כזה דבר התקפי חרדה יא מאצ'ו בשקל. קורים כאלה דברים, אם אכלת חרא בחיים שלך לא אומר שאתה צריך להגיד למישהו אחר להתגבר על זה סתם ככה.

כנראה שהאינטלגנציה רגשית שלך לא בשמיים אם אתה אומר את זה.

אתה מקובע בתוך הבועה שלך שאומרת שכולם אמורים להתנהג בצורה מסוימת ולפתור אותה ועל הזין שלך איך שיעשה את זה, טוב ... זה לא עובד ככה.

לאנשים יש עבר, יש היסטוריה, יש רגשות מעורבים בתהליך- אתה אף פעם לא יכול לשפוט רגשות של בנאדם לא משנה עד כמה זה נראה/לא נראה לך.

המדינה צריכה לעזור לו לשקם את עצמו ולעזור לו לפתוח חלון הזדמנויות חדש, הרי המדינה רוצה לגשר גם בין פערים לא?

אל תאשים אחרים בחרא שאתה עברת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנדן אתה בידיוק מאותם אנשים שחושבים שהם יודעים משו...אני יכול ללכת ברחוב כשיש שמש חזקה ו28 מעלות ואני יחשוב שאני באמת עלול למות ברגע זה וכושר התפקוד שלי יורד...נראה לך שבמצב כזה אני יכול ליהיות בקרבי או לתפקד חיי שיגרה?

לגביי ממשלה?לא לוקח את זה קשה אני טוען שהמערכת דפוקה...אני לא סדרתי שום דבר שאלו בבצפר למה אני לא מגיע וקיימו פגישה עם עובדת מאוד נחמדה והסברתי שאני סובל מהתקפיי חרדה ומאז לא שמעתי מהם מילה..

אם התקפי החרדה שלך, ברמה הזאת, האדם אצלו נבחנת היה אמור להגדיר אותך בהתאם, וזה אוטומטית היה פוסל אותך משירות צבאי.

בנוגע לעובדת הסוציאלית, יכול להיות שנפלת בין הכסאות, זה קורה מספיק פעמים, אבל מצד שני יכול להיות שהבינו שאתה במצב שצריך טיפול רציני יותר, לאבחון של התקפי החרדה וטיפולם. זה שהם לא בדקו בהמשך מה נסגר אם זה, לא יודע אם זה באחריותם או לא.

אם תרצה אין לי בעיה לבדוק עם אחותי שהיא עובדת סוציאלית.

The Dom

אם לא היית ילד קטן, אז היית מבין שיש אנשים שלא יעזור להם שיגידו להם שהכל יהיה בסדר, וילטפו אותם.

יש אנשים שצריכים להבין את המצב שלהם בבום, ולצאת מהשוק ומצורת החיים אליה הם התרגלו ולא רוצים להיות בה.

התקפי חרדה יש לא למעט אנשים בעולם, אבל אם ההתקפי חרדה הם בתדירות שפותח הדיון אומר שקיימים אצלו, היו צריכים לאבחן את זה כבר, ולטפל בהתאם.

אם לא אבחנו את זה, משמע שהם לא בתדירות המדוברת, ומשמע שהוא כן יכול להתמודד עם חיי היומיום.

דבר נוסף שאתה צריך להבין, המדינה לא עושה המון דברים שהיא צריכה לעשות, ואין לך מה להתבסס על עזרתה.

אם יהיה לך מזל המדינה תעזור ואם לא, היא לא תעזור, אז מה אתה תעשה במקביל, תבכה כל היום שהמדינה לא עוזרת לך?

תעזור לעצמך ותצא מהבלאגן הזה בעצמך.

בנוגע לעבר, היסטוריה ורגשות מעורבים, זה משהו שיש לכל אדם, אבל צריך ללמוד איך לתפקד עם הדברים הללו, וככל שהוא ילמד יותר מהר, אז המצב שלו ישתפר.

במדינה שלנו, כל עוד אינך עשיר, אין לך מה לקוות שהמדינה תטפל בך 100%, נשמע מגעיל, נשמע כואב, אבל ככה זה במדינה שלנו.

המדינה רוצה לגשר בין הפערים, אך אם היית בודק, הפערים רק גדלים במשך השנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי בדיוק היום אני והמורה שלי לתופים דיברנו על איך אהבה של אמא זה הדבר הכי יפה וטהור בעולם...

I wonder what went wrong along the way.

פותח הדיון(dude2) - אגב, בלי קשר למצב הנוכחי, אני חושב שאתה צריך טיפה להמעיט בחשיבות של עצמך ולהעלות את החשיבות של אחרים בעינייך - לא הגיוני ולא בריא(כפי שאנחנו רואים) שתחשוב(גם אם בצדק) שאתה יותר טוב מכולם ותקרא לכל העולם "ילדים" - גם אם אתה צודק ויש לך IQ של 230 וכולם מפגרים וילדים קטנים לעומתך - זו לא גישה בריאה לחיים, ואלא אם אתה מאוד מאוד יוצא דופן, אתה צריך גם חברה(company) אנושית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שזה לא יהיה הם רושמים אותו דבר "מסיבות רפואיות" או משהו כזה.

ובכל מקרה אם אתה לא חותם במפורש על כתב וויתור ומבקש לאפשר לראות את הפרופיל, אף אחד לא יכול לדעת כי אסור להם למסור שום פרטים.

זאת בדיוק הסיבה שכתבתי לו לבדוק בדיוק מה ההשלכות של זה.

יש מסיבות רפואיות, יש אי התאמה (נפשי), יש על פי חוק, יש משהו שדתיים מקבלים

צריך לבדוק את כל זה לעומק לפני שמחליטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הסיבה שכתבתי לו לבדוק בדיוק מה ההשלכות של זה.

יש מסיבות רפואיות, יש אי התאמה (נפשי), יש על פי חוק, יש משהו שדתיים מקבלים

צריך לבדוק את כל זה לעומק לפני שמחליטים

שוב... זה לא משנה מה הם כותבים, אף אחד לא יכול לבדוק את זה כי זה חסוי.

וגם "אי התאמה" מכיל בתוכו קטגוריות רבות לאו דווקא סעיף נפשי, זה יכול להיות פציפיזם, וכל מיני "אי התאמות".

אם שואלים תמיד אפשר לומר מה שרוצים, כי זה חסוי ואי אפשר לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ישאלו אותו למה הוא יצא ויצטרך להציג תעודת שיחרור

חוץ מזה בן אדם שלא מסוגל לעשות לא בטוח מסוגל לעשות באותה רמה את העבודה מול מישהו כשכן מסוגל לעשות צבא

ויש מעסיקים ששונאיםאנשים שלא עשו צבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ישאלו אותו למה הוא יצא ויצטרך להציג תעודת שיחרור

חוץ מזה בן אדם שלא מסוגל לעשות צבא לא בטוח מסוגל לעשות באותה רמה את העבודה מול מישהו כשכן מסוגל לעשות צבא

ויש מעסיקים ששונאיםאנשים שלא עשו צבא

מאיפה אתה מביא את השטויות האלה, זה פשוט לא נכון.

לא שמעתי מעולם על אדם שהתבקש להציג תעודת שיחרור, ואם אני לא טועה זה אפילו לא חוקי לבקש את זה.

ומעסיקים ששונאים אנשים שלא עשו צבא יש אולי באותה מידה שיש מעסיקים ששונאים אנשים עם .

ועל כל אחד כזה יש 100 נוספים שיבחרו באדם שלא עשה במיוחד כדי שלא יעלם להם למילואים בזמן שהוא צריך להיות אחראי על משהו בעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...